Kasutaja sisenemine

Sisestage e-posti aadress ja parool

Unustasite salasõna? Tuleta meelde

Ei ole meie klubi liige? Registreeru siin

JUUNI 11 Diana Arbenina ja ''Night Snipers''./Alexela Kontserdimaja/
Diana Arbenina ja ''Night Snipers''.

Diana Arbenina ja ''Night Snipers''.

Diana Arbenina ja Notšnõje Snaiperõ
Juubelikontsert - 25

25 aastat ühegi möödalasuta: juubelituuri raames esineb ansambel Notšnõje Snaiperõ Tallinnas

Märklaud on valitud: 11. juunil alustavad Diana Arbenina ja ansambel Notšnõje Snaiperõ Tallinnas jahti rock and roll´i austajate südametele. Tallinlased ja külalised kuulevad Alexela kontserdimajas kõike, mis 25 aasta jooksul mängitud: alates hittidest „31 веснa“ („31. kevad“) ja „Морячка“ („Merenaine“) ning lõpetades hittidega «Разбуди меня» („Ärata mind“) ja „ЦОЙ» („TSOI“) - seda nii vanades kui uutes arranžeeringutes.


Kõik registreeritud kasutajad saavad täiendavat soodustust (TCC) 8%. Ansambel Notšnõje Snaiperõ koos oma kauaaegse liidri Diana Arbeninaga on tõeline legend, kes on väljunud traditsioonilise vene roki piiridest. Diana eksperimenteerib pidevalt heliga, on loonud juba üle kahesaja laulu ja jätkab võlumist.

Ansambel Notšnõje Snaiperõ loodi 1993. aastal Sankt-Peterburgis ja hakkas mängima rokki. 24 tegevusaasta jooksul on ansambel salvestanud üle 10 albumi, hulgaliselt hitte, oma kontsertide CD-sid ja DVD-sid. Nad on kontserte andnud kõikides Venemaa regioonides, SRÜ riikides, Lääne-Euroopa maades, Baltimaades, Kagu-Aasia maades, Iisraelis, Araabia Ühendemiraatides, USA-s, Kanadas, Austraalias, Jaapanis ja Hiinas.

Tundub, et 2018. aastal on Diana Arbeninal jälle 48 tundi ööpäevas. Juba 4. veebruariks valmistasid Snaiperõd ette klipi «Грустные люди“ („Kurvad inimesed“) esmaesitluse. Peaosa mängis selles Arbenina ise. Laulja partneriks oli võtetel ta sõber näitleja Artur Smoljaninov - Diana arvates „üks kõige kurvemaid inimesi“, kes ta teele on sattunud.

11. juunil on ansamblil Notšnõje Snaiperõ kirbul Tallinna austajate südamed. Publikut, kes on igatsenud Arbeninale omast südikust, avatust, ansambli tundeküllust ja energiat, ootavad uus lavakujundus ja harjumuspäraste laulude ootamatud arranžeeringud. Tallinlastest austajatel on taas võimalus koos ansambliga hittide «Грустные люди» („Kurvad inimesed“), «ЦОЙ» („TSOI“), «Лети моя душа» („Lenda, mu hing“), «Южный полюс» („Lõunapoolus“), «Oчень хотела» („Tahtsin väga“) saatel hääl kähedaks laulda. Kindlasti tuleb esitamisele juba paljude põlvkondade lemmik - hümn noorusele «31 весна» (31. kevad“).

Tähelepanu: seekord on kontserdil fännitsooni seisukohad, ainult 400 piletit. Kõik ülejäänud, alates 9. reast, on istekohad!

JAGA:

VK Facebook Twitter

KUTSU SÕPRA: