Kasutaja sisenemine

Sisestage e-posti aadress ja parool

Unustasite salasõna? Tuleta meelde

Ei ole meie klubi liige? Registreeru siin

MÄRTS 16 BASTA./Tondiraba Jäähall/
BASTA.

BASTA.

2018. AASTA TÄHTSAIM RÄPISÜNDMUS: TALLINNAS ESINEB VENE RÄPI LEGEND BASTA.

16. märtsil toimub Tallinna Tondiraba jäähallis vene räpilegendi Basta suur kontsert. See on elav ja grandioosne 2-tunnine uue kavaga show. Basta tuleb Tallinna. See on 2018. aasta räpisündmus, mida ei tohi maha magada.


Kõik registreeritud kasutajad saavad täiendavat soodustust (TCC) 8%.


Basta on vene räpi ja hiphopi kõige nõutum ja populaarsem esindaja. Ta nimi on Vassili Vakulenko. Teda tuntakse ka lavanime Noggano ja N1NT3ND0 järgi. Ta on väga andekas muusik, artist, režissöör, produtsent ja isegi oma rõivasarja autor.

Basta laulud meeldivad isegi neile, kellele räpp ja selline kultuur muidu võõras on. Tal on palju fänne noorte seas, ta loomingusse suhtuvad huvi ja austusega ka vanema põlvkonna inimesed. Just seetõttu on Basta kontsertidel saalid pilgeni täis.

Ürituste üks juhtivaid korraldajaid Baltimaades ja Basta kontsertide traditsiooniline organisaator selles regioonis TCC.ee hoiatab: piletid on parem varem ära osta. Ja see pole reklaamitrikk, vaid nõuanne, mis tuleneb möödunud aastate kogemusest. 2017. aastal oli Basta kontsert üks populaarsemaid, purustades kõik piletimüügi rekordid.

Basta on praegu ainus vene artist, kes on purustanud kõik vaatajate rekordid. Enne teda pole ükski vene artist söandanud ringareeni 360 kraadi ulatuses avada See kontsert toimus Moskvas. Basta on esimene artist, keda Moskva väljakul on kuulanud 35 tuhat inimest. „Enne igat kontserti on mul väike hirm, et saal ei tule täis. Kuid toimub uskumatu asi,“ jagab Basta oma muljeid.


Ta kontserdid on alati välja müüdud. Nagu eelmistel kordadelgi, suhtub TCC.ee Tallinna kontserdi organiseerimisse väga tõsiselt ning korraldab selle suure publikuhuvi tõttu kõige suuremal väljakul – Tondiraba jäähallis. Pileteid müüakse nii fännitsooni kui tantsupõrandale ja istekohtadele.

Valige ise, kas tantsupõrand või istekoht, kuid maha magada seda sündmust ei tohi, sest Tallinna tuleb ju parim räppar, seda Premium Muz-TV, MTV Russia Music Awardsi, Russian Street Awardsi, Russian Urban Music Awardsi versiooni järgi. Ajakiri GQ nimetas 2012. aastal Basta aasta muusikuks ja juba 2017. aastal oli Basta GQ versiooni järgi aasta inimene. 2017. aastal võitis ta hiphopi nominatsioonis prestiižse MusicBoxi preemia.

Kas te veel kahtlete? Aga paljud on piletid juba soetanud. Kiirustage, muidu võite sel aastal ta kontserdile enam mitte sattuda. Kohtade arv on piiratud isegi sellises mahukas saalis!

JAGA:

VK Facebook Twitter

KUTSU SÕPRA: