Kasutaja sisenemine

Sisestage e-posti aadress ja parool

Unustasite salasõna? Tuleta meelde

Ei ole meie klubi liige? Registreeru siin

VEEB 26 Dima Bilan/Nordea Kontserdimaja/
Dima Bilan

Dima Bilan

TCC.EE esitleb: "Eurovisiooni" "hõbedase" ja "kuldse" auhinna võitja, üks populaarsemaid vene lauljaid Dima Bilan on valmistanud oma Eesti fännidele vaatemängulise peo - vapustava show "33". Bilani esinemine toimub 26. veebruaril 2016. aastal Tallinnas Nordea Kontserdimaja laval. Ja muidugi, ainult elav heli!


KUIDAS SAADA LISASOODUSTUST 7% LEIAD SIIT.


Ta on nõutud ja populaarne, tema esinemist Tallinna suurel laval oodati juba pikka aega. Paljud fännid sõna otseses mõttes uputasid kohalikud korraldajad kirjadega üle. Ja nüüd, isegi mitte palvete, vaid arvukate nõudmiste tõttu, lõpuks esineb Tallinnas kuulus artist, endine esimese kanali kõige suurema reitinguga muusikalise projekti "Hääl" juhendaja - Dima Bilan!

Kauaoodatud kontserdist tõotab tulla unustamatu sündmus. Tallinnas, lisaks kõigi poolt armastatud hittidele «Sa pead olema lähedal," «Believe me», «Taeva kaldal", "Võimatu on võimalik», «Never let you go», esitab Dima uusi kompositsioone, mis on juba saavutanud fännide poolehoiu. Muide, Bilani uus album "Ära vaiki," ilmus sügisel 2015. aastal. Plaati salvestati kaks aastat ja see tähistab laulja loomingu uut etappi.

See on unikaalne esineja alustas oma karjääri noorte iidolina nagu «öine huligaan». Aja jooksul ta mitte ainult ei hämmastanud oma publikut, vaid saavutas ka suure autoriteedi ja usalduse rohkem täiskasvanud publiku ees, sest esinemise ajal annab ta end jäägitult vaatajale.

2006. aasta mais sai Bilanist teada kogu Euroopa, kui ta esindas Venemaad rahvusvahelisel Eurovisiooni lauluvõistlusel lauluga «Never Let You Go». Siis sai ta teise koha. Aga juba 2008. aastal osales ta jälle sellel lauluvõistlusel. Siira looga «Believe me» võitis ta kogu maailma südame, saades esikoha. Temast sai esimene Venemaa artist, kes on võitnud selle konkursi. Temast sai "number üks". Dima Bilan on üks edukamaid artiste kaasaegses vene muusika.

 

Hiljuti teatati, et 2016. aasta suvel võib Dima osaleda uue filmi võtetel "Merekooli kasvandikud-4", kus tal on De Lombardi kapteni roll. Proovides grimeeriti lauljat nagu "venekeelse versiooni" Jack Sparrow'd. Samas laulja tunnistas, et ta pole öelnud lõpliku jah sõna. "Ma ei tea veel täpselt, millal võtted algavad" - jagas artist ühes intervjuus.

Kuna võtted ei ole veel alanud, kutsuvad Dima Bilan ja TCC.EE kõiki, kes hoolivad kvaliteetsest muusikast, suurepärasele muusikalisele showle "33", mis toimub 26. veebruaril 2016. aastal Nordea Kontserdimajas.

Üritus Facebook-is:

www.facebook.com/events/859501084168706/

Kõik registreeritud kasutajad saavad täiendavat soodustust 7%

 

JAGA:

VK Facebook Twitter

KUTSU SÕPRA: