Kasutaja sisenemine

Sisestage e-posti aadress ja parool

Unustasite salasõna? Tuleta meelde

Ei ole meie klubi liige? Registreeru siin

MAI 19 A`Studio/Nordea Kontserdimaja/
A`Studio

A`Studio

Oleme jälle koos ja koos teiega. Hurraa!“ jagasid ansambli A´Studio muusikud austajatega oma rõõmu. Pikemat külalistuuri ansamblil veel tulla ei saa, kuid Tallinna elanikel ja külalistel on vedanud: linn on sattunud A´Studio kontserdinimekirja. Ja juba 19. mail kuulevad kõik soovijad Nordea Kontserdimajas muusikute uusi laule, aga ka möödunud aastate hitte.

Kasahhi-vene ansambel A´Studio tuleb taas Tallinna! Kontserdil esitab ansambel täisväärtusliku kava uutest lauludest ja parimatest hittidest pärast solisti Keti Topuriya lapsepuhkuselt naasmist. Ta sünnitas tütre Olivia juunis 2015. Pikkadele külalistuuridele A´Studio solist veel ei sõida, sest ei ole valmis lapsest kaua lahus olema. Põhiliselt mängib ansambel muusikapreemiate jagamistel Moskva ja Sankt- Peterburgi piires. Tallinna esinemist võib lugeda suureks kingituseks kõigile kollektiivi austajatele, kellest paljudele on armsaks saanud hitid „Osen“ („Sügis“), „Uletaju“ („Lendan ära“), „Julia“, „Ještšo ljublju“ („Armastan veel“) ja paljud teised.


KUIDAS SAADA LISASOODUSTUST 7% LEIAD SIIT.


Kollektiivi loomingulises pagasis on kümme stuudioalbumit. Poproki lava liidrid on pälvinud mitmeid auhindu ja preemiaid, mille hulgas on preemiad Muz-TV (2010. ja 2011. aasta parim popansambel), MTV (2007. aasta parim ansambel), Aasta Laul (laul „Lendan ära“ sai peaauhinna 2005. aastal), Ovatsioon, Kuldne Grammofon. 2012. aastal sai A´Studio kolmandat korda järjest Venemaa ühe kõige tähtsama muusikaauhinna Muz-TV Preemia nominendiks parima popansambli kategoorias.

Ansambel pole tuntud mitte ainult oma kodumaal Kasahstanis, vaid ka Venemaal, USA-s, Jaapanis ja Euroopa maades. Populaarseks sai kollektiiv paljuski tänu oma kordumatule kõlale, aga ka Alla Pugatšova lauluteatris esinemisele. Praegu on legendaarse kollektiivi koosseisus selle rajajad ja ideoloogid Baigali Serkebajev (produtsent, helilooja, klahvpillid) ja Vladimir Miklošitš (basskitarr), aga ka noor virtuoosne kitarrist Fjodor „Federico“ Dosumov, energiline Jevgeni Dalski (löökpillid) ja muidugi särav solist Keti Topuriya.

 

Keti ilus vokaal koos eredate lavakujudega teeb kollektiivi esinemise vaatemänguliseks ja unustamatuks. Selles saate ka ise 19. mail Nordea Kontserdimajas veenduda.

Ei tasu kaua mõelda, kas minna A´Studio kontserdile või mitte. Seda ei tohi maha magada, sest vaatajad võivad olla kindlad, et Tallinnas saavad nad kuulda kvaliteetset muusikat ja eranditult elavat heli.

Üritus Facebook-is:

www.facebook.com/events/131372443913061/

Kõik registreeritud kasutajad saavad täiendavat soodustust 7%

JAGA:

VK Facebook Twitter

KUTSU SÕPRA: