Kasutaja sisenemine

Sisestage e-posti aadress ja parool

Unustasite salasõna? Tuleta meelde

Ei ole meie klubi liige? Registreeru siin

NOV 05 DIDULA. tallinn./Nordea kontserdimaja/
DIDULA. tallinn.

DIDULA. tallinn.

Eesti elanikel on tekkinud ainulaadne võimalus näha ja kuulda legendaarset kitarrivirtuoosi, geniaalset muusikut ja heliloojat, kuulsamaid instrumentaliste maailmas - DiDuLa.


KUIDAS SAADA LISASOODUSTUST 7% LEIAD SIIT.


Rohkem kui kaks tundi professionaalse DiDuLa live kitarrimuusikat saad kuulda juba järgmistel kuupäevadel:

4. novembril 2015 Tartus, Vanemuise Kontserdimajas
5. novembril 2015 Tallinnas, Nordea Konserdimajas

Kitarrivirtuoos ja samanimelise instrumentaalansambli DiDuLa solist esitab oma fännidele Tallinnas ja Tartus oma uue kontserdiprogrammi nimega Musique du Soleil. DiDuLa täiuslikkuseni viidud kitarritehnika ei jäta kedagi ükskõikseks – tema bändi peetakse Venemaa üheks kõige tuuritavamaks kollektiiviks, mis annab aastas pea 150 suuremahulist väljamüüdud live kontserti igas maailmanurgas. DiDuLal on ka suur nõudlus Eestis – siin on tema kontserdid alati välja müüdud, saalid on alati vaimustustatud rahvast täis ning alati lõpetatakse seisva aplausiga. Seetõttu otsustasime alustada varem ning soovitame soojalt pileti juba lähiajal endale soetada. Samuti niivõrd suure nõudluse tõttu ei anna kitarrivirtuoos vaid ühe, kuid lausa KAKS etendust – juba tuttavas Tallinnas ning esimest korda ka Tartus.

DiDuLa instrumentaalansambel mängib live muusikat – see mõjutab vaatajat ja kuulajat mõnusalt uimastavalt ja tekitab kindlasti unustamatuid mälestusi. Kahe tunni jooksul suudavad artistid vahetpidamata - alguses kütta atmosfääri täiesti kuumaks, ja seejärel anda publikule rahu ja vaikust oma ballaadidega. DiDuLa kontsert on üks ilus muusikaline legend, millest saab aru igas vanuses kuulaja. Tema muusika ei sünni vaid peas, vaid sünnib südames.

DiDuLa on elav legend, mees, kellel on ülimalt suur talent. Ta on töötanud koos tuntud vene ja maailma muusika-, kino- ja spordistaaridega: Placido Domingo, Bryan Adams, Joe Lynn Turner, Craig David, Avraam Russo, Dmitri Malikov, Christina Aguilera, Alla Duhova show-ballet "Todes", on mänginud Andrei Konchalovsky filmis peaosa. Aleksei Balabanovi filmile "Kochegar" loodud soundtracki eest tunnustati DiDuLat 2010. aastal filmikriitikute preemiaga "Valge Elevant" kategoorias "Parim filmimuusika".

Fännid ootavad alati pikisilmi kitarrivirtuoosi ja tema bändi järjekordset tulekut – artistid ei suuda aga ära oodata, millal saavad juba jälle oma Eesti publikut näha. Täielik harmoonia, mis alati valitseb DiDuLa kontsertidel, paneb sind unustama kõiki oma muresid ning aitab sukelduda, vähemalt kaheks tunniks, imelisse elava muusika maailma, millest sulle jääb veel mitmeks kuuks üle nii suurepäraseid mälestusi, kui ka positiivset energiat!

Üritus FB-kis:

 www.facebook.com/events/1093692917323220/

Selle kuu lõpuni kõik piletid 15% soodsama hinnaga!

Kõik registreeritud kasutajad saavad täiendavat soodustust 7%

JAGA:

VK Facebook Twitter

KUTSU SÕPRA: