Kasutaja sisenemine

Sisestage e-posti aadress ja parool

Unustasite salasõna? Tuleta meelde

Ei ole meie klubi liige? Registreeru siin

OKT 29 ALEXANDR MALININ. Tallinn./Nordea Kontserdimaja/
ALEXANDR MALININ. Tallinn.

ALEXANDR MALININ. Tallinn.

Venemaa rahvakunstnik, vene romansside elav legend, ühe kõige sensuaalsema vokaaliga artist Aleksandr Malinin külastab Eestit ja annab lausa kaks kontserti.


KUIDAS SAADA LISASOODUSTUST 7% LEIAD SIIT.


Miljonite lemmiklaulja, kes suudab alati võita kuulajate südameid oma romansside, ballaadide ja rahvalauludega, esineb:

29. oktoober 2015 Tallinn, Nordea Kontserdimajas
2. november 2015 Tartu, Vanemuise Kontserdimaja

Aleksandr Malinini nimi arvatavasti ei vaja üldse reklaami. Ta on oma karjääri jooksul ausalt välja teeninud vene romansside kuninga ja Venemaa Hõbehääle tiitli. Laulja on väga austatud ja armastatud nii Venemaal kui ka kaugel väljaspool selle piire. Tema tuurid katavad alati eri mandreid - Euroopa, SRÜ riigid, USA, Iisrael.

Malini loomingus on orgaaniliselt ühendatud vene romansside traditsioonid ja kaasaegne heli. Asjaolus, et Aleksandr Malinin on üks unikaalne laulja, ei pea mitte kedagi veenma – seda on artist juba ammuilma tõestanud. Ta suudab endale allutada pea kõike – vanaaegsest romansist kuni superkaasaegse hitini välja. Iga Malinini laul – justkui hinge hääl, omaette väike teatrietendus, kujutis, mis peegeldab laulja maailmatunnetust.

Nagu rahvas ütleb – parem on kord näha, kui pärast kahetseda. Kui sa aga näed Malinini etteastes, siis ühest korrast kindlasti ei piisa. "Inimene peaks kindlasti tulema kas või korra elus minu etendusele. Ja tavaliselt ongi nii, et see, kes tuleb, muutub mu fänniks ja külastab igat kontserti, " räägib artist oma tähelepanekutest.

Aleksandr Malinin ei ole üksnes suurepärane laulja, kes armastab ja austab vanu romansse ja ballaade, vaid ka esineja, kes suudab alati kontsertidel luua maagilist ja rahulikku õhkkonda, milles vaataja ja kuulaja tunneb end muinasjututegelasena. Kõik tema esinemised on üksnes live-heliga.

Kindlasti esitab artist oma hitte, mis tungivad alati iga vene inimese südamesse - "Nõiutud", "Kaldad, kaldad", "Asjatud sõnad". Nende laulude ajal katab saali õhuke ja elegantne, kuid samas võimas eufooria laine. Tekib vaimse soojuse tunne, kui laulja poolt iga esitatud sõna tungib südamesse. Seda kõike on näitleja korduvalt näidanud ja tõestanud ka Eestis.

Eelmisel aastal esines Aleksandr Malinin Eestis välja müüdud täismajale. Korraldajateni jõudsid kurvad sõnumid, et mitte kõik fännid ei saanud kahjuks endale piletit soetada ja oma lemmikut näha. Seetõttu on sellel aastal võetud arvesse pea kõik fännide soovid ja korraldajad on valmistanud üllatuse – mitte üks, vaid lausa KAKS etteastet. 2015. aastal esineb Aleksandr Malinin 29. oktoobril juba tuttavas Tallinnas, Nordea Kontserdimajas, aga ka tuleb esmakordselt Tartusse, esinedes Vanemuise Kontserdimajas 2. novembril.

Üritus FB-kis:

www.facebook.com/events/690951101027877/

Selle kuu lõpuni kõik piletid 15% soodsama hinnaga!

Kõik registreeritud kasutajad saavad täiendavat soodustust 7%

JAGA:

VK Facebook Twitter

KUTSU SÕPRA: