Kasutaja sisenemine

Sisestage e-posti aadress ja parool

Unustasite salasõna? Tuleta meelde

Ei ole meie klubi liige? Registreeru siin

NOV 30 Kristina Orbakaite. TARTU/Vanemuise Kontserdisaal/
Kristina Orbakaite. TARTU

Kristina Orbakaite. TARTU

OSTA PILETEID:
pilelevi

Müüki tulnud lisapiletid!

Tähelepanu! Ees ootavad suured muusikasündmused: 29. novembril 2016 toimuvad Tallinnas Nordea kontserdimajas ja 30. novembril Tartus Vanemuise kontserdimajas maailma suurusjärgu tähe Kristina Orbakaite kontserdid. Laulja esineb uue kontserdikavaga. Uskumatult andekas ja lummav laulja, Venemaa teeneline kunstnik esitab Eestis maailma tasemel šõuprogrammi: laval teeb kaasa tantsukollektiiv, kõige moodsama tehnoloogia abil on loodud arvukalt valgus- ja videoefekte. See on vaatemänguline, kaasahaarav ja fantastiline šõu, mida pole võimalik sõnadesse panna. Seda peab nägema!

Kristina Orbakaite ei vaja tutvustamist. Ta on tänapäeva estraaditähtedest üks nõutumaid. See Venemaa estraadi taevalaotuse ere, kordumatu ja võrratu täht valgustab kogu maailma – Kristina annab pidevalt kontserte erinevatel kontinentidel. Kristina Orbakaite kontsert on maailma tasemel vaatemänguline professionaalne šõu! Laulja looming on uskumatult populaarne, ta laulud lähevad korda kõige erinevamate maailmajagude inimestele. 2013. aastal sai Kristina Orbakaite Vene Föderatsiooni teenelise kunstniku aunimetuse. See näitab, kui väga rahvas seda suurepärast ja võrratult andekat lauljat armastab ja austab!

Kristina on osalenud ligikaudu kolmekümnes tele- ja mängufilmis ning muusikalis. Laulja repertuaaris on üle 150 laulu. Kõige paremad neist kõlavad laulja Eesti kontsertidel.


Kontsertidel näidatakse publikule uute laulude ja kompositsioonide “Den proidjot” (“Päev möödub”), “Maski” (“Maskid”), “Krõlja” (“Tiivad”) lavastusi. Ja muidugi ei ole šõu mõeldav ilma publikule armsaks saanud ja tuntud hittideta: „Svadebnaja“ („Pulmalaul“), „Raz i navsegda“ („Igaveseks ajaks igavesti“), „Solntse“ („Päike“), „Pereljotnaja ptitsa“ („Rändlind“) ja paljud teised.

Kristina iga kompositsioon on kui ta enda lavastatud lugu. „Iga laul on minu poolt läbi elatud ja läbi tunnetatud elusituatsioon, ,“ räägib Kristina Orbakaite
Laval kasutatakse ka vapustavat installatsiooni. Kõik numbrid hämmastavad vaatemängulisusega, sest nende kallal on vaeva näinud parimad koreograafid ja režissöörid.

 

Muusikaõhtu, mille laulja Eesti elanikele kingib, on vaatamist väärt – spetsiaalselt Eesti vaatajatele on kavas teha palju üllatusi. Olgu mainitud, et Venemaal tuleb see kontsert esiettekandele 9. detsembril Moskva Riiklikus Kremli palees. Nii et Eestis ootab teid grandioosne pidupäev: 29. novembril Tallinnas ja 30. novembril Tartus. Veel kord: see on vaatamist väärt!

Üritus Facebook-is:

www.facebook.com/events/1559018291064866/

Kõik registreeritud kasutajad saavad täiendavat soodustust (TCC) 7%

JAGA:

VK Facebook Twitter

KUTSU SÕPRA: