Kasutaja sisenemine

Sisestage e-posti aadress ja parool

Unustasite salasõna? Tuleta meelde

Ei ole meie klubi liige? Registreeru siin

18 NOV GLEN MILLERI ORKESTER. /Vanemuise Kontserdimaja/
GLEN  MILLERI ORKESTER.

GLEN MILLERI ORKESTER.

Glenn Milleri orkestrit esindav
trupp Eesti linnades


16.11.2013 Tallinn ( Nokia Kontserdimaja)
17.11.2013 Pärnu (Pärnu Kontserdimaja)
18.11.2013 Tartu (Tartu Vanemuise Kontserdimaja)
Pärast virtuoosse Glenn Milleri orkestri austajate korduvaid palveid teatab Worex Media Group uhkusega maailmakuulsa kollektiivi külalisesinemiste jätkumisest Eestimaal.

Lisaks väljakuulutatud esinemistele 16. novembril Tallinnas, Nokia Kontserdimajas, toimuvad nüüd ka kontserdid 17.novembril Pärnu Kontserdimajas ja 18.novembril Tartus, Vanemuise Kontserdimajas!
G.Milleri Euroopa orkestri loomispäevaks peetakse 16. märtsi 1990.
Sel päeval tegi Glenn Miller Productions Inc., New York president David Mackay ülesandeks Wil Saldenile juhatada Glenn Milleri orkestrit Euroopas.
Sellele sündmusele eelnes hoolikas töö Glenn Milleri originaalteoste taasloomisel, millele Will Salden pühendas 15 aastat. Koondanud parimad muusikud Saksamaalt, Hollandist, Belgiast, Prantsusmaalt ja Itaaliast on Will Salden sellest ajast Euroopas gastroleerinud.
Viis saksofoni, neli trompetit, neli trombooni, bass, löökriistad ja klaver toovad meie ette vapustavalt džässiklassiku Glenn Milleri muusika vapustavalt värske ja elurõõmsana.
Lisaks Glenn Milleri loomingule esitab orkester ka palu Louis Armstrongi, Frank Sinatra, Elvis Presley ja Ella Fitzgeraldi loomingust. Orkestri kavas lisanduvad instrumentaal-kompositsioonidele ka mees-ja naislauljad. Loomulikult kuuleb kontserdipublik alati ka „Päikesepaistelise oru serenaadi”, millest on saanud Glenn Milleri orkestri visiitkaart.
Glenn Milleri orkestri esinemiskava on igal aastal uus, see on sündmus, millest tasub kindlasti osa saada – ja mitte vaid üks kord elus!
Kuni 18 novemri kõik pääsmed allahindlusega 15% (hinnad süsteemis on juba soodustusega)

Kõik registreeritud kasutajad saavad täiendavat soodustust 7%

www.glenn-miller-orchestra.de

JAGA:

VK Facebook Twitter

KUTSU SÕPRA: