Kasutaja sisenemine

Sisestage e-posti aadress ja parool

Unustasite salasõna? Tuleta meelde

Ei ole meie klubi liige? Registreeru siin

JUN 10 HBDS - Show ''MEIE''/Nordea Kontserdimaja/
HBDS - Show ''MEIE''

HBDS - Show ''MEIE''

Tallinnas jõuab lavale stand-up stiilis sõu Comedy Club – särav kvartett Harlamov, Batrutdinov, Karibidis ja Skorohod

TCC.ee esitleb: suur tuur mööda Ida-Euroopat hullumeelselt naljaka komöödiasõuga, mis ühendab nelja estraaditähte HBDS – ehk Harlamov, Batrutdinov, Demis (Karibidis) ja Skorohod. Vene silmapaistvaim huumoritrupp Comedy Club esitab oma uut säravat kava “Meie”. Kuulsa projekti (enne HBD) laiendatud koosseis astub üles Tallinnas, Riias, Minskis ja Svetlogorskis.


Kõik registreeritud kasutajad saavad täiendavat soodustust (TCC) 8%.Venemaa parimad komödiandid suhtlevad vahetult saalisoleva publikuga naerutades rahvast hiilgavate improvisatsioonidega. Iga etteaste on kordumatu – seda saab näha ainult üks kord, sest järgmisel korral, teises linnas sünnivad laval juba uued uskumatult naljakad sketšid!

10.06 Таllinnas Nordea Kontserdimajas
11.06 Riias Riga Arenal
13.06 Vilniuses Compensa Kontserdisaalis
14.06 Мinskis
16.06 Svetlogorskis Jantari hallis

HBDS on laiendatud koosseis juba tuntud Comedy Clubi projektist HBD, milles astusid üles Garik Harlamov, Timur Batrutdinov ja Demis Karabidis. Nende särav trio on saanud täiendust Andrei Skorohodi näol. Neliku etteaste mõjub võimsamalt kui tuumapomm – saal sõna otseses mõttes vappub naerust.

 

“Meie elavatel esitustel läheb alati tuliseks andmiseks! Sest laivis saame näidata ka seda, mis teleris saatest välja lõigatakse. See tähendab, et kõik ei ole nii glamuurne ja klanitud,” iseloomustab sõu üks osalejaid Harlamov etenduse meeleolu. Nii et eesootav sõu on väljakutse ka vaatajale! Kui Te ei karda ülevõlli-nalju ning hindate julget ja avameelset huumorit, siis sobib see Teile nagu rusikas silmaauku.

Humoristid on ette valmistanud täiesti uue kava, mida enne teles näidatud pole. Seda pole iial enne nähtud ega kuuldud – Teid ootab ees kaks tundi jutti kestev naerumaraton. Loomulikult saab näha ka varasemaid kullaprooviga nalju, aga needki tulevad esitusele uues kuues.

Kordusele tulevad numbrid on garanteeritud: üllatavad improvisatsioonid, jalustrabavad paroodiad, naljad ja anekdootlikud lood, koomilised miniatuurid ja laulukesed tuntud motiividel.

See on naer, mis kisub välja pisarad, sestap varustage end virna salvrättidega!

Ühel kontserdil ootavad Teid rohked kohtumised erinevate elukutsete ja valdkondade esindajatega: miilitsate, ametnike ja oligarhidega, glamuursete seltskonnalõvide ja tibidega, koduperenaiste ja suurilmadaamidega.

Teile meeldib autorilaul? Siis on Teil vedanud! Aga juhul, kui Te siiani olete sellesse žanrisse jahedalt suhtunud, on edaspidi kõik teisiti, sest lavale astub „kuulus“ bard Eduard Surovõi. Saadik Jegor Batrudov aga esitab oma ideid ja nägemusi tänapäeva elu-olust ja probleemidest. Kahtlemata ootavad Teid ka kohtumised teiste „kuulsustega“, aga see selgub juba kontserdil kohapeal, sest just ootamatud kokkusaamised armastatud staaridega on alati suurim rõõm.

See huligaanide kvartett esineb Teie kodulinnas juba 2017. aasta juunis! Ärge magage maha võimalust näha Comedy Clubi tipptegijaid omaenda „õuel“! Sest see õhtu laseb Teil unustada halli argipäeva ja masendava poliitilise reaalsuse ning lõõgastuda ja koguda head energiat pikaks ajaks ette.

Kui Te olete Comedy Clubi huumori austaja, siis on pileti ostmine sellele sõule lausa kohustuslik – teist korda pole seda näha enam võimalik!

JAGA:

VK Facebook Twitter

KUTSU SÕPRA: