Kasutaja sisenemine

Sisestage e-posti aadress ja parool

Unustasite salasõna? Tuleta meelde

Ei ole meie klubi liige? Registreeru siin

OKT 07 Alika ja Veniamin Smehovid/Vene Kultuurikeskus/
Alika ja Veniamin Smehovid

Alika ja Veniamin Smehovid

07. oktoobro õhtul kõlavad Vene Kultuurikeskuses tuntud Venemaa teatri- ja kinonäitlejate Venjamin ja Alika Smehhovite esituses ning muusik Roman Zorkini saatel legendaarsed vene romansid.

Publik kuuleb Puškini, Nekrassovi, Saša Tšernovi, Nikolai Gumiljovi, Igor Severjanini, Nikolai Agnivtsevi, Sergei Jessenini ja ka Vladimir Majakovski poeesiale kirjutatud romansse. Esimestest kitarriakordidest alates meenuvad kindlasti kuulsad romansid „Saatuslikul tunnil”, „Ära lahku, mu kullake”, „Mu lõke udus vilgub”, „Andesta, kui suudad”, „Ära too neid mälestusi meelde”.

Kirglikud tundepihtimused ja vaimustus, kurbus ja melodramaatiline armastus, huumor ja iroonia - Venjamin ja Alika suudavad panna möödaniku rääkima ka tänapäevasele kuulajale. Nostalgia ammumöödunust, mis jääb alati siiski nii hingelähedaseks ootab kõiki ees muusikalis-poeetilisel õhtul „Vanamoeline tundepihtimus”.

Ootame teid, kallis publik. Ootame kõiki, kes on valmis veetma intellektuaalset meelelahutust pakkuvat õhtut. Ootame neid, kes huvituvad vene keele ja kultuuri võimalustest, kes tahavad vaadata tulevikku, minevikku unustamata. Ootame kõiki, kes armastavad retro-muusikat, hindavad tundepeenust meestes ja tarku ning andekaid ja alati ilusaid naisi.

Meeldiva kohtumiseni Alika ja Venjamin Smehhovite muusikaõhtul, 20. veebruaril 2014. aastal - Tallinna Vene Kultuurikeskuses!


Selle kuu lõpuni kõik piletid 15% soodsama hinnaga!

Kõik registreeritud kasutajad saavad täiendavat soodustust 7%

JAGA:

VK Facebook Twitter

KUTSU SÕPRA: