Kasutaja sisenemine

Sisestage e-posti aadress ja parool

Unustasite salasõna? Tuleta meelde

Ei ole meie klubi liige? Registreeru siin

JAAN 30 Jelena Vaenga. Tallinn./Nordea Kontserdimaja/
Jelena Vaenga. Tallinn.

Jelena Vaenga. Tallinn.

 

Jelena Vaenga kontsert, mis pidi toimuma 13.01 Tallinnas, lükkub edasi artisti haigestumise tõttu 30.01 peale.
Kõik varem ostetud piletid kehtivad uuele kuupäevale.
Juhul kui uus kuupäev ei sobi, siis pileteid saab tagastada kuni 18.01 k.a.
Korraldaja vabandab võimalikke ebamugavuste pärast.

2017. aasta algust tähistatakse Eestis ereda Vene estraaditähe Jelena Vaenga kontserdiga. Suurepäraste laulude autor ja esitaja, kes on võitnud oma tohutu austajaskonna armastuse tänu loomulikule artistlikkusele, imelistele vokaalsetele võimetele ja järjekindlale iseloomule, esineb Tallinna Nordea Kontserdimajas 30. jaanuaril 2017. aastal täiesti uue programmiga!

Kohalikud organisaatorid (TCC.ee) pakuvad vaid parimaid kontserte. Vene estraadi nõutuim lauljatar Jelena Vaenga tuleb oma soolokontserdiga taas Tallinnasse. Vene šansooni kuninganna esitab Eesti pealinna elanikele ja külalistele oma kõige meeldejäävamaid ja armastatumaid laule.


KUIDAS SAADA LISASOODUSTUST 7% (TCC) LEIAD SIIT.


Nordea Kontserdimaja laval kõlavad ballaadid, romansid, laulud klassikute luuletustele ja - loomulikult - lauljatari omalooming, mis loob saalis kordumatu atmosfääri.

Vaengal on oma isiklik originaalne lavakuju ja stiil, aga oma žanrist räägib lauljatar nii: „50 protsendi ulatuses on see folk-rokk, on vanaaegseid ballaade, linnaromansse, šansooni, ent piiri nende vahele on peaaegu võimatu tõmmata.”
Tallinnas on Vaengaga laval ka muusikud. Lauljataril on kaasas terve orkester, kuhu kuuluvad kitarristid, bassisid, puhkpillid, klahvpillid, trummid ja akordion.

Vaatajaile, kes pole Jelenat enne kuulnud-näinud, kujuneb esimene kontsert avastuseks, mis muudab ettekujutust temast kui artistist. Kui te olete Jelena Vaenga loomingu austaja ja pole tema kontserdil veel käinud, siis minge kindlasti, sest paljud neist, kes on enne ta kontsertidel käinud, tulevad neile muusikalistele kohtumistele ikka uuesti. 30. jaanuaril veendute, et Jelena Vaenga kontsert – see on võimas energeetika, maksimaalne enesest andmine ja emotsioonid, mida pole võimalik televisioonis ja netis edasi anda. Just sellepärast peab seda nägema nimelt otse ja oma silmaga.

Sellele lisaks on lauljatar alati ettearvamatu, iga tema ilmumine lavale – see on uus etendus erilise dramaturgia ja saaliga suhtlemisega. See on „Jelena Vaenga Teater”.

Iseloomulik on see, et olenemata sellest, kus ta esineb, ostetakse tema kontsertide piletid ära juba kaua aega enne nende toimumist. Eesolev esinemine Tallinnas pole erand. Nii et ärge jätke seda grandioosset sündmust vahele. Laulja lubab Tallinna vaatajatele tõelise pidupäeva korraldada.

Üritus Facebook-is:

www.facebook.com/events/1605824719730965/

Kõik registreeritud kasutajad saavad täiendavat soodustust (TCC) 7%

 

JAGA:

VK Facebook Twitter

KUTSU SÕPRA: