Kasutaja sisenemine

Sisestage e-posti aadress ja parool

Unustasite salasõna? Tuleta meelde

Ei ole meie klubi liige? Registreeru siin

VEEB 16 Grigory Leps/Saku Suurhall/
Grigory Leps

Grigory Leps

Grigori Leps on kuulus oma väljamüüdud kontsertide arvu poolest samahästi kui oma arvukate raadios esitatud laulude ja muusikatippude edetabelis püsimise poolest.

Laulja esinemine on tulvil maskuliinset ja rabavat energiat. Rikas mahlakas hääl, piiritu siirus ja endastunustavus, uskumatu emotsionaalsus on need väärtused mida laulja kingib oma publikule igal kontserdil. Grigori Lepsi peab kuulama saalist. “Sõidan elama Londonisse”, “Kõige parem päev”, “Lumetorm”, “Ta pole sinu oma” - on kõik superhitid, mida esitamata lauljat lihtsalt lavalt lahkuda ei lubata. Kuid Grigori Leps üllatab alati, lisades oma uutele esinemistele kas päris algusaastatest pärit laule või ülivärsket loomingut.

Venemaa teeneline kunstnik, Kuldse Grammofoni preemia omanik, Aasta Laulu, Aasta Chansoni võitjana omab ta ka telekanalite MuzTV, ja RuTV auhindu. Tema võimast häält ja haruldast karismaatilisust armastatakse kõikjal. Leps on õrnade naiste ja vaimult tugevate meeste lemmik. Leps on tõeline mehelikkuse eeskuju estraadilaval. Omades diapasoonilt ja koloriidilt unikaalset häält laulab ta iga kord kogu oma hinge ja südant välja pannes. Seetõttu on tema laulud publikule alati lähedased ja mõistetavad. Just seepärast oodatakse igat Lepsi esinemist kodumaal ja raja taga ning iga ta kontsert saab suursündmuseks.

Eestisse jõuab Grigori Leps esinema 2015. aasta veebruaris uue programmiga „Gängster nr 1” - selline on laulja uue albumi pealkiri. See, järjekorras 12. plaat, kingib jätkuvalt laulja austajaile uusi vapustavaid emotsioone ja demonstreerib taas esitaja ande mitmekülgsust. Enam kui terve kuu püsis see album üle-Venemaalise netiajakirja iTunes edetabelis esikohal.

Ärge laske mööda Grigori Lepsi kauaoodatud kontserti veebruaris Saku Suurhallis!

Üritus Facebookis:

www.facebook.com/events/647743368628884/

Kõik registreeritud kasutajad saavad täiendavat soodustust 7%

JAGA:

VK Facebook Twitter

KUTSU SÕPRA: