Kasutaja sisenemine

Sisestage e-posti aadress ja parool

Unustasite salasõna? Tuleta meelde

Ei ole meie klubi liige? Registreeru siin

NOV 05 "Kuningad jääl"/Tondiraba jäähall/

"Kuningad jääl"

Jevgeni Pljuštšenko, Adelina Sotnikova, Brian Joubert , Tomáš Verner, Florent Amodio, Ivan Righini, Elladj Baldé ja teised.

"KINGS ON ICE" ("Kuningad jääl") juubelikavaga Tallinnas
5. novembril 2016 etendub Tallinnas Tondiraba Jäähallis kogu maailmas tuntud ja populaarse iluuisutamise olümpiavõitjate show "KINGS ON ICE" ("Kuningad jääl") uus hooaeg. Tondiraba jääle tulevad show asendamatu liider, kahekordne olümpiavõitja Jevgeni Pljuštšenko, olümpiavõitja Adelina Sotnikova, maailmameister Brian Joubert ja teised maailma iluuisutamise tähed. Saatjana musitseerib virtuoos Edvin Marton Stradivariuse viiulil.
Kohalikud organisaatorid (TCC.ee) esitlevad maailma juhtivate iluuisutajate show´d „KINGS ON ICE“ („Jääkuningad“), mis tähistab oma 10. tegevusaastat. Juubelituur algab Baltimaadest.

Selle kuu lõpuni kõikidel piletite soodustus - 10% (Piletilevi)!


KUIDAS SAADA LISASOODUSTUST 21% (TCC) LEIAD SIIT.


2015. aastal olid show "KINGS ON ICE" ("Kuningad jääl") Tallinna etenduse piletid läbi müüdud, kuid nüüd avaneb uus võimalus, sest jääareeni tähed naasevad Eestisse.
Tondiraba jääle tuleb üks planeedi parimaid iluuisutajaid Jevgeni Pljuštšenko. Ta on esimene iluuisutaja, kes sooritas võistlustel hüpete kaskaadi neljakordne toeloop, kolmekordne toeloop, kolmekordne rittberger; sooritas esimese meesuisutajana Bielmanni pöörlemise, kaskaadi kolmekordne axel, oiler, kolmekordne flip.

Pljuštšenkol on arvukalt aunimetusi: Venemaa teeneline meistersportlane, kahekordne olümpiavõitja, olümpiahõbeda kahekordne võitja, kolmekordne maailmameister, seitsmekordne Euroopa meister, iluuisutamise Grand Prix´ maailmasarja finaalide neljakordne võitja, juunioride maailmameister ja kümnekordne Venemaa meister.

5. novembril esineb Tallinnas Jevgeni Pljuštšenko viiulivirtuoosi Edvin Martoni saatel, kes mängib Stradivariuse 1697. a. legendaarsel viiulil. See on just see viiul, millel mängis kunagi ka Paganini.

 
Pange nüüd tähele! Esmakordselt esineb Eestis võluv, noor, kuid jääl juba tõeline kuninganna, kes sai koheselt miljoneid austajaid ja tegi ajalugu naiste iluuisutamise üksiksõidus. Muidugi käib jutt Adelina Sotnikovast.
Sotši olümpiamängudel tegi Adelina parima tulemuse! Seega sai temast Venemaa ajaloo esimene iluuisutaja, kes võitis olümpiamängudel naiste üksiksõidu. "Mul oli end vaja tunda kuningannana. Ja just nii ma end siin ka tundsin!" - lausus iluuisutaja sellel võidukal õhtul.


Sotnikovat on kutsutud "imelapseks" iluuisutamises tänu sellele, et juba 13-aastasena esitas ta kaks väga rasket elementi ühes kavas: kolmekordne lutz - kolmekordne rittberger ja kolmekordne salchow - kolmekordne rittberger.
“Agent 007” on tõeline üllatus “Jääkuningate” vaatajaile. 2007. aastal võitis James Bondina esinenud prantslane Brian Joubert Calgary maailmameistrivõistlustel lühikavas esikoha ja tuli maailmameistriks. See iluuisutaja on vaatajatele hästi tuntud. 7. veebruaril 2014 osales ta Sotši XXII taliolümpiamängude avamistseremoonial.

 

Brian Joubert on kolmekordne Euroopa tšempion (2004, 2007, 2009), Grand Prix´ finaali võitja (2006/2007) ja kaheksakordne Pranstsusmaa tšempion (2003-2008. 2011, 2012). Ta on esimene Euroopa iluuisutaja, kes on esitanud ühes kavas neli neljakordset hüpet. Loomulikult demonstreerib ta ka Tallinnas kõrgeimat pilotaaži. Moskvas käivad paljud seda show´d vaatamas vaid selle iluuisutaja pärast.
 

 

 

Samuti näevad Eesti vaatajad taas Tšehhimaa kümnekordset meistrit Tomáš Vernerit. Tema iluuisutajakarjääri peamine sportlik saavutus on Euroopa meister aastast 2008. Hoolimata kõigile sportlastele omasest varasemast konkurentsist on Verner Pljuštšenkoga töötamisega rahul. "On väga tore, et saame jääl olla mitte konkurentidena, vaid sõpradena. Jah, ma unistasin alati teda võita, kuid see ei muutnud midagi temasse suhtumises: ta on minu sõber. Ja praegu tegutseme ühes meeskonnas. Ainult ühel eesmärgil - rõõmustada vaatajaid", ütles Verner.


Show "KINGS ON ICE" ("Kuningad jääl") austajate huviorbiidis on ka Florent Amodio. See on prantsuse iluuisutaja, kes esineb üksiksõidus. Euroopa meister, juunioride sarja Grand Prix võitja, neljakordne Prantsusmaa meister.
Ivan Righini - vene ja itaalia iluuisutaja, esineb üksiksõidus. Kahekordne Venemaa juunioride meister, juunioride sarja Grand Prix finalist. Kolmekordne Itaalia meister.
Elladj Baldé - Kanada iluuisutamismeeskonna liige. Üks säravamaid meesiluuisutajaid. Ta sündis 1990. aastal Moskvas (ema - venelanna, isa Guineast). Aga peaaegu kohe kolis perekond Saksamaale ja hiljem, 1992. aastal, Kanadasse.


Lisaks esinevad Tallinnas järgmised tähelepanuväärsed spordipaarid: Anastasia Martiusheva ja Konstantin Gavrin, Jelena Jovanovic ja Nodari Maisuradze, Tatjana Rozanova ja Aleksandr Jakushin.
Veel ootab teid uskumatu ja vaatemänguline show akrobaatidelt Ilja Gurylev ja Aleksei Motorin.
Osalejate meisterlikkus, imekaunis saatemuusika ning erivalgustus ja -helilahendused teevad sellest showst unustamatu etenduse. Ent see pole veel kõik. Lubame rohkelt üllatusi, osalejate arv täieneb pidevalt! Muuhulgas tulevad jääle ka Eesti iluuisutamise tähed. Shows "KINGS ON ICE" ("Kuningad jääl") on ainulaadne võimalus näha nii palju andekaid iluuisutajaid ühel areenil.

 

Üritus Facebook-is:

 www.facebook.com/events/1718217038464011/

Selle kuu lõpuni kõikidel piletite soodustus - 10% (Piletilevi)!

Kõik registreeritud kasutajad saavad täiendavat soodustust (TCC) 7%

JAGA:

VK Facebook Twitter

KUTSU SÕPRA: