Kasutaja sisenemine

Sisestage e-posti aadress ja parool

Unustasite salasõna? Tuleta meelde

Ei ole meie klubi liige? Registreeru siin

OKT 02 Irina Dubtsova/Alexela Kontserdimaja/
Irina Dubtsova

Irina Dubtsova

02. oktoobril esineb Alexela kontserdimajas kuulus, silmapaistev ja paljude lemmik Irina Dubtsova. Laulja esitleb publikule oma uut meeldejäävat kontserdikava „Лучшее и новое“ („Uus ja parim“).Teil avaneb võimalus näha säravat show´d, millest jäävad vaid unustamatud muljed ja mis laeb teid vapustava energiaga!

Irina Dubtsova loomingu austajad on korduvalt pöördunud kohaliku organisaatori TCC.ee poole sooviga, et Eestis korraldataks taas tema kontsert. Näib, et nende unistus täitub peagi!


Kuni kuu lõpuni kõik hinnad 15% soodsamad

Kõik registreeritud kasutajad saavad täiendavat soodustust (TCC) 8%. 


Poeet, helilooja, vene estraadi üks eredamaid ja huvitavamaid lauljaid Irina Dubtsova tuleb Tallinna. Ta esineb Alexela kontserdimajas uue kavaga „Лучшее и новое“ („Uus ja parim“). Eelolev Tallinna kontsert on tõeline kingitus nii tantsukompositsioonide austajatele kui neile, kellele on hingelähedased tundeküllased laulud.

Irina vallutab vaatajate südamed juba esimeste lauludega. Iga ta kontsert kujutab endast kaasahaaravat ja unustamatut vaatemängu, mis kingib publikule vapustava energiatulva ja millest jäävad vaid meeldivad mälestused! Tallinnas ootab teid professionaalne, särav, kordumatu energia ning eranditult elava heliga show!

Kontserdil kandute armsaks saanud hittide unustamatusse võlumaailma – kõlavad sellised laulud kui «О нем» («Temast“),«Кому? Зачем?» („Kellele? Milleks?“), «Москва – Нева» („Moskva – Neeva“), «Люби меня долго» („Armasta mind kaua“), «Люба – Любовь» („Ljuba – Ljubov“), «Ешь. Молись. Люби» („Söö. Palveta: Armasta“). Ja muidugi ei saa läbi ka ilma uute lauludeta!

Irina on MuzTV, Kuldse Grammofoni preemia omanik ja Aasta Laulu 15-kordne võitja. Hiti «Я тоже его люблю“ („Mina armastan teda ka“) (duetis Ljubov Uspenskajaga) eest on ta saanud preemia Aasta Šansoon. Samuti on ta Esimese kanali projekti «Фабрикa звезд 4“ („Tähevabrik 4“) ja show´ „Täpipealt“ võitja.

Miljonite lemmik Irina ei väsi publikut oma meisterlikkuse, laitmatu maitse ning repertuaariga üllatamast, pulbitseva energiaga sütitamast ning loominguliste saavutustega rabamast! Selles saate veenduda juba 2. oktoobril Alexela kontserdimajas. Tulge ja nautige professionaalset esitust, sest kõik Irina Dubtsova kontserdid on ainult elava heliga, mis teeb teda oma austajatega veel lähedasemaks!

JAGA:

VK Facebook Twitter

KUTSU SÕPRA: