Kasutaja sisenemine

Sisestage e-posti aadress ja parool

Unustasite salasõna? Tuleta meelde

Ei ole meie klubi liige? Registreeru siin

MAI 25 Stas Pjehha./Alexela Kontserdimaja/
Stas Pjehha.

Stas Pjehha.

25. mail toimub Tallinnas Alexela kontserdimajas vene estraadi nimeka ja populaarse laulja Stass Pjehha soolokontsert. Stass esitleb külalistele ja Tallinna elanikele uut kava „Глубина“ („Sügavus“), kus kõlavad laulja kõige tuntumad hitid ja uued kompositsioonid. Ainult elav esitus!


Kuni kuu lõpuni kõik hinnad 10% soodsamad

Kõik registreeritud kasutajad saavad täiendavat soodustust (TCC) 8%. 


Kontserdikavas on armastatud hitid «Я с тобой“ („Olen sinuga“), „Она не твоя», („Ta pole sinu oma“), „Зеленый омут“ , „ Старая история“ („Vana lugu“), „На ладони линия“ („Käejoon“) ja teised. Artist kingib oma austajatele meeldejääva õhtu, mis on täidetud unustamatute muljete ja emotsioonidega.

Uus kava ühendab endas vanu ja täiesti uusi hitte, sooja suhtlust vaatajatega ja ootamatuid üllatusi. Paljud kõigile tuttavad laulud kõlavad uues arranžeeringus. Näiteks Valeria laulu «Рига-Москва“ („Riia-Moskva“) esitab laulja growl-stiilis. Lauludevahelisi pause täidavad muusikud dünaamilise muusika ja suurepärase trummisoologa – nii et lavalt ei ole võimalik pilku lahti saada. Teid ootab vapustav show, ebatavaline lavalahendus, silmapaistvad eriefektid. See on vaid väike osa sellest, mida te kontserdil näete.

Artist võidab vaatajate südameid oma sarmi ja armastuslaulude lüürilisusega. Ta praegust staatust – üks armastatumaid lauljaid – kinnitavad arvukad autasud, sealhulgas Kuldne Grammofon, Muz-TV preemia, Russian Music Awards jt.

“Mul on vedanud, et ma pole teatrinäitleja, vaid muusik, nii saan olla mina ise,“ tunnistab Stass, „ma ei armasta šabloone ja klišeesid, mis meenutavad rohkem teesklust, näitan alati iseennast, ilmselt sellega olen võitnud vaatajate usalduse“.
Selle artisti iga laul saab kohe eetriliidriks ning vallutab edetabelite tipud. Karismaatilise ja andeka inimesena ei jahi ta skandaale ega käitu väljakutsuvalt. Juba palju aastaid on ta olnud kontserdikavade nael!

«Avan end oma vaatajatele täielikult. Mulle on väga tähtis, et me jagaksime üksteisele energiat. Mulle meeldib väga inimestele silma vaadata, nende häält kuulda, jälgida nende tantsuliigutusi. See on igale esinejale hindamatu! Just selliste emotsioonide nimel jätkan ma kirjutamist, laulmist ja elamist…“

Tulge 25. mail kontserdile koos sõprade, abikaasade ja terve perega. See õhtu saab olema täis sundimatut sõbralikku õhkkonda ja imelist muusikat, mille kingib kõikidele tõelist kunsti hindavatele inimestele Stass Pjehha suurepärane hääl!

JAGA:

VK Facebook Twitter

KUTSU SÕPRA: