Kasutaja sisenemine

Sisestage e-posti aadress ja parool

Unustasite salasõna? Tuleta meelde

Ei ole meie klubi liige? Registreeru siin

Diana Arbenina ja ''Night Snipers''.

Diana Arbenina ja Notšnõje Snaiperõ
Juubelikontsert - 25

25 aastat ühegi möödalasuta: juubelituuri raames esineb ansambel Notšnõje Snaiperõ Tallinnas

Märklaud on valitud: 11. juunil alustavad Diana Arbenina ja ansambel Notšnõje Snaiperõ Tallinnas jahti rock and roll´i austajate südametele. Tallinlased ja külalised kuulevad Alexela kontserdimajas kõike, mis 25 aasta jooksul mängitud: alates hittidest „31 веснa“ („31. kevad“) ja „Морячка“ („Merenaine“) ning lõpetades hittidega «Разбуди меня» („Ärata mind“) ja „ЦОЙ» („TSOI“) - seda nii vanades kui uutes arranžeeringutes.


Kõik registreeritud kasutajad saavad täiendavat soodustust (TCC) 8%. Ansambel Notšnõje Snaiperõ koos oma kauaaegse liidri Diana Arbeninaga on tõeline legend, kes on väljunud traditsioonilise vene roki piiridest. Diana eksperimenteerib pidevalt heliga, on loonud juba üle kahesaja laulu ja jätkab võlumist.

Ansambel Notšnõje Snaiperõ loodi 1993. aastal Sankt-Peterburgis ja hakkas mängima rokki. 24 tegevusaasta jooksul on ansambel salvestanud üle 10 albumi, hulgaliselt hitte, oma kontsertide CD-sid ja DVD-sid. Nad on kontserte andnud kõikides Venemaa regioonides, SRÜ riikides, Lääne-Euroopa maades, Baltimaades, Kagu-Aasia maades, Iisraelis, Araabia Ühendemiraatides, USA-s, Kanadas, Austraalias, Jaapanis ja Hiinas.

Tundub, et 2018. aastal on Diana Arbeninal jälle 48 tundi ööpäevas. Juba 4. veebruariks valmistasid Snaiperõd ette klipi «Грустные люди“ („Kurvad inimesed“) esmaesitluse. Peaosa mängis selles Arbenina ise. Laulja partneriks oli võtetel ta sõber näitleja Artur Smoljaninov - Diana arvates „üks kõige kurvemaid inimesi“, kes ta teele on sattunud.

11. juunil on ansamblil Notšnõje Snaiperõ kirbul Tallinna austajate südamed. Publikut, kes on igatsenud Arbeninale omast südikust, avatust, ansambli tundeküllust ja energiat, ootavad uus lavakujundus ja harjumuspäraste laulude ootamatud arranžeeringud. Tallinlastest austajatel on taas võimalus koos ansambliga hittide «Грустные люди» („Kurvad inimesed“), «ЦОЙ» („TSOI“), «Лети моя душа» („Lenda, mu hing“), «Южный полюс» („Lõunapoolus“), «Oчень хотела» („Tahtsin väga“) saatel hääl kähedaks laulda. Kindlasti tuleb esitamisele juba paljude põlvkondade lemmik - hümn noorusele «31 весна» (31. kevad“).

Tähelepanu: seekord on kontserdil fännitsooni seisukohad, ainult 400 piletit. Kõik ülejäänud, alates 9. reast, on istekohad!

Stas Pjehha.

25. mail toimub Tallinnas Alexela kontserdimajas vene estraadi nimeka ja populaarse laulja Stass Pjehha soolokontsert. Stass esitleb külalistele ja Tallinna elanikele uut kava „Глубина“ („Sügavus“), kus kõlavad laulja kõige tuntumad hitid ja uued kompositsioonid. Ainult elav esitus!


Kuni kuu lõpuni kõik hinnad 10% soodsamad

Kõik registreeritud kasutajad saavad täiendavat soodustust (TCC) 8%. 


Kontserdikavas on armastatud hitid «Я с тобой“ („Olen sinuga“), „Она не твоя», („Ta pole sinu oma“), „Зеленый омут“ , „ Старая история“ („Vana lugu“), „На ладони линия“ („Käejoon“) ja teised. Artist kingib oma austajatele meeldejääva õhtu, mis on täidetud unustamatute muljete ja emotsioonidega.

Uus kava ühendab endas vanu ja täiesti uusi hitte, sooja suhtlust vaatajatega ja ootamatuid üllatusi. Paljud kõigile tuttavad laulud kõlavad uues arranžeeringus. Näiteks Valeria laulu «Рига-Москва“ („Riia-Moskva“) esitab laulja growl-stiilis. Lauludevahelisi pause täidavad muusikud dünaamilise muusika ja suurepärase trummisoologa – nii et lavalt ei ole võimalik pilku lahti saada. Teid ootab vapustav show, ebatavaline lavalahendus, silmapaistvad eriefektid. See on vaid väike osa sellest, mida te kontserdil näete.

Artist võidab vaatajate südameid oma sarmi ja armastuslaulude lüürilisusega. Ta praegust staatust – üks armastatumaid lauljaid – kinnitavad arvukad autasud, sealhulgas Kuldne Grammofon, Muz-TV preemia, Russian Music Awards jt.

“Mul on vedanud, et ma pole teatrinäitleja, vaid muusik, nii saan olla mina ise,“ tunnistab Stass, „ma ei armasta šabloone ja klišeesid, mis meenutavad rohkem teesklust, näitan alati iseennast, ilmselt sellega olen võitnud vaatajate usalduse“.
Selle artisti iga laul saab kohe eetriliidriks ning vallutab edetabelite tipud. Karismaatilise ja andeka inimesena ei jahi ta skandaale ega käitu väljakutsuvalt. Juba palju aastaid on ta olnud kontserdikavade nael!

«Avan end oma vaatajatele täielikult. Mulle on väga tähtis, et me jagaksime üksteisele energiat. Mulle meeldib väga inimestele silma vaadata, nende häält kuulda, jälgida nende tantsuliigutusi. See on igale esinejale hindamatu! Just selliste emotsioonide nimel jätkan ma kirjutamist, laulmist ja elamist…“

Tulge 25. mail kontserdile koos sõprade, abikaasade ja terve perega. See õhtu saab olema täis sundimatut sõbralikku õhkkonda ja imelist muusikat, mille kingib kõikidele tõelist kunsti hindavatele inimestele Stass Pjehha suurepärane hääl!

Leonid Agutin ja Anzelika Varum

9. mail esinevad Tallinnas Leonid Agutin ja Anželika Varum

TCC.ee esitleb vene estraadi kõige tuntuma ja elegantsema paari Leonid Agutini ja Anželika Varumi grandioosset Baltimaade kontserdituuri. Armastuse sümboliks saanud duett esitleb uut kontserdikava.

Kuu lõpuni kõik piletid -10% soodsamad!

KUIDAS SAADA LISASOODUSTUST 8% (TCC) LEIAD SIIT.

9. mail toimub selle täheperekonna muusikaline õhtu Tallinnas Alexela kontserdimajas.

Armastuse sümbolina moodustavad Varum ja Agutin ühtse ja lahutamatu terviku. Paarist lausa kiirgab elegantsi, stiili ja harmooniat, mida on kuulda igas noodis. Ja traditsiooni kohaselt süttivad nende ühiskontsertidel tuhanded tuled, kui kõlavad laulud „Как не думать о тебе“ („Kuidas saab sinule mitte mõelda“), „Быть частью твоего“ („Olla osa sinust“).

Varumi ja Agutini kontserdid on saanud kahe armastava südame kohtumise sümboliks. Ja kui laulu „Все в твоих руках“ („Kõik on sinu kätes“) võtab neiu noormehel käest kinni, saab selgeks, et need on „Kaks teed ja kaks rada“ („Две дороги и два пути“), kes on teineteisele alati valmis ütlema „Jään alati sinuga“ („Я буду всегда с тобой“).

Eeloleval juubelikontserdil ootavad teid diskoteekide tantsuhitid moodsas elektroonilises kuues ning elav muusika ühe parima vene kollektiivi Esperanto saatel. Anželika Varumi show-ballett „ Лебеди Funk“ („Luiged Funk“), tänapäeva tantsukultuuri peavool, täidab saali liikumise ja elujanuga.

Muide, nad tegelevad mõlemad siiani intensiivselt loominguga. Hiljuti lasi Agutin välja laulu „Samba“ klipi ning Varum rõõmustas austajaid kompositsiooni „Девочки умеют“ („Tüdrukud oskavad“) klipiga.

Ühe tuntuima vene muusiku ja show´ „Golos“ („Hääl“) auväärsema juhendaja Leonid Agutini ja ta naise ning muusa Aželika Varumi kontsert toimub Tallinnas juba 9. mail.

Dima Bilan

TCC.ee-l on rõõm teatada, et Tallinnas toimub populaarse Vene artisti kontsert. Tema nimi on laialt tuntud nii Euroopas kui USA-s. See on Eurovisioni lauluvõistluse võitja, populaarse muusikalise show´ „«Голос“ (The Voice) juhendaja Dima Bilan, kes 13. aprillil esitleb Nordea kontserdimajas oma uut kava „JÄLLE 35“.


 

Kõik registreeritud kasutajad saavad täiendavat soodustust (TCC) 8%. 


 

Kava „JÄLLE 35“, mida Dima Bilan esitleb Tallinnas, võeti enneolematu eduga vastu Moskva Crocus City Hallis ja Sankt-Peterburgi jäähallis. Kontserdikavas kõlavad ta viimatise albumi „Egoist“ laulud ja kuulsad hitid uues interpretatsioonis.
Laval on artisti mitme meetri pikkune projektsioon. See on režissööri idee – näidata ande suurust!

 „Minule oli tähtis näidata artisti suurelt, sest pahatihti näevad vaatajad vaid valgust, kuulevad heli, kuid ei näe artisti ennast,“ ütles režissöör Aleksei Golubev.
Kontserdi tehniline pool pakub üllatusi: ühel hetkel hakkab koos Bilaniga laulma Sergei Lazarevi hologramm.
Kogu kontsert on üks üllatuste jada. Kavas on nii uusi laule kui ootamatute arranžeeringutega hitte. „Kas olete kunagi öövarjus ulakusi teinud? Muidugi oleme, vähemalt püüdnud. Autobiograafilised sõnad, lõputult, sada protsenti,“ rääkis Dima Bilan.

Muide, endine „ööhuligaan“ ei ole siiani mõnest ära proovitud trikist loobunud. Laulja esitab oma firmahüppeid ikka sama virtuoosselt kui varem.

2006. aasta mais sai Bilan tuntuks kogu Euroopas, kui esindas Venemaad rahvusvahelisel laulukonkursil Eurovision lauluga «Never let you go». Siis sai ta teise koha. Ja juba 2008. aastal osales ta uuesti sellel konkursil. Siira kompositsiooniga «Believe» vallutas ta kogu maailma ning tuli esikohale.

Võib julgelt öelda, et Dima Bilan on legendaarne ja ületamatu artist. Tema kontsertidest unistatakse maailma eri paigus. Saalid on alati puupüsti täis, pileteid haaratakse lausa lennult!

Tallinna elanikel ja külalistel on vedanud. Juba 13. aprillil toimub Nordea kontserdimajas ületamatu Dima Bilani kontsert. Ärge jätke võimalust kasutamata! 

OLGA BUZOVA

Tallinnas esineb teleprojekti „Dom-2“ staar Olga Buzova.

Tuntud tele- ja raadiosaatejuht, modell, näitleja, isikliku rõivasarja disainer, teleprojekti
„Dom-2“ juht ja endine osaleja Olga Buzova esineb Tallinnas 17. märtsil klubis CatHouse.

Olga Buzova, kes alustas lauljakarjääri alles hiljuti, laiendab hoogsalt oma esinemiste geograafiat. Ta kontserdid toimuvad aktiivselt Venemaa ja Valgevene linnades. Sügisel alustas Buzova Euroopa vallutamist, alustades Saksamaa linnadest. Enne seda olid esinemised Dubais ja Türgis, ees ootab Tallinn.
Nagu massiteabevahendites märgitud, aitab Buzovat tugev professionaalne meeskond. Kuid ka artist ise teeb karjääri edendamise nimel erakordseid jõupingutusi.

Buzova on praegu vene meelelahutusäri üks populaarsemaid persoone. Temast räägitakse, kirjutatakse, teda kutsutakse vestlussaadetesse. Popdiiva on meediaruumi sõna otsese mõttes kihama pannud.

Esimese soololaulu „Pod zvuki potselujev“ andis Buzova välja 2016. aastal. Laul sattus kohe Venemaa iTunesi reitingu tippu. Vähem edukas polnud ka teine laul „Privõkaju“, mille klippi vaatas esimesel päeval üle 2 miljoni inimese. Kõik see viis selleni, et laulja nomineeriti MUZ-TV „Aasta läbimurde“ preemia kandidaadiks. Buzova kolmas laul „Ljudi ne verili“ ületas allalaadimiste arvu poolest ansambli Gribõ hiti „Tajet ljod“ ja platseerus jälle Venemaa iTunesi reitingus esikohale.

 

2017. aasta sügisel andis ta välja esimese albumi „Pod zvuki potselujev“, mis sai samuti iTunesis esikoha. Telediiva ise on tunnistanud, et 6. oktoober 2017 on talle väga tähtis ja erutav päev. Albumis on 11 laulu ja 3 remiksi.

“Olen väga õnnelik ja usun, et olete koos minuga! Mina ja mu meeskond oleme teinud suurt tööd ja me loodame, et teile meeldib,“ jagas Buzova oma emotsioone Instagramis.

Olga Buzova esitleb Tallinnas oma kava „Pod zvuki potselujev“. Kuulete selliseid hitte nagu „Privõkaju“, „Pod zvuki potselujev“ ja muidugi „Malo polovin“!

BASTA.

2018. AASTA TÄHTSAIM RÄPISÜNDMUS: TALLINNAS ESINEB VENE RÄPI LEGEND BASTA.

16. märtsil toimub Tallinna Tondiraba jäähallis vene räpilegendi Basta suur kontsert. See on elav ja grandioosne 2-tunnine uue kavaga show. Basta tuleb Tallinna. See on 2018. aasta räpisündmus, mida ei tohi maha magada.


Kõik registreeritud kasutajad saavad täiendavat soodustust (TCC) 8%.


Basta on vene räpi ja hiphopi kõige nõutum ja populaarsem esindaja. Ta nimi on Vassili Vakulenko. Teda tuntakse ka lavanime Noggano ja N1NT3ND0 järgi. Ta on väga andekas muusik, artist, režissöör, produtsent ja isegi oma rõivasarja autor.

Basta laulud meeldivad isegi neile, kellele räpp ja selline kultuur muidu võõras on. Tal on palju fänne noorte seas, ta loomingusse suhtuvad huvi ja austusega ka vanema põlvkonna inimesed. Just seetõttu on Basta kontsertidel saalid pilgeni täis.

Ürituste üks juhtivaid korraldajaid Baltimaades ja Basta kontsertide traditsiooniline organisaator selles regioonis TCC.ee hoiatab: piletid on parem varem ära osta. Ja see pole reklaamitrikk, vaid nõuanne, mis tuleneb möödunud aastate kogemusest. 2017. aastal oli Basta kontsert üks populaarsemaid, purustades kõik piletimüügi rekordid.

Basta on praegu ainus vene artist, kes on purustanud kõik vaatajate rekordid. Enne teda pole ükski vene artist söandanud ringareeni 360 kraadi ulatuses avada See kontsert toimus Moskvas. Basta on esimene artist, keda Moskva väljakul on kuulanud 35 tuhat inimest. „Enne igat kontserti on mul väike hirm, et saal ei tule täis. Kuid toimub uskumatu asi,“ jagab Basta oma muljeid.


Ta kontserdid on alati välja müüdud. Nagu eelmistel kordadelgi, suhtub TCC.ee Tallinna kontserdi organiseerimisse väga tõsiselt ning korraldab selle suure publikuhuvi tõttu kõige suuremal väljakul – Tondiraba jäähallis. Pileteid müüakse nii fännitsooni kui tantsupõrandale ja istekohtadele.

Valige ise, kas tantsupõrand või istekoht, kuid maha magada seda sündmust ei tohi, sest Tallinna tuleb ju parim räppar, seda Premium Muz-TV, MTV Russia Music Awardsi, Russian Street Awardsi, Russian Urban Music Awardsi versiooni järgi. Ajakiri GQ nimetas 2012. aastal Basta aasta muusikuks ja juba 2017. aastal oli Basta GQ versiooni järgi aasta inimene. 2017. aastal võitis ta hiphopi nominatsioonis prestiižse MusicBoxi preemia.

Kas te veel kahtlete? Aga paljud on piletid juba soetanud. Kiirustage, muidu võite sel aastal ta kontserdile enam mitte sattuda. Kohtade arv on piiratud isegi sellises mahukas saalis!

Viktor Drobõš - juubelikontsert

9. veebruaril toimub Tallinnas paljude vene estraaditähtede osalusel Viktor Drobõši juubeliõhtu.

Viktor Drobõs ja kohalik korraldaja TCC.ee esitlevad 2018. aasta muusikalist suuründmust „Viktor Drobõš – juubelikontsert. Grigori Leps, Valeria, Kristina Orbakaite, Nikolai Baskov, Stass Pjehha, Slava, Zara, Avraam Russo, Aleksandr Kogan, IVAN (Saša Ivanov), Nastasja Samburskaja ja teised. Orkestri Red Square Band ja Alla Duhhova balleti Todes osavõtul. 9. veebruaril on Tondiraba jäähallis

Kõik registreeritud kasutajad saavad täiendavat soodustust (TCC) 8%.

Seda pole Eestis enne nähtud. 9. veebruaril esitleb Vene Föderatsiooni teeneline kunstnik, poeet, helilooja ja sadade šlaagrite autor Viktor Drobõš Tallinnas Tondiraba jäähallis juubelikava „Viktor Drobõš – juubelikontsert.
Selle unikaalsus seisneb selles, et Tallinna tulevad vene estraadi kõige kuulsamad tähed, kes on Viktor Drobõši loodud laule esitanud.

Juubelikontserdil Tondiraba jäähallis kõlavad tuntud ja armastatud laulud täheduettide esituses: Stass Pjehha ja Slava – „Ja i tõ“ („Mina ja sina“), Grigori Leps ja Stass Pjehha –„ Ona ne tvoja“ („Ta ei ole sinu oma“), Valeria ja Stass Pjehha – „Tõ grustiš“ („Sa nukrutsed“), Kristina Orbakaite ja Avraam Russo – „Ljubov, kotoroij bolše net“ („Armastus, mida enam pole“), Kristina Orbakaite ja Valeria – „Ljubov ne prodajotsja“ („Armastus pole müügiks“). Esitamisele tulevad teisedki duetid nimetatud artistidelt.

Peale selle esitavad kõik artistid oma parimaid hitte, mis on kunagi salvestatud Drobõši peenetundelisel juhendamisel ning kuuluvad nüüdseks vene popmuusika kullafondi: Valeria „Tšasiki“ („Väike kell“) ja „Nežnost moja“ („Minu armsaim“), Avraam Russo „Prosto ljubit“ („Lihtsalt armastada“), Stass Pjehha „Na ladoni linija“ („Käejoon“) ja „O tebe“ („Sinust“), Grigori Lepsi „Ja tebja ne ljublju“ („Ma ei armasta sind“), Slava „Odinotšestvo“ („Üksindus“), „Rasskaži mne, mama“ („Jutusta mulle, ema“) ja paljud-paljud teised lood. Kõiki laule saadab klaveril maestro ise ja orkester Red Square Band.

Juubelituur „50 aastat" startis edukalt Moskvas, kus VTB Jäähall oli rahvast tulvil, seejärel läksid kontserdid täissaalidele Saksamaa linnades. Suvel korraldas Viktor Drobõš galaõhtu New Yorgis Barklays Centeri laval. Ajakirjandus nimetas seda loominguõhtut kõige kõmulisemaks vene kontserdiks – kogu Ameerikast oli ligi 20 tuhat inimest sellele kontserdile kohale tulnud.

Siin pole midagi imestada, sest Viktor Drobõši laule teatakse ja lauldakse terves maailmas. Ta on paljude laulufestivalide laureaat, arvukate muusikaauhindade ja preemiate (Kuldne Grammofon, Zvukovaja Dorožka (Heliriba), MUZ TV jt) omanik.

Viktor Drobõš on olnud selliste tuntud TV-projektide nagu 1. kanali „“Fabrika zvjozd“ („Tähevabrik“) ja „X-faktor“, Rossija kanali „Bitva horov“ („Kooride lahing“), telekanali STS „Dva golosa“ („Kaks häält“) ja NTV „Tõ super!“ („Sa oled super!“) produtsent.
2012. aastal kirjutas helilooja laulu „Party for Everybody“ kollektiivile Buranskije Babuški (Buranski Vanaemad), kes esindasid Venemaad Eurovisioonil ja said teise koha. 2016. aastal esindas Eurovisioonil Valgevenet Dobrõši hoolealune IVAN, kes tuleb ka Tallinna galaõhtule.

9. veebruaril 2018 võite Tondiraba areenil osa saada „lennust armastuse tiibadel“. Selleks pole vaja muud kui pilet hankida. Pidage meeles, et teid ootavad armastatud tähed, kuulsad hitid ja muidugi on terve õhtu klaveri taga peosüüdlane, duettide kuningas Viktor Drobõš. Ärge magage aasta suursündmust maha, sest kohal on kõik!