Kasutaja sisenemine

Sisestage e-posti aadress ja parool

Unustasite salasõna? Tuleta meelde

Ei ole meie klubi liige? Registreeru siin

MÄR 10 Aleksandr Oleshko/Nokia Kontserdimaja/
Aleksandr Oleshko

Aleksandr Oleshko

Kui tihti te saate öelda, et viibisite soojas ja südamlikus sõpraderingis, kellega tahaks lõputult vestelda ja nalja visata – arutada uudiseid ja elusündmusi?
Just selline õhkkond ootab meid Aleksandr Oleško kontserdil, kus iga positiivse emotsiooni puhang kutsub esile naeratused ja tugeva aplausi, populaarse meloodia taustal tahaks aga täie häälega kaasa laulda sotsiaalsetel motiividel loodud tšastuškadele. Sellisel õhtul saame ise osaleda 10.märsil - kuna Tallinnas viibib taas külalisetendusel meile juba lähedane ja armas inimene Аleksandr Oleško.

Аleksandr on kaasaegse teatri ja filmi heasüdamlikumaid ja siiramaid esinejaid. Ta on ka oodatud ja elegantne saatejuht televisiooniekraanilt, kes otsekui astub sisse meie koduuksest. Oleško anne on tõepoolest mitmekülgne. Ta parodeerib, mängib, laulab ja tantsib ja laseb seda igal oma esinemisel nautida lõputult. Tahate kuulata lemmiklaule? – Olge lahked! Või midagi uut? - Palun väga! Tahate esitada näitlejale saalist küsimuse ja saada vastuse? – Laske tulla. Tahate tulla koos Oleškoga lavale, temaga tantsida või laulda? – Palun väga. Tahate näha ekraanilt seda, mis tavaliselt jääb kaadri taha? – Siin see on.


Oma kontserdil esineb Oleško sel korral oma sõbra, kuulsa mustkunstnike dünastia esindaja Mihhail Tšitelašviliga. Ühesõnaga – tulge ja teid ootab tõeline pidupäev nii hingele kui südamele!
10. märtsil toimub Nokia Kontserdimajas maailma muhedaima ja lõbusaima näitleja Aleksandr Oleško kontsert. (Kaasa lööb ka maailmakuulus mustkunstnik Mihhail Tšitelašvili)!

 

 

JAGA:

VK Facebook Twitter

KUTSU SÕPRA: