Kasutaja sisenemine

Sisestage e-posti aadress ja parool

Unustasite salasõna? Tuleta meelde

Ei ole meie klubi liige? Registreeru siin

Polina Gagarina. Tallinn

Tallinnas esineb suure kontserdiga Polina Gagarina

Kohalikud korraldajad TCC.EE annavad teada vene estraadi ühe nõutuima ja populaarseima laulja suurtest kontsertidest Eestis ja Lätis. Kaunis, õrn ja võluv laulja esitleb Tallinnas ja Riias uut värviküllast fantastilist teatraliseeritud show´d „Polina“. Võrratu vokaal ja ainult elav esitus.

Kampaaia! piletid erihinnaga: 2. korrus – kõik piletid 14 €, 1. korrus – kõik piletid 21 €, parter – kõik piletid 29 €.
(Piletite täishinnad 15-50 €)!

Polina Gagarina on üks nõutumaid artiste. 2016. aasta aprillis tuli Tallinnas kohe organiseerida ka teine kontsert, kuna esimese kontserdi piletid müüdi välja – ilma liialdamata - momentaanselt. Muide, ka teise kontserdi pileteid haarati lausa lennult ja müüdi läbi paari nädalaga. Samal aastal ei saanud Riia Kongresside Maja kõiki soovijaid vastu võtta. Seetõttu otsustasid kohalikud organisaatorid TCC.ee korraldada Tallinna ja Riia kontserdid kõige suurematel väljakutel. Seekord ootab teid ainulaadne teatraliseeritud show „Polina“, mille loomisel osales üle 100 inimese.

2015. aastal esindas Polina Eurovisiooni laulukonkursil Venemaad. Laulja edestas paljusid tugevaid osalejaid ja saavutas finaalis auväärse teise koha.

Polina on paljudele meelde jäänud ka sellega, et ta on Esimese kanali populaarse show „Golos“ („Hääl“) mentor. Just sel ajal salvestas ta dueti show´ teise mentori Bastaga (Vassili Vakulenko) ja seejärel andis välja oma kolmanda stuudioalbumi „9“. Mais sai laulja teist korda emaks. Polina ei kavatse pikemaks ajaks koju jääda, sest austajad sõna otseses mõttes nõuavad ta kontserte. Juba septembris rõõmustab ta oma kontsertidega arvukaid austajaid Baltimaades.
Hoolimata sellest, et piletid pole veel müügile tulnud, soovitavad kohalikud organisaatorid nende soetamisega kiirustada, sest Polina Gagarina on püstitanud omamoodi rekordi – palvete hulgalt organiseerida Baltimaades kontsert.

Polina Gagarina pole ainult laulja, vaid ka näitleja ja modell. Ta on paljudele meelde jäänud filmi „Odnoi levoi“ järgi, kus mängis üht peaosa.

Polinal on suur hulk autasusid, sealhulgas on ta olnud festivali Aasta Laul mitmekordne laureaat, preemia «Fashion People Awards“ laureaat nominatsioonis „Fashion-laulja“, Muz-TV preemia laureaat. Ka on Polina prestiižse preemia Kuldne Grammofon omanik, „Parima laulja“ tiitli (telekanali RU.TV versiooni järgi) ning tiitli „Aasta naine“ (ajakirjade GQ ja Glamour versioonide järgi) omanik. 2016. aastal võitis Gagarina Muz-TV preemia nominatsioonis „Aasta läbimurre“, samuti nominatsioonis „Kõige stiilsem Venemaal“ (ajakirja „HELLO! Russia“ versiooni järgi).

Hiljuti esitles Polina Gagarina oma 30. sünnipäevaks välja antud singlit „“Dramõ bolše net“ („Enam pole draamat“) ja sattus iTunes´i edetabeli tippu. Näitleja rõõmustab endist viisi oma austajaid ja juba päris varsti esitleb ta oma uut programmi „Polina“ Tallinnas ja Riias.

Polina Gagarina eelolev kontsert väljub muusikalise show´ raamidest. Tantsutrupp, originaalsed videoinstallatsioonid, muljet avaldavad eriefektid ja palju teisi üllatusi. Kontsert, mida ei tohi maha magada.

HBDS - Show ''MEIE''

Tallinnas jõuab lavale stand-up stiilis sõu Comedy Club – särav kvartett Harlamov, Batrutdinov, Karibidis ja Skorohod

TCC.ee esitleb: suur tuur mööda Ida-Euroopat hullumeelselt naljaka komöödiasõuga, mis ühendab nelja estraaditähte HBDS – ehk Harlamov, Batrutdinov, Demis (Karibidis) ja Skorohod. Vene silmapaistvaim huumoritrupp Comedy Club esitab oma uut säravat kava “Meie”. Kuulsa projekti (enne HBD) laiendatud koosseis astub üles Tallinnas, Riias, Minskis ja Svetlogorskis.


Kõik registreeritud kasutajad saavad täiendavat soodustust (TCC) 8%.Venemaa parimad komödiandid suhtlevad vahetult saalisoleva publikuga naerutades rahvast hiilgavate improvisatsioonidega. Iga etteaste on kordumatu – seda saab näha ainult üks kord, sest järgmisel korral, teises linnas sünnivad laval juba uued uskumatult naljakad sketšid!

10.06 Таllinnas Nordea Kontserdimajas
11.06 Riias Riga Arenal
13.06 Vilniuses Compensa Kontserdisaalis
14.06 Мinskis
16.06 Svetlogorskis Jantari hallis

HBDS on laiendatud koosseis juba tuntud Comedy Clubi projektist HBD, milles astusid üles Garik Harlamov, Timur Batrutdinov ja Demis Karabidis. Nende särav trio on saanud täiendust Andrei Skorohodi näol. Neliku etteaste mõjub võimsamalt kui tuumapomm – saal sõna otseses mõttes vappub naerust.

 

“Meie elavatel esitustel läheb alati tuliseks andmiseks! Sest laivis saame näidata ka seda, mis teleris saatest välja lõigatakse. See tähendab, et kõik ei ole nii glamuurne ja klanitud,” iseloomustab sõu üks osalejaid Harlamov etenduse meeleolu. Nii et eesootav sõu on väljakutse ka vaatajale! Kui Te ei karda ülevõlli-nalju ning hindate julget ja avameelset huumorit, siis sobib see Teile nagu rusikas silmaauku.

Humoristid on ette valmistanud täiesti uue kava, mida enne teles näidatud pole. Seda pole iial enne nähtud ega kuuldud – Teid ootab ees kaks tundi jutti kestev naerumaraton. Loomulikult saab näha ka varasemaid kullaprooviga nalju, aga needki tulevad esitusele uues kuues.

Kordusele tulevad numbrid on garanteeritud: üllatavad improvisatsioonid, jalustrabavad paroodiad, naljad ja anekdootlikud lood, koomilised miniatuurid ja laulukesed tuntud motiividel.

See on naer, mis kisub välja pisarad, sestap varustage end virna salvrättidega!

Ühel kontserdil ootavad Teid rohked kohtumised erinevate elukutsete ja valdkondade esindajatega: miilitsate, ametnike ja oligarhidega, glamuursete seltskonnalõvide ja tibidega, koduperenaiste ja suurilmadaamidega.

Teile meeldib autorilaul? Siis on Teil vedanud! Aga juhul, kui Te siiani olete sellesse žanrisse jahedalt suhtunud, on edaspidi kõik teisiti, sest lavale astub „kuulus“ bard Eduard Surovõi. Saadik Jegor Batrudov aga esitab oma ideid ja nägemusi tänapäeva elu-olust ja probleemidest. Kahtlemata ootavad Teid ka kohtumised teiste „kuulsustega“, aga see selgub juba kontserdil kohapeal, sest just ootamatud kokkusaamised armastatud staaridega on alati suurim rõõm.

See huligaanide kvartett esineb Teie kodulinnas juba 2017. aasta juunis! Ärge magage maha võimalust näha Comedy Clubi tipptegijaid omaenda „õuel“! Sest see õhtu laseb Teil unustada halli argipäeva ja masendava poliitilise reaalsuse ning lõõgastuda ja koguda head energiat pikaks ajaks ette.

Kui Te olete Comedy Clubi huumori austaja, siis on pileti ostmine sellele sõule lausa kohustuslik – teist korda pole seda näha enam võimalik!

Mustkunstnikud vennad Safronovid. Tallinn

Tallinn 

Kas soovite unustamatuid muljeid ja eredaid emotsioone? Kõike seda saab kogeda vendade Safronovite pereshow´l „Välk“. Venemaa illusionistid nr 1 esitlevad Eestis täiesti uusi trikke parimate režissööride, koreograafide, kunstnike ja kostümeerijate grandioosses lavastuses.

Kohalike vaatajate palvel toimuvad etendused kolmes linnas.
21. mail Pärnus Pärnu kontserdimajas
22. mail Tartus Vanemuise kontserdimajas
23. mail Tallinnas Nordea kontserdimajas.

Selle kuu lõpuni kõikidel piletite soodustus - 15% (Piletilevi)! 

Kohalik korraldaja (TCC.ee) teeb illusionistidest vendade Safronovitega ammu koostööd. Nagu praktika näitab, äratab juhtivate illusionistide show suurt huvi. Nende etendused on alati välja müüdud ja pileteid ei jätku kõigile. Kui tahate pääseda show´le „Välk“, siis tasub piletite soetamisega kiirustada juba nüüd. Eestis töötab koos illusionistidega sünkroontõlk (tõlge eesti keelde).


KUIDAS SAADA LISASOODUSTUST 8% (TCC) LEIAD SIIT.


Kõige müstilisemast saatest „Selgeltnägijate tuleproov“ paljudele tuttavad vennad Safronovid - Ilja, Andrei ja Sergei - on XXI sajandi ühed kõige tuntumad illusionistid.

Nende nimi on kuulus kogu maailmas. Kriitikud nimetavad illusioniste juba ammu vene Copperfieldideks. Maagid teevad laval uskumatuid trikke, mida on võimatu seletada! Eesti vaatajaid ootab täiesti uus show. Safronovite trikid ja mustkunst hämmastavad isegi kõige ägedamaid skeptikuid.

Mis teid show´l ees ootab, me praegu ei ütle. Seda peab nägema! Seda ei saa sõnadesse panna. Selles veendute ise. Täiesti kindel on aga see, et teid šokeeritakse uute ja eluohtlike trikkidega, mille on teie jaoks ette valmistanud välgunoolte käskijad. Safronovid on esitanud väljakutse Zeusile endale!

2017. aastal täitub Safronovitel 15 aastat lavategevust. Nende aastate jooksul on nad maailmakuulsaks saanud ja miljonite austajate tunnustuse võitnud. 2015. aastal osalesid artistid rahvusvahelisel illusionistide festivalil „Wizard Trophy“ ning võitsid nominatsioonis «World Best Big Illusion 2015».

Etendus „Välk“ on fantastika ja mastaapsus koos kõige uuema tehnoloogiaga. Kõik see põimub maagia, illusioonide ja nõidusega. See on täiesti eksklusiivne show, millel pole maailmas analooge. Idee on vennad ise välja töötanud. Uus programm ühendab endas niivõrd mitmekesiseid ja originaalseid numbreid, et see on huvitav igas eas inimesele – see on täisväärtuslik kogupereshow. Pole tähtis, kes te olete, mis on te elukutse, positsioon ja kui vana te olete.

Ärge laske käest haruldast ja eksklusiivset võimalust saada uskumatute imede tunnistajaks. Neid imesid teevad vennad Safronovid otse teie silme ees, teie kodulinnas. Te ei ole ainult kõrvaltvaatajad, vaid ka show´s osalejad. Võimalik, et just teie mõtteid loevad vennad Safronovid. Aga mõnega teist teleporteeruvad illusionistid teise reaalsusesse. Kas tekkis huvi? Siis jääb vaid lisada, et piletite arv on piiratud!

P.S. Hästi, kergitame show´lt saladuskatet. Etenduse finaalis esitavad illusionistid väljakutse ohtlikule elektrimasinale, mille leiutas kuulus teadlane Nikolai Tesla. Safronovid demonstreerivad legendaarse kõrgsageduspinget tootva elektripooli efekte. See on nii hirmus kui ka huvitav või hoopis hirmus huvitav – vahet pole!

 

Selle kuu lõpuni kõikidel piletite soodustus - 15% (Piletilevi)!

Kõik registreeritud kasutajad saavad täiendavat soodustust (TCC) 8%

Mustkunstnikud vennad Safronovid. Tartu

Tartu 

Kas soovite unustamatuid muljeid ja eredaid emotsioone? Kõike seda saab kogeda vendade Safronovite pereshow´l „Välk“. Venemaa illusionistid nr 1 esitlevad Eestis täiesti uusi trikke parimate režissööride, koreograafide, kunstnike ja kostümeerijate grandioosses lavastuses.

Kohalike vaatajate palvel toimuvad etendused kolmes linnas.
21. mail Pärnus Pärnu kontserdimajas
22. mail Tartus Vanemuise kontserdimajas
23. mail Tallinnas Nordea kontserdimajas.

Selle kuu lõpuni kõikidel piletite soodustus - 15% (Piletilevi)! 

Kohalik korraldaja (TCC.ee) teeb illusionistidest vendade Safronovitega ammu koostööd. Nagu praktika näitab, äratab juhtivate illusionistide show suurt huvi. Nende etendused on alati välja müüdud ja pileteid ei jätku kõigile. Kui tahate pääseda show´le „Välk“, siis tasub piletite soetamisega kiirustada juba nüüd. Eestis töötab koos illusionistidega sünkroontõlk (tõlge eesti keelde).


KUIDAS SAADA LISASOODUSTUST 8% (TCC) LEIAD SIIT.

Kõige müstilisemast saatest „Selgeltnägijate tuleproov“ paljudele tuttavad vennad Safronovid - Ilja, Andrei ja Sergei - on XXI sajandi ühed kõige tuntumad illusionistid.

Nende nimi on kuulus kogu maailmas. Kriitikud nimetavad illusioniste juba ammu vene Copperfieldideks. Maagid teevad laval uskumatuid trikke, mida on võimatu seletada! Eesti vaatajaid ootab täiesti uus show. Safronovite trikid ja mustkunst hämmastavad isegi kõige ägedamaid skeptikuid.

Mis teid show´l ees ootab, me praegu ei ütle. Seda peab nägema! Seda ei saa sõnadesse panna. Selles veendute ise. Täiesti kindel on aga see, et teid šokeeritakse uute ja eluohtlike trikkidega, mille on teie jaoks ette valmistanud välgunoolte käskijad. Safronovid on esitanud väljakutse Zeusile endale!

2017. aastal täitub Safronovitel 15 aastat lavategevust. Nende aastate jooksul on nad maailmakuulsaks saanud ja miljonite austajate tunnustuse võitnud. 2015. aastal osalesid artistid rahvusvahelisel illusionistide festivalil „Wizard Trophy“ ning võitsid nominatsioonis «World Best Big Illusion 2015».

Etendus „Välk“ on fantastika ja mastaapsus koos kõige uuema tehnoloogiaga. Kõik see põimub maagia, illusioonide ja nõidusega. See on täiesti eksklusiivne show, millel pole maailmas analooge. Idee on vennad ise välja töötanud. Uus programm ühendab endas niivõrd mitmekesiseid ja originaalseid numbreid, et see on huvitav igas eas inimesele – see on täisväärtuslik kogupereshow. Pole tähtis, kes te olete, mis on te elukutse, positsioon ja kui vana te olete.

Ärge laske käest haruldast ja eksklusiivset võimalust saada uskumatute imede tunnistajaks. Neid imesid teevad vennad Safronovid otse teie silme ees, teie kodulinnas. Te ei ole ainult kõrvaltvaatajad, vaid ka show´s osalejad. Võimalik, et just teie mõtteid loevad vennad Safronovid. Aga mõnega teist teleporteeruvad illusionistid teise reaalsusesse. Kas tekkis huvi? Siis jääb vaid lisada, et piletite arv on piiratud!

P.S. Hästi, kergitame show´lt saladuskatet. Etenduse finaalis esitavad illusionistid väljakutse ohtlikule elektrimasinale, mille leiutas kuulus teadlane Nikolai Tesla. Safronovid demonstreerivad legendaarse kõrgsageduspinget tootva elektripooli efekte. See on nii hirmus kui ka huvitav või hoopis hirmus huvitav – vahet pole!

 

Selle kuu lõpuni kõikidel piletite soodustus - 15% (Piletilevi)!

Kõik registreeritud kasutajad saavad täiendavat soodustust (TCC) 8%

Mustkunstnikud vennad Safronovid. Pärnu

Pärnu 

Kas soovite unustamatuid muljeid ja eredaid emotsioone? Kõike seda saab kogeda vendade Safronovite pereshow´l „Välk“. Venemaa illusionistid nr 1 esitlevad Eestis täiesti uusi trikke parimate režissööride, koreograafide, kunstnike ja kostümeerijate grandioosses lavastuses.

Kohalike vaatajate palvel toimuvad etendused kolmes linnas.
21. mail Pärnus Pärnu kontserdimajas
22. mail Tartus Vanemuise kontserdimajas
23. mail Tallinnas Nordea kontserdimajas.

Selle kuu lõpuni kõikidel piletite soodustus - 15% (Piletilevi)! 

Kohalik korraldaja (TCC.ee) teeb illusionistidest vendade Safronovitega ammu koostööd. Nagu praktika näitab, äratab juhtivate illusionistide show suurt huvi. Nende etendused on alati välja müüdud ja pileteid ei jätku kõigile. Kui tahate pääseda show´le „Välk“, siis tasub piletite soetamisega kiirustada juba nüüd. Eestis töötab koos illusionistidega sünkroontõlk (tõlge eesti keelde).


KUIDAS SAADA LISASOODUSTUST 8% (TCC) LEIAD SIIT.


Kõige müstilisemast saatest „Selgeltnägijate tuleproov“ paljudele tuttavad vennad Safronovid - Ilja, Andrei ja Sergei - on XXI sajandi ühed kõige tuntumad illusionistid.

Nende nimi on kuulus kogu maailmas. Kriitikud nimetavad illusioniste juba ammu vene Copperfieldideks. Maagid teevad laval uskumatuid trikke, mida on võimatu seletada! Eesti vaatajaid ootab täiesti uus show. Safronovite trikid ja mustkunst hämmastavad isegi kõige ägedamaid skeptikuid.

Mis teid show´l ees ootab, me praegu ei ütle. Seda peab nägema! Seda ei saa sõnadesse panna. Selles veendute ise. Täiesti kindel on aga see, et teid šokeeritakse uute ja eluohtlike trikkidega, mille on teie jaoks ette valmistanud välgunoolte käskijad. Safronovid on esitanud väljakutse Zeusile endale!

2017. aastal täitub Safronovitel 15 aastat lavategevust. Nende aastate jooksul on nad maailmakuulsaks saanud ja miljonite austajate tunnustuse võitnud. 2015. aastal osalesid artistid rahvusvahelisel illusionistide festivalil „Wizard Trophy“ ning võitsid nominatsioonis «World Best Big Illusion 2015».

Etendus „Välk“ on fantastika ja mastaapsus koos kõige uuema tehnoloogiaga. Kõik see põimub maagia, illusioonide ja nõidusega. See on täiesti eksklusiivne show, millel pole maailmas analooge. Idee on vennad ise välja töötanud. Uus programm ühendab endas niivõrd mitmekesiseid ja originaalseid numbreid, et see on huvitav igas eas inimesele – see on täisväärtuslik kogupereshow. Pole tähtis, kes te olete, mis on te elukutse, positsioon ja kui vana te olete.

Ärge laske käest haruldast ja eksklusiivset võimalust saada uskumatute imede tunnistajaks. Neid imesid teevad vennad Safronovid otse teie silme ees, teie kodulinnas. Te ei ole ainult kõrvaltvaatajad, vaid ka show´s osalejad. Võimalik, et just teie mõtteid loevad vennad Safronovid. Aga mõnega teist teleporteeruvad illusionistid teise reaalsusesse. Kas tekkis huvi? Siis jääb vaid lisada, et piletite arv on piiratud!

P.S. Hästi, kergitame show´lt saladuskatet. Etenduse finaalis esitavad illusionistid väljakutse ohtlikule elektrimasinale, mille leiutas kuulus teadlane Nikolai Tesla. Safronovid demonstreerivad legendaarse kõrgsageduspinget tootva elektripooli efekte. See on nii hirmus kui ka huvitav või hoopis hirmus huvitav – vahet pole!

 

Selle kuu lõpuni kõikidel piletite soodustus - 15% (Piletilevi)!

Kõik registreeritud kasutajad saavad täiendavat soodustust (TCC) 8%

Band ''Grybi''

Gribõ 11.05 @ Cathouse, Tallinn

Klubis Cathouse esineb internetis tõelise plahvatuse korraldanud ansambel Gribõ.

Ansambel Gribõ on 2016. aastal loodud ja internetis sõna otseses mõttes plahvatuse korraldanud Ukraina muusikakollektiiv. Oma kodulinnas Kiievis tekitasid nad tõelise sensatsiooni: nende debüütesinemise 3000 piletit olid kolm nädalat enne kontserti välja müüdud. Muidugi organiseeriti seejärel veel üks kontsert – ja jälle täissaalile.
2016. aasta aprillis pani ansambel Gribõ You Tube´i üles oma debüütklipi „Intro“, mis kogus nädalaga miljon vaatamist.


Esimesed 100 tavapiletit hinnaga 20 €, esimesed 50 VIP-piletit hinnaga 35 €! - VÄLJA MÜÜDUD

Järgmised hinnad: tavapilet 25 €, VIP 40 €


Kõik registreeritud kasutajad saavad täiendavat soodustust (TCC) 8%Vanusepiirang 16+ !  VIP ala 18+

Kokku müüki tuleb vaid 800 tava- ja 300 VIP piletit


Järgnesid kompositsioonide „Velik“ ja „Kopõ“ klipid. Ja jälle miljon vaatamist! Kuigi klippide süžeed on üpris lihtsakoelised, on just vaatamiste arv neist staarid teinud. Viimatine, neljas klipp „Tajet ljod“ („Jää sulab“) kogus 10 päevaga 14 miljonit vaatamist.

2016. aastal võitis ansambel lauluga „Intro“ preemia Jagermeister Indie Awards „Aasta singli“ nominatsiooni. 2017. aastal sai ansambel YUNA preemia nominatsioonis „Aasta avastus“. Praegu on nende arsenalis üks album - „Dom na koljosah, tšast 1“ („Maja ratastel, osa 1“. 2017. aastal on kavas välja anda teine album.

Ansambel on oma trumbi leidnud: nii suured kui väikesed on nende järele hullud. Ise on nad oma muusikat iseloomustanud mitte kui räppi või hip-hoppi, vaid kui house´i. Selles saate veenduda ise 11. mail klubis Cathouse. Kuid organisaatorid soovitavad veel kord tungivalt piletid varakult soetada. Kõigile ei jätku!

Uksed avatakse kell 20:00
Kontserdi algus kell 22:00 (оrienteeruvalt)
Kontserdi kestus kuni 70 minutit.

 

Vanusepiirang 16+ !  VIP ala 18+
Piletite hulk on piiratud!
VIP-piletid: klubi 2. korrus, klubisse sisenemisel eelised, võimalus tellida lauad VIP-korrusel, eraldi baar.

VALERIYA. Tallinn.

Valeriya esitleb Tallinnas ja Tartus oma uut kava „Ookeanid“

Nagu selgus täidab kohalik korraldaja (TCC.ee) taas ühe kõige populaarsema ja nõutuma laulja, Venemaa rahvakunstniku Valeriya, uskumatult arvukate austajate soovi.

Selle kuu lõpuni kõikidel piletite soodustus - 15% (Piletilevi)! 

Eestis esitleb ta oma uut kava „Ookeanid“. Seekord ootab laulja austajaid rõõmuküllane kingitus: piletid on taskukohaste hindadega ja kontserdid toimuvad kahes linnas: 5. mail 2017 Vanemuise kontserdisaalis (Tartu) ja 6. mail Tondiraba areenil (Tallinn).


KUIDAS SAADA LISASOODUSTUST 8% (TCC) LEIAD SIIT.


Valeriya kauaoodatud kontsert pakub ainulaadset võimalust kuulda kõiki ta hitte ja uusi lugusid ning tutvustab teile Venemaa estraadi tõusvate tähtede loomingut. Laulja on publikule valmistanud ka erilise üllatuse.

Sellise kingituse nõustus laulja tegema eranditult kohalikule publikule, sest Eestiga on tal eriline suhe – siin on ta mitu korda oma laulude videoklippe salvestanud. Muuhulgas salvestati Tallinnas septembris 2016 loo „On i ona“ („Tema ja temake“) klipp, mille ta esitas duetis Aleksei Glõžiniga. Võtetel osales ka Vene näitleja Aleksei Tšadov.

Vene lauljanna muusikaline pagas hõlmab ühtteist albumit ja suurt hulka kompositsioone. Raske on leida inimest, kes ei teaks kas või ühte Valeria rohkearvulistest hittidest. Tema looming pole populaarne mitte ainult Venemaal, vaid ka Euroopas ja USA-s. Oma loomingulise karjääri jooksul on Valeriya andnud tuhandeid kontserte kogu maailmas.

Hoolimata sellisest aukartustäratavast kogemusest on lauljal veel ühtteist, millega publikut meeldivalt üllatada. Selles veendute kindlasti kontserdil ja teid ei jäta ükskõikseks tema värvikas show ning elav esitus.

Valeriyal on ka suur hulk auhindu. Nende seas „Sajapuudane hitt Hit-FM-ilt“, MTV Rossija, Premija Muz-TV, Premija RU.TV, ZD Awards ja Kuldne Grammofon. Talle on antud Aasta Inimese aunimetus ja ta on festivali „Aasta laul“ mitmekordne laureaat.
Tänaseks on Valeriya üks neid artiste, kelle kohta öeldakse, et ta on jõudnud muusikatööstuse absoluutsesse tippu. Temast on tehtud mitmeosaline telefilm „Bõla ljubov“ („Oli armastus“).

Kui rääkida filmikunstist, siis tasub märkida, et Valeriya tütar Anna Šulgina on samuti tuntud näitleja ja laulja. Hiljuti salvestasid Valeriya ja Anna Šulgina suurepärase loo „Tõ moja“ („Sa oled minu oma“), millest tehti ka meeliliigutav klipp.

Valeriya poeg Arseni Šulgin on rahvusvaheliste ja Venemaa konkursside laureaat, rahvusvahelise noorte muusikafestivali „Öö Madridis“ ja Moskva rahvusvahelise festivali „Avatud Euroopa“ Grand Prix´ omanik, rahvusvahelise telekonkursi „Pähklipureja“ hõbedavõitja.

Me ei maininud asjata Valeriya laste teeneid, sest nagu alguses sai märgitud, on artist oma austajatele valmistanud üllatuse. Kes ta lastest on Eesti kontsertide erikülaline? Just seetõttu on Eesti kontserdid ebatavalised – teid ootab tõeline õhtu pereringis!

Üritus Facebook-is:

www.facebook.com/events/1128651510562837/

Selle kuu lõpuni kõikidel piletite soodustus - 15% (Piletilevi)!

Kõik registreeritud kasutajad saavad täiendavat soodustust (TCC) 8%

VALERIYA. Tartu.

Valeriya esitleb Tallinnas ja Tartus oma uut kava „Ookeanid“

Nagu selgus täidab kohalik korraldaja (TCC.ee) taas ühe kõige populaarsema ja nõutuma laulja, Venemaa rahvakunstniku Valeriya, uskumatult arvukate austajate soovi.

Selle kuu lõpuni kõikidel piletite soodustus - 15% (Piletilevi)! 

Eestis esitleb ta oma uut kava „Ookeanid“. Seekord ootab laulja austajaid rõõmuküllane kingitus: piletid on taskukohaste hindadega ja kontserdid toimuvad kahes linnas: 5. mail 2017 Vanemuise kontserdisaalis (Tartu) ja 6. mail Tondiraba areenil (Tallinn).


KUIDAS SAADA LISASOODUSTUST 8% (TCC) LEIAD SIIT.


Valeriya kauaoodatud kontsert pakub ainulaadset võimalust kuulda kõiki ta hitte ja uusi lugusid ning tutvustab teile Venemaa estraadi tõusvate tähtede loomingut. Laulja on publikule valmistanud ka erilise üllatuse.

Sellise kingituse nõustus laulja tegema eranditult kohalikule publikule, sest Eestiga on tal eriline suhe – siin on ta mitu korda oma laulude videoklippe salvestanud. Muuhulgas salvestati Tallinnas septembris 2016 loo „On i ona“ („Tema ja temake“) klipp, mille ta esitas duetis Aleksei Glõžiniga. Võtetel osales ka Vene näitleja Aleksei Tšadov.

Vene lauljanna muusikaline pagas hõlmab ühtteist albumit ja suurt hulka kompositsioone. Raske on leida inimest, kes ei teaks kas või ühte Valeria rohkearvulistest hittidest. Tema looming pole populaarne mitte ainult Venemaal, vaid ka Euroopas ja USA-s. Oma loomingulise karjääri jooksul on Valeriya andnud tuhandeid kontserte kogu maailmas.

Hoolimata sellisest aukartustäratavast kogemusest on lauljal veel ühtteist, millega publikut meeldivalt üllatada. Selles veendute kindlasti kontserdil ja teid ei jäta ükskõikseks tema värvikas show ning elav esitus.

Valeriyal on ka suur hulk auhindu. Nende seas „Sajapuudane hitt Hit-FM-ilt“, MTV Rossija, Premija Muz-TV, Premija RU.TV, ZD Awards ja Kuldne Grammofon. Talle on antud Aasta Inimese aunimetus ja ta on festivali „Aasta laul“ mitmekordne laureaat.
Tänaseks on Valeriya üks neid artiste, kelle kohta öeldakse, et ta on jõudnud muusikatööstuse absoluutsesse tippu. Temast on tehtud mitmeosaline telefilm „Bõla ljubov“ („Oli armastus“).

Kui rääkida filmikunstist, siis tasub märkida, et Valeriya tütar Anna Šulgina on samuti tuntud näitleja ja laulja. Hiljuti salvestasid Valeriya ja Anna Šulgina suurepärase loo „Tõ moja“ („Sa oled minu oma“), millest tehti ka meeliliigutav klipp.

Valeriya poeg Arseni Šulgin on rahvusvaheliste ja Venemaa konkursside laureaat, rahvusvahelise noorte muusikafestivali „Öö Madridis“ ja Moskva rahvusvahelise festivali „Avatud Euroopa“ Grand Prix´ omanik, rahvusvahelise telekonkursi „Pähklipureja“ hõbedavõitja.

Me ei maininud asjata Valeriya laste teeneid, sest nagu alguses sai märgitud, on artist oma austajatele valmistanud üllatuse. Kes ta lastest on Eesti kontsertide erikülaline? Just seetõttu on Eesti kontserdid ebatavalised – teid ootab tõeline õhtu pereringis!

Üritus Facebook-is:

www.facebook.com/events/186814765094406/

Selle kuu lõpuni kõikidel piletite soodustus - 15% (Piletilevi)!

Kõik registreeritud kasutajad saavad täiendavat soodustust (TCC) 8%

TODES - шоу-балет Аллы Духовой. Тарту.

Тарту

Театр танца Аллы Духовой Todes представит в Эстонии очередной триумф российских танцев - премьеру яркого и фееричного спектакля, не имеющего аналогов. В Таллинне и Тарту будет показана совершенно новая постановка «Мы». Это уникальное собрание лучших танцевальных номеров за всю историю существования Todes. Представления состоятся 1 мая в Таллинне и 2 мая в Тарту.

До конца этого месяца скидка от Piletilevi на все билеты -10% 

Местные зрители уже в курсе, что выступление Todes - это всегда яркое и динамичное шоу, которое с первых секунд захватывает зрителя. Местные организаторы (TCC.ee) не первый раз привозят Todes в Эстонию, поэтому по случаю новой постановки «Мы», при первой же возможности договорились о выступлении театра танца в Эстонии.


Как получить долнительную скидку 8% от TCC узнаешь тут.


На протяжении всего выступления Todes невозможно оторвать глаз от сцены. Все происходящее целиком «поглощает» зрителя, под конец выступления складывается впечатление, что шоу длилось всего несколько секунд. Но на самом деле – это два часа безупречного тонкого вкуса и неподражаемого мастерства.

Сегодня Todes – это один из самых востребованных танцевальных коллективов. Их спектакли – непрерывный каскад самых сильных впечатлений.

Так что же такое «Мы», которое будет представлено в Эстонии?

«Мы» – это наша сокровищница!

«Мы» – это ответ на вопрос о том, что такое свобода!

«Мы» – это спектакль о нас с Вами.

«Мы» – это те самые, бьющие через край эмоции, это невообразимо красивые и сложные выступления, от которых буквально захватывает дух! Казалось бы, в наш век сложно поверить, что зрителя еще можно чем-то удивить, перенести его в мир эйфории, удивить невиданным. Но это возможно. И даже не надо спрашивать, в чем секрет. Его уже давно нет, поскольку ответ очевиден: талант Аллы Духовой и ее артистов.

На сцене актеры театра показывают невозможное: без нанотехнологий иллюзионистов танцоры во время исполнения элементов словно зависают в воздухе. Они взмывают в космос, спускаются на дно океана, путешествуют во времени благодаря самым последним световым решениям. Синхронность Todes на сцене заставляет биться сердце в один такт их движениям. Это немыслимое по энергетике и самоотдаче шоу, которое Todes исполняет на одном дыхании. Это не то что самый современный, это уровень будущего.

Алла Духова и ее танцовщики, признанные одними из лучших в мире, погружают зрителя в глубину мировой культуры, заставляя его смеяться, восхищаться, задумываться. Вы убедитесь, что спектакль «Мы» – это яркий гимн свободе человеческого духа.

Немаловажную роль играет и музыкальное сопровождение. Внимание уделено абсолютно каждой мелочи, поэтому даже самый скептичный зритель после выступления Todes долгое время будет находится под впечатлением.
С артистами балета Аллы Духовой Todes вы переживете погружения в другие культуры, будете смеяться, восхищаться, задумываться и замирать, узнавать в номерах свои собственные чувства и страсти, свою жизнь…

Вас ждет невероятное по красоте и энергетике танцевальное шоу!

До конца этого месяца скидка от Piletilevi на все билеты -10% 

Всем зарегистрированным пользователям сайта - дополнительная скидка (TCC) -8%.

 

 

TODES - Alla Duhova show-ballett. Tartu.

Tartu.

Alla Duhova tantsuteater Todes esileb Eestis järjekordset vene tantsude triumfi - värvikat ja vaatemängulist esietendust, millel pole analooge. Tallinnas ja Tartus näidatakse täiesti unikaalset lavastust „Mõ“ („Meie“), kus esitamisele tuleb kogu nende loomingu paremik. Etendused toimuvad 1. mail Tallinnas ja 2. mail Tartus.

Kohalikud vaatajad on juba kursis sellega, et ansambli Todes esinemine on alati värvikas ja dünaamiline show, mis haarab vaataja kaasa esimestest sekunditest. Kohalik korraladaja (TCC.ee) ei too tantsuteatrit Todes esimest korda Tallinna. Kuna Todesel on valminud uus etendus „Meie“, kasutati võimalust ja lepiti kokku nende järjekordne esinemine Eestis.

Selle kuu lõpuni kõikidel piletite soodustus - 10% (Piletilevi)! 

Kui Todes esineb, ei ole võimalik lavalt pilku lahti saada, sest etendus haarab publiku täielikult endasse. Etenduse lõpus jääb mulje, nagu kõik oleks kestnud vaid mõne sekundi. Tegelikult näeb vaataja kaks tundi laitmatut ja peent maitset ning võrratut meisterlikkust.


KUIDAS SAADA LISASOODUSTUST 8% (TCC) LEIAD SIIT.


Täna on Todes üks nõutumaid tantsuansambleid. Nende etendused kujutavad endast kustumatute muljete lakkamatut kaskaadi.

Mida siis kujutab endast „Meie“, mida Eestis esitletakse?

„Meie“ on meie varamu!

„Meie“ on vastus küsimusele, mis on vabadus!

„Meie“ on etendus meist ja teist.

„Meie“ on ülekeevad emotsioonid, kujuteldamatult keerulised ja hingematvalt kaunid esinemised! Näib, et meie sajandil on raske vaatajat millegagi rabada, joovastuma panna, seninägematuga üllatada. Kuid see on võimalik! Pole isegi vaja küsida, milles on saladus. Seda pole enam ammu, sest vastus on ilmselge: Alla Duhova ja ta artistide anne.

Laval demonstreerivad näitlejad võimatut: ilma illusionistide nanotehnikata jäävad tantsijad õhku rippuma, sööstavad kosmosesse, laskuvad ookeani põhja, rändavad ajas - ja seda tänu uusimatele valguslahendustele. Todese tantsijate sünkroonsus paneb vaatajate südamed nende liigutustega ühes taktis põksuma. See on energeetiliselt ja ennastsalgavuselt kujuteldamatu show, mida Todes innustunult esitab. Seda ei saa nimetada lihtsalt kõige kaasaegsemaks tantsuks, see on juba tuleviku tase.

Alla Duhova ja ta tantsijad, kes on tunnistatud maailma parimateks, viivad vaataja maailmakultuuri sügavustesse, pannes ta naerma, vaimustuma, mõtisklema. Te veendute, et etendus „Meie“ on väljapaistev hümn inimhinge vabadusele.

Tähtis roll on ka muusikalisel saatel. Unustatud pole ühtki pisiasja, seetõttu on ka kõige skeptilisem vaataja pärast Todese etendust veel kaua muljete võimuses.

Koos Alla Duhova artistidega kümblete teistes kultuurides, naerate, vaimustute, mõtisklete ja tardute paigale, tunnete numbrites ära omaenese tunded ja kire, oma elu…

Teid ootab uskumatult kaunis ja energiaküllane show!

Selle kuu lõpuni kõikidel piletite soodustus - 10% (Piletilevi)!

Kõik registreeritud kasutajad saavad täiendavat soodustust (TCC) 8%

TODES - Alla Duhova show-ballett. Tallinn 2017

Tallinn. 

Alla Duhova tantsuteater Todes esileb Eestis järjekordset vene tantsude triumfi - värvikat ja vaatemängulist esietendust, millel pole analooge. Tallinnas ja Tartus näidatakse täiesti unikaalset lavastust „Mõ“ („Meie“), kus esitamisele tuleb kogu nende loomingu paremik. Etendused toimuvad 1. mail Tallinnas ja 2. mail Tartus.

Kohalikud vaatajad on juba kursis sellega, et ansambli Todes esinemine on alati värvikas ja dünaamiline show, mis haarab vaataja kaasa esimestest sekunditest. Kohalik korraladaja (TCC.ee) ei too tantsuteatrit Todes esimest korda Tallinna. Kuna Todesel on valminud uus etendus „Meie“, kasutati võimalust ja lepiti kokku nende järjekordne esinemine Eestis.

Selle kuu lõpuni kõikidel piletite soodustus - 10% (Piletilevi)! 

Kui Todes esineb, ei ole võimalik lavalt pilku lahti saada, sest etendus haarab publiku täielikult endasse. Etenduse lõpus jääb mulje, nagu kõik oleks kestnud vaid mõne sekundi. Tegelikult näeb vaataja kaks tundi laitmatut ja peent maitset ning võrratut meisterlikkust.


KUIDAS SAADA LISASOODUSTUST 8% (TCC) LEIAD SIIT.


Täna on Todes üks nõutumaid tantsuansambleid. Nende etendused kujutavad endast kustumatute muljete lakkamatut kaskaadi.

Mida siis kujutab endast „Meie“, mida Eestis esitletakse?

„Meie“ on meie varamu!

„Meie“ on vastus küsimusele, mis on vabadus!

„Meie“ on etendus meist ja teist.

„Meie“ on ülekeevad emotsioonid, kujuteldamatult keerulised ja hingematvalt kaunid esinemised! Näib, et meie sajandil on raske vaatajat millegagi rabada, joovastuma panna, seninägematuga üllatada. Kuid see on võimalik! Pole isegi vaja küsida, milles on saladus. Seda pole enam ammu, sest vastus on ilmselge: Alla Duhova ja ta artistide anne.

Laval demonstreerivad näitlejad võimatut: ilma illusionistide nanotehnikata jäävad tantsijad õhku rippuma, sööstavad kosmosesse, laskuvad ookeani põhja, rändavad ajas - ja seda tänu uusimatele valguslahendustele. Todese tantsijate sünkroonsus paneb vaatajate südamed nende liigutustega ühes taktis põksuma. See on energeetiliselt ja ennastsalgavuselt kujuteldamatu show, mida Todes innustunult esitab. Seda ei saa nimetada lihtsalt kõige kaasaegsemaks tantsuks, see on juba tuleviku tase.

Alla Duhova ja ta tantsijad, kes on tunnistatud maailma parimateks, viivad vaataja maailmakultuuri sügavustesse, pannes ta naerma, vaimustuma, mõtisklema. Te veendute, et etendus „Meie“ on väljapaistev hümn inimhinge vabadusele.

Tähtis roll on ka muusikalisel saatel. Unustatud pole ühtki pisiasja, seetõttu on ka kõige skeptilisem vaataja pärast Todese etendust veel kaua muljete võimuses.

Koos Alla Duhova artistidega kümblete teistes kultuurides, naerate, vaimustute, mõtisklete ja tardute paigale, tunnete numbrites ära omaenese tunded ja kire, oma elu…

Teid ootab uskumatult kaunis ja energiaküllane show!

Selle kuu lõpuni kõikidel piletite soodustus - 10% (Piletilevi)!

Kõik registreeritud kasutajad saavad täiendavat soodustust (TCC) 8%

Dima Bilna Tartu.

Tallinnas ja Tartus esineb juubelikavaga Dima Bilan!

Kontsertide kohalikud organisaatorid (TCC.ee) on andnud teada, et Baltimaadesse tuleb kontserdituuriga Venemaa populaarne artist, kelle nimi on laialt tuntud Euroopas ja USA-s. See on Eurovisiooni võitja, populaarse muusikalise show´ „Golos“ (The Voice) juhendaja Dima Bilan, kes 2017. aasta aprillis esitleb Tallinnas, Tartus, Riias ja Vilniuses uut juubelikava „35 Jagamatu “

Tallinn: 9. aprillil kl 19.00 Tondiraba areenil
Tartu: 10. aprillil kl 19.00 Vanemuise kontserdisaalis
Riia: 12. aprillil kl 19.30 Riia areenil
Vilnius: 13. aprillil kl 19.00 Compensa kontserdiaalis


KUIDAS SAADA LISASOODUSTUST 8% (TCC) LEIAD SIIT.


Tartu kontserdi pileteid saab soetada alates 9. detsembrist kella 10-st hommikul Piletilevi kõikidest müügikohtadest ja online-poest. Aasta lõpuni kehtib kõikidelt piletitelt 15% soodustus!

Võib julgelt väita, isegi valjult kuulutada, et Dima Bilan on legendaarne ja võrratu artist. Tema kontsertidest unistatakse maailma eri paigus. Saalid on alati pilgeni täis, pileteid haaratakse lausa lennult!

Eeloleva show´ga tähistab populaarne artist oma 35-aastast juubelit. „35 Jagamatu “ pole ainult uus hitt, vaid ka laulja loomingulise tee täpne tähistus: Dima Bilan ja tema truu mitmemiljoniline publik on tõepoolest lahutamatud! Sellest tuleb täiesti uus show!

Kava, mida Dima Bilan Baltimaades esitleb, saatis Moskva Crocus City Hallis enneolematu edu. Neid kahte täielikult välja müüdud kontserti võrreldi massiinformatsioonivahendites maailmatähtede George Michaeli ja Justin Timberlake´i show´ga. Kaks tundi rõõmustas vaatajaid eranditult elav muusika, vapustavad dekoratsioonid, 3D-graafika, valgus-show, tantsud ja ootamatud lavastused. Kõike seda saab näha ka Tallinnas ja Tartus. See on maailma mastaabis show!

Tallinna ja Tartu kontsertidel ootavad teid uued kuumad track´id ja ajaproovile vastu pidanud hitid „Ne moltši“ („Ära vaiki“), „Tõ dolžna rjadom bõt“ („Sa pead mu kõrval olema“), „Na beregu neba“ („Taeva rannal“), „Nevozmožnoje vozmožno“ („Võimatu on võimalik“), „Never let you go“, „Ja prosto ljublju tebja“ („Ma lihtsalt armastan sind“), „Bolen toboi“ („Olen sinu järele hull“).

2006. aasta mais sai Bilan tuntuks kogu Euroopas, kui ta esindas Eurovisioonil Venemaad lauluga „Never let you go“. Siis sai ta teise koha. Aga juba 2008. aastal osales ta taas sellel konkursil. Siira kompositsiooniga „Belive“ võitis ta esikoha ja ühtlasi kogu maailma.

Praegu on Dima tegev produtsendina, ta on populaarsete muusikaliste show´de “Golos“ ja „Golos deti“ juhendaja. Peale selle mängib ta ka filmides.

30. novembrist kuni 4. detsembrini 2016 toimus Londonis vene filmide nädal. Erilisi kirgi küttis festivali avafilm „Geroi“ („Kangelane“), milles mängis peaosa Dima Bilan.

Tulemas on veel üks film Dima Bilani osavõtul – „Gardemariinid IV“ (2017).

Nagu näha, on artistil üpris tihe graafik: külalisetendused, salvestused, filmivõtted. Fännid ja austajad ootavad südamevärinal, millal nende ebajumal saab aega just nende linnas esineda.

Tallinna ja Tartu elanikel ning külalistel on vedanud. Juba 9. ja 10. aprillil toimuvad Tondiraba areenil ja Vanemuise kontserdisaalis võrratu Dima Bilani kontserdid. Ärge laske võimalust käest!

Kõik registreeritud kasutajad saavad täiendavat soodustust (TCC) 8%

Dima Bilan. Tallinn

Tallinnas ja Tartus esineb juubelikavaga Dima Bilan!

Kontsertide kohalikud organisaatorid (TCC.ee) on andnud teada, et Baltimaadesse tuleb kontserdituuriga Venemaa populaarne artist, kelle nimi on laialt tuntud Euroopas ja USA-s. See on Eurovisiooni võitja, populaarse muusikalise show´ „Golos“ (The Voice) juhendaja Dima Bilan, kes 2017. aasta aprillis esitleb Tallinnas, Tartus, Riias ja Vilniuses uut juubelikava „35 Jagamatu “

Tallinn: 9. aprillil kl 19.00 Tondiraba areenil
Tartu: 10. aprillil kl 19.00 Vanemuise kontserdisaalis
Riia: 12. aprillil kl 19.30 Riia areenil
Vilnius: 13. aprillil kl 19.00 Compensa kontserdiaalis


KUIDAS SAADA LISASOODUSTUST 8% (TCC) LEIAD SIIT.


Tallinna kontserdi pileteid saab soetada alates 7. detsembrist kella 10-st hommikul Piletilevi kõikidest müügikohtadest ja online-poest. Austajad annaksid ei tea mida selle nimel, et saada igatsetud pääse maailma, mille loob laval Dima Bilan! Sellega seoses on kohalikud organisaatorid TCC.ee teinud grandioosse üllatuse. Kuni 14. detsembrini (kaasa arvatud) on Bilani Tallinna kontserdi piletihind alates 10 eurost!

Võib julgelt väita, isegi valjult kuulutada, et Dima Bilan on legendaarne ja võrratu artist. Tema kontsertidest unistatakse maailma eri paigus. Saalid on alati pilgeni täis, pileteid haaratakse lausa lennult!

Eeloleva show´ga tähistab populaarne artist oma 35-aastast juubelit. „35 Jagamatu “ pole ainult uus hitt, vaid ka laulja loomingulise tee täpne tähistus: Dima Bilan ja tema truu mitmemiljoniline publik on tõepoolest lahutamatud! Sellest tuleb täiesti uus show!

Kava, mida Dima Bilan Baltimaades esitleb, saatis Moskva Crocus City Hallis enneolematu edu. Neid kahte täielikult välja müüdud kontserti võrreldi massiinformatsioonivahendites maailmatähtede George Michaeli ja Justin Timberlake´i show´ga. Kaks tundi rõõmustas vaatajaid eranditult elav muusika, vapustavad dekoratsioonid, 3D-graafika, valgus-show, tantsud ja ootamatud lavastused. Kõike seda saab näha ka Tallinnas ja Tartus. See on maailma mastaabis show!

Tallinna ja Tartu kontsertidel ootavad teid uued kuumad track´id ja ajaproovile vastu pidanud hitid „Ne moltši“ („Ära vaiki“), „Tõ dolžna rjadom bõt“ („Sa pead mu kõrval olema“), „Na beregu neba“ („Taeva rannal“), „Nevozmožnoje vozmožno“ („Võimatu on võimalik“), „Never let you go“, „Ja prosto ljublju tebja“ („Ma lihtsalt armastan sind“), „Bolen toboi“ („Olen sinu järele hull“).

2006. aasta mais sai Bilan tuntuks kogu Euroopas, kui ta esindas Eurovisioonil Venemaad lauluga „Never let you go“. Siis sai ta teise koha. Aga juba 2008. aastal osales ta taas sellel konkursil. Siira kompositsiooniga „Belive“ võitis ta esikoha ja ühtlasi kogu maailma.

Praegu on Dima tegev produtsendina, ta on populaarsete muusikaliste show´de “Golos“ ja „Golos deti“ juhendaja. Peale selle mängib ta ka filmides.

30. novembrist kuni 4. detsembrini 2016 toimus Londonis vene filmide nädal. Erilisi kirgi küttis festivali avafilm „Geroi“ („Kangelane“), milles mängis peaosa Dima Bilan.

Tulemas on veel üks film Dima Bilani osavõtul – „Gardemariinid IV“ (2017).

Nagu näha, on artistil üpris tihe graafik: külalisetendused, salvestused, filmivõtted. Fännid ja austajad ootavad südamevärinal, millal nende ebajumal saab aega just nende linnas esineda.

Tallinna ja Tartu elanikel ning külalistel on vedanud. Juba 9. ja 10. aprillil toimuvad Tondiraba areenil ja Vanemuise kontserdisaalis võrratu Dima Bilani kontserdid. Ärge laske võimalust käest!

Kõik registreeritud kasutajad saavad täiendavat soodustust (TCC) 8%

Oleg Gazmanov

Juubelituuri raames esineb 12. märtsil Tallinnas suure kontserdiga Venemaa rahvakunstnik Oleg Gazmanov. Laulja soov on tähistada oma juubelit koos kohalike austajatega, seetõttu toimub kauaoodatud kontsert kõige suuremal väljakul – Tondiraba areenil.

Suur juubelikontsert otsustati korraldada kõige moodsamal ja ruumikamal väljakul, sest eelmine kord ei pääsenud paljud artisti austajad ta kontserdile – piletid olid välja müüdud.

Selle kuu lõpuni kõikidel piletite soodustus - 15% (Piletilevi)! 

Pole ka mingi ime, sest Oleg Gazmanov on populaarne juba palju aastaid. Tänini on ta kontsertidel saalid ja staadionid rahvast tulvil.


KUIDAS SAADA LISASOODUSTUST 8% (TCC) LEIAD SIIT.


Juubelikontserdil Tallinnas avab artist teile oma hinge, laulab sellest, mis kõige kallim ja südamelähedasem – armastusest, sõprusest, kodust, romantikast. Mõistagi tulevad esitamisele ka ammu armsaks saanud hitid, mida nimetatakse terveks epohhiks: „Eskadron“, „Ohvitserid“, „Jessauul“, „Moskva“, „Ema“, „Moi hram“ („Minu pühamu“), „Jedinstvennaja“ („Ainuke“), „Moi jasnõje dni“ („Minu helged päevad“), «Morjatška“ („Merenaine“), „Sveži veter“ („Värske tuul“) ja paljud teised.

Tondiraba areenil ootab teid uskumatu energeetika, mis on kõikidel Gazmanovi kontsertidel. Kes on Oleg Gazmanovi ja ansambli Eskadron kontserdil käinud, see teab, aga kes pole, siis on tulnud aeg see viga parandada. Te ei kahetse! Sest juba esimesest laulust peale sugeneb saali kordumatu atmosfäär. Pealegi on eesseisev kontsert eriti pidulik.
Praegu on Oleg Gazmanov üks silmapaistvamaid artiste, keda pole vaja tutvustada. Ta on Venemaa rahvakunstnik, Venemaa Au ordeni kavaler, festivali Aasta Laul 15-kordne laureaat, rahvusliku preemia Ovatsioon seitsmekordne võitja, ühe autoriteetseima rahvusvahelise festivali «The World Music Awards“ laureaat, UNICEFi lastefondi hea tahte saadik Venemaal.

12. märtsil kutsub Oleg Gazmanov Tallinna elanikke ja külalisi oma juubelikontserdile, mis toimub Tondiraba areenil. See pühapäevaõhtu tuleb gazmanovlikult värvikas, siiras ja muusikaline! Tulge oma lemmikartisti õnnitlema!

 

Selle kuu lõpuni kõikidel piletite soodustus - 15% (Piletilevi)!

Kõik registreeritud kasutajad saavad täiendavat soodustust (TCC) 8%

 

Mireille Mathieu

Juubelikontsert koos sümfooniaorkestriga
Tallinnas esineb juubelikavaga legendaarne Mireille Mathieu!

11. märtsil 2017 esineb Tallinna Tondiraba jäähallis populaarne ja kuulus prantsuse laulja - võluv Mireille Mathieu. Maailmatähe juubelikontsert toimub sümfooniaorkestri saatel Eesti kõige ruumikamal kontserdiareenil.

 


KUIDAS SAADA LISASOODUSTUST 7% (TCC) LEIAD SIIT.


Tallinn Contsert Club (TCC.ee) esitleb: prantsuse estraadi supertäht, terve epohhi sümbol ja legend Mireille Mathieu demonstreerib Eestis oma juubelikava.

Kauaoodatud kontsert, millest tõotab tulla aasta üks peamisi muusikasündmusi, toimub Tondiraba jäähallis estraadi- ja sümfooniaorkestri saatel. Kontserdikavas on sellised hitid kui „Non, je regrette rien“, Une histoire d'amour», «Ciao, bambino, sorry», «La vie en rose» ja paljud teised.

Kus ülipopulaarne laulja, keda nimetatakse prantsuse laulu saadikuks, ka ei esineks, on saalid alati rahvast tulvil.
Mireille Mathieu´ austajad mäletavad, et nii oli Eestis ka 2011. aastal, kui laulja andis unustamatu kontserdi (kohal oli ka ta ema), mis ei löönud ainult kõiki vaatajarekordeid, vaid ka Tallinna lillemüügirekordeid: lillepoed osteti sõna otseses mõttes tühjaks. Aga kõik piletid olid välja müüdud juba kuu aega enne prantsuse legendi kontserti. Tookord oli võimatu pileteid hankida spekulantideltki, aga saali tuli panna isegi lisakohti.
Seekord on kohalikud organisaatorid otsustanud korraldada Mireille Mathieu´ kontserdi Eesti kõige uuemal ja suuremal areenil, et kõik soovijad saaksid nautida geniaalse laulja võrratut esinemist. Pealegi pööratakse erilist tähelepanu helikvaliteedile. Muutub ju sel õhtul kontserdiareen hubaseks koduvarieteeks. Nagu traditsiooniks on kujunenud, jagab prantsuse estraadilaulja vaatajatega oma südamesoojust ja armastust, mis läheb juba hinge kaunite ning paljudele tuttavate laulude esimestest akordidest.
Täna esitatakse Mireille Mathieu´ laule saksa, inglise, itaalia, hispaania, soome, jaapani, hiina ja vene keeles.

 
Tallinnas ootab vaatajaid vapustav kontsert, kus kõlab paljude poolt armastatud prantsuse šansoon võrratu Mireille Mathieu´ esituses. Kahjuks ei külasta see legendaarne artist Eestit nii tihti, kui tahaksime, seetõttu on tema kontserdi külastamine parim võimalus kinkida endale ja oma lähedastele unustamatu hubane õhtu, mis jääb mällu, ja seda ilma liialdmata, terveks eluks!
 

Üritus Facebook-is:

www.facebook.com/events/1026562067464771/

Kõik registreeritud kasutajad saavad täiendavat soodustust (TCC) 7% 

 

Lolita

8. märtsil esineb Tallinnas suure kevadkontserdiga Lolita

Kevade kõige kaunimal päeval, rahvusvahelisel naistepäeval, ootab Tallinna tähtsündmus: 8. märtsil esineb Nordea kontserdimajas suure kevadkontserdiga võrratu „kompleksideta naine“, „naine kui katastroof“, Lolita Miljavskaja.
Sellest tuleb ilus kevadine pidu, laetud plahvatusliku ja võimsa energiaga. Tallinna kontserdil ootab teid täiesti elav esitus ja ulatuslik programm.

Selle kuu lõpuni kõikidel piletite soodustus - 15% (Piletilevi)! 

Lolita esinemine on interaktiivne ja humoristlik show. Ta juhib oma kontserti ise, muutes selle minietenduseks, mida jälgides saal kord nutab, kord naerab. Lolita Tallinna pidupäevakontserdil, mis on pühendatud rahvusvahelisele naistepäevale, ootab publikut rohkesti üllatusi. Milliseid, pole võimalik öelda, sest ükski Lolita esinemine ei sarnane eelmisega. Shownaine rõõmustab ja hämmastab oma siirusega, sooviga publikuga lakkamatult suhelda ning talle lugusid jutustada.


KUIDAS SAADA LISASOODUSTUST 7% (TCC) LEIAD SIIT.


Enne igat uut laulu avab Lolita saalile oma hinge, jutustades laulu loomise lugu, häbenemata oma avameelsust.
Venemaa ekstsentrilise ja temperamentse estraadiartisti kontserdikava on kokku pandud tema loomingu paremikust. Tallinnas esitab Lolita selliseid hitte nagu „Pošlju jego na….“ („Saadan ta…“), „Snilos mne“ („Nägin unes“), „Orientatsija sever“ („Suund on põhja“), „Rasskaži kak…“ („Jutusta, kuidas…“) „Ja“ („Mina“), „Špilka-kablutšok“ („Tikk-kontsake“), „Na Titanike“ („Titanicul“) ning palju uusi kompositsioone.

Lolita anne on piiritu. Tal on palju Aasta Laulu ja Kuldse Grammofoni auhindu. Lolita on muusikapreemia Ovatsioon laureaat VIP-nominatsioonis – kõige mitmekülgsem laulja, näitleja, režissöör, saatejuht. Preemiat peetakse Ameerika Grammy ja Briti BRIT Awards analoogiks.

Miljavskaja on olnud kümnete lasteshow´de ja teleprojektide saatejuht. Töö eest programmis „Bez kompleksov!“ („Ilma kompleksideta!“) anti talle telepreemia TEFI. Muuhulgas on näitleja mänginud 16 filmis.

Arvukad täissaalikontserdid ja välja müüdud lisakontserdid Venemaal, Euroopas, USA-s kinnitavad artisti show´ kvaliteeti ning et teda armastatakse terves maailmas.

Selles saate ise veenduda 8. märtsil. Mehed, pange tähele! Kuna kontsert toimub rahvusvahelisel naistepäeval, siis on selle kontserdi pilet ideaalne kingitus teie teiselepoolele, õdedele, emadele, vanaemadele. Lolita kingib peotuju ja laeb positiivsete emotsioonidega nii nagu ei tee seda keegi teine. Sellest tuleb ekstravagantne, südamlik, lõbus ja soe õhtu.

Üritus Facebook-is:

www.facebook.com/events/1796737590571931/

Selle kuu lõpuni kõikidel piletite soodustus - 15% (Piletilevi)!

Kõik registreeritud kasutajad saavad täiendavat soodustust (TCC) 7%

 

BASTA

17. aasta tähtsaim räpisündmus: Tallinnas esineb uue albumi esitlusega Basta!
TCC.ee esitleb 2017. aasta tähtsaimat räpisündmust: arvukate soovide kohaselt toimub 18. veebruaril Tondiraba jäähallis taas vene räpi legendi Basta suur kontsert. Juba traditsiooniliselt saab üksnes elav esitus teoks võluva Tati osavõtul.

Selle kuu lõpuni kõik istukohad soodustusega - 15% (Piletilevi)! 


KUIDAS SAADA LISASOODUSTUST 7% (TCC) LEIAD SIIT.


Kontserdikülastajad saavad vene räpi ajaloo tähtsündmuse tunnistajaks: kohalikule publikule esitletakse uut albumit „Basta 5“.


Kohalikud organisaatorid said Basta (Vassili Vakulenko) eelmise, 2016. aasta veebruariTallinna kontserdi korraldamise eest arvukalt tänusõnu. Vaatajate arv oli olnud aukartust äratav – 5000 inimese ringis! Sellegipoolest ei ole kired siiani vaibunud: ikka ja jälle on soovitud, et korraldataks veelkordne Basta kontsert. Vassili Vakulenko on kohalike austajate soove kuulda võtnud. 2017. aasta veebruaris annab ta taas Tallinnas suure kontserdi ja esitleb oma uut albumit „Basta 5“.

 
Oma uut loomingut nimetab muusik süngeks ja ebatavaliseks. Albumisse on kogutud palju armastuslaule, mis kõlavad aga pahaendeliselt. Vassili seletab seda nii: „Arvatakse, et kui on armastus, siis on see midagi imearmast, kuid mina, nagu iga täiskasvanud inimene, olen aru saanud, et armastus on õige karm värk.“ Mõistagi kuulevad austajad Tallinna kontserdil ka räppari vanu hitte.
Nagu eelmiselgi aastal suhtub TCC.ee kontserdi korraldusse tõsiselt ja austajate erakordselt suure huvi tõttu organiseerib selle suurel väljakul. Pileteid müüakse nii fännitsooni, tantsupõrandale kui istekohtadele.
 

Üritus Facebook-is:

www.facebook.com/events/1698562870394364/

Selle kuu lõpuni kõikidel istupiletite soodustus - 15% (Piletilevi)!

Kõik registreeritud kasutajad saavad täiendavat soodustust (TCC) 7%

Jelena Vaenga. Tartu.

 

Jelena Vaenga kontsert, mis pidi toimuma 11.01.2017 Tartus, lükkub edasi artisti haigestumise tõttu 24.02 peale.
Kõik varem ostetud piletid kehtivad uuele kuupäevale.
Juhul kui uus kuupäev ei sobi, siis pileteid saab tagastada kuni 18.01 k.a.
Korraldaja vabandab võimalikke ebamugavuste pärast.

 

2017. aasta algust tähistatakse Eestis ereda Vene estraaditähe Jelena Vaenga kontserdiga. Suurepäraste laulude autor ja esitaja, kes on võitnud oma tohutu austajaskonna armastuse tänu loomulikule artistlikkusele, imelistele vokaalsetele võimetele ja järjekindlale iseloomule, esineb Vanemuise Kontserdimajas 24.veebruaril 2017. aastal täiesti uue programmiga!

Kohalikud organisaatorid (TCC.ee) pakuvad vaid parimaid kontserte. Vene estraadi nõutuim lauljatar Jelena Vaenga tuleb oma soolokontserdiga Tartusse. Vene šansooni kuninganna esitab Eesti pealinna elanikele ja külalistele oma kõige meeldejäävamaid ja armastatumaid laule.


KUIDAS SAADA LISASOODUSTUST 7% (TCC) LEIAD SIIT.


Nordea Kontserdimaja laval kõlavad ballaadid, romansid, laulud klassikute luuletustele ja - loomulikult - lauljatari omalooming, mis loob saalis kordumatu atmosfääri.

Vaengal on oma isiklik originaalne lavakuju ja stiil, aga oma žanrist räägib lauljatar nii: „50 protsendi ulatuses on see folk-rokk, on vanaaegseid ballaade, linnaromansse, šansooni, ent piiri nende vahele on peaaegu võimatu tõmmata.”
Tartus on Vaengaga laval ka muusikud. Lauljataril on kaasas terve orkester, kuhu kuuluvad kitarristid, bassisid, puhkpillid, klahvpillid, trummid ja akordion.

Vaatajaile, kes pole Jelenat enne kuulnud-näinud, kujuneb esimene kontsert avastuseks, mis muudab ettekujutust temast kui artistist. Kui te olete Jelena Vaenga loomingu austaja ja pole tema kontserdil veel käinud, siis minge kindlasti, sest paljud neist, kes on enne ta kontsertidel käinud, tulevad neile muusikalistele kohtumistele ikka uuesti. 24.02 veendute, et Jelena Vaenga kontsert – see on võimas energeetika, maksimaalne enesest andmine ja emotsioonid, mida pole võimalik televisioonis ja netis edasi anda. Just sellepärast peab seda nägema nimelt otse ja oma silmaga.

Sellele lisaks on lauljatar alati ettearvamatu, iga tema ilmumine lavale – see on uus etendus erilise dramaturgia ja saaliga suhtlemisega. See on „Jelena Vaenga Teater”.

Iseloomulik on see, et olenemata sellest, kus ta esineb, ostetakse tema kontsertide piletid ära juba kaua aega enne nende toimumist. Eesolev esinemine Tartus pole erand. Nii et ärge jätke seda grandioosset sündmust vahele. Laulja lubab Tartu vaatajatele tõelise pidupäeva korraldada.

Üritus Facebook-is:

www.facebook.com/events/160584665641116

Kõik registreeritud kasutajad saavad täiendavat soodustust (TCC) 7%

 

Dominick Jocker

Tallinnas esineb valentinipäeval Dominic Joker

Kohalik korraldaja (TCC.ee) kutsub kõiki tallinlasi ja külalisi tähistama aasta kõige romantilisemat tähtpäeva - armunute päeva (sõbrapäeva) koos andeka artisti, armastuslaulude autori Dominic Jokeriga. Kontsert toimub valentinipäeval, 14. veebruaril algusega kell 19.00 Tallinnas Vene Kultuurikeskuses.

Selle kuu lõpuni kõikidel piletite soodustus - 15% (Piletilevi)! 

Dominic Jokeri pseudonüümi all tuntud andeka muusiku ja värvika artisti Aleksandr Breslavski romantiline, unustamatu ning südamlik show paneb meeldiva punkti sellele ilusale pidupäevale. Elavas esituses soolokontsert ei jäta kedagi ükskõikseks, sest seda, millest laulab Dominic, teavad kõik. Kompositisoonides, mille ta ise on loonud, on armastuse teemale antud peaosa.


KUIDAS SAADA LISASOODUSTUST 7% (TCC) LEIAD SIIT.


Tallinnas esitleb Dominic muusikalisi uudisteoseid ning esitab ka juba tuntud, kuulajatele ammu armsaks saanud hitte. Laulud „Jesli tõ so mnoi“ („Kui sa oled minuga“), „Proštšai“ („Hüvasti“), „Dõšu toboi“ („Vajan sind kui õhku“), „Takaja odna“ („Selline ainuke“), mis on omal ajal olnud hittide tipus, kõlavad kindlasti ka Vene Kultuurikeskuses.

Sõna ja rütmi meister, andekas helilooja ja produtsent on korduvalt võitnud mitmeid muusikalisi auhindu. „Kuldne grammofon“, „Aasta laul“, „Punane täht. 20 parimat laulu“ – need on vaid osa auhindadest, mis annavad tunnistust Dominicist kui professionaalist, nimekast artistist ning austajate aastatepikkusest truudusest. Ka on Dominic andnud suure panuse muusikalisse show´sse – ta on kogu hooaja osalenud projektis „Sina – superstaar“.

Dominic Jokeri laulud võidavad jätkuvalt kuulajate südameid, tema austajate armee suureneb pidevalt. Lauljat nimetatakse Venemaa üheks peamiseks romantikuks, sest tal õnnestub laulude südantliigutavate sõnade vahendusel tuua kuulajateni inimtunnete mitmekesisus. Võimalik, et just seetõttu on ta ka teiste tuntud artistide paljude laulude autor. Tema lugusid esitavad ansamblid Otpetõje Mošenniki, VIA Slivki, Saša, Nikita ja Vlad Topalov.

Pilet Dominic Jokeri kontserdile on ideaalne kingitus oma kaasale. Suurepärane, soe ja hubane õhkkond on garanteeritud. Te tunnete headuse, soojuse ja südamlikkuse laengut. Tulge ja te ei kahetse! Sellest tuleb unustamatu kontsert kõigile armunutele ja sõpradele. Armastage üksteist!

Üritus Facebook-is:

www.facebook.com/events/1216889798352678/

Selle kuu lõpuni kõikidel piletite soodustus - 15% (Piletilevi)!

Kõik registreeritud kasutajad saavad täiendavat soodustust (TCC) 7%

Jelena Vaenga. Tallinn.

 

Jelena Vaenga kontsert, mis pidi toimuma 13.01 Tallinnas, lükkub edasi artisti haigestumise tõttu 30.01 peale.
Kõik varem ostetud piletid kehtivad uuele kuupäevale.
Juhul kui uus kuupäev ei sobi, siis pileteid saab tagastada kuni 18.01 k.a.
Korraldaja vabandab võimalikke ebamugavuste pärast.

2017. aasta algust tähistatakse Eestis ereda Vene estraaditähe Jelena Vaenga kontserdiga. Suurepäraste laulude autor ja esitaja, kes on võitnud oma tohutu austajaskonna armastuse tänu loomulikule artistlikkusele, imelistele vokaalsetele võimetele ja järjekindlale iseloomule, esineb Tallinna Nordea Kontserdimajas 30. jaanuaril 2017. aastal täiesti uue programmiga!

Kohalikud organisaatorid (TCC.ee) pakuvad vaid parimaid kontserte. Vene estraadi nõutuim lauljatar Jelena Vaenga tuleb oma soolokontserdiga taas Tallinnasse. Vene šansooni kuninganna esitab Eesti pealinna elanikele ja külalistele oma kõige meeldejäävamaid ja armastatumaid laule.


KUIDAS SAADA LISASOODUSTUST 7% (TCC) LEIAD SIIT.


Nordea Kontserdimaja laval kõlavad ballaadid, romansid, laulud klassikute luuletustele ja - loomulikult - lauljatari omalooming, mis loob saalis kordumatu atmosfääri.

Vaengal on oma isiklik originaalne lavakuju ja stiil, aga oma žanrist räägib lauljatar nii: „50 protsendi ulatuses on see folk-rokk, on vanaaegseid ballaade, linnaromansse, šansooni, ent piiri nende vahele on peaaegu võimatu tõmmata.”
Tallinnas on Vaengaga laval ka muusikud. Lauljataril on kaasas terve orkester, kuhu kuuluvad kitarristid, bassisid, puhkpillid, klahvpillid, trummid ja akordion.

Vaatajaile, kes pole Jelenat enne kuulnud-näinud, kujuneb esimene kontsert avastuseks, mis muudab ettekujutust temast kui artistist. Kui te olete Jelena Vaenga loomingu austaja ja pole tema kontserdil veel käinud, siis minge kindlasti, sest paljud neist, kes on enne ta kontsertidel käinud, tulevad neile muusikalistele kohtumistele ikka uuesti. 30. jaanuaril veendute, et Jelena Vaenga kontsert – see on võimas energeetika, maksimaalne enesest andmine ja emotsioonid, mida pole võimalik televisioonis ja netis edasi anda. Just sellepärast peab seda nägema nimelt otse ja oma silmaga.

Sellele lisaks on lauljatar alati ettearvamatu, iga tema ilmumine lavale – see on uus etendus erilise dramaturgia ja saaliga suhtlemisega. See on „Jelena Vaenga Teater”.

Iseloomulik on see, et olenemata sellest, kus ta esineb, ostetakse tema kontsertide piletid ära juba kaua aega enne nende toimumist. Eesolev esinemine Tallinnas pole erand. Nii et ärge jätke seda grandioosset sündmust vahele. Laulja lubab Tallinna vaatajatele tõelise pidupäeva korraldada.

Üritus Facebook-is:

www.facebook.com/events/1605824719730965/

Kõik registreeritud kasutajad saavad täiendavat soodustust (TCC) 7%