Kasutaja sisenemine

Sisestage e-posti aadress ja parool

Unustasite salasõna? Tuleta meelde

Ei ole meie klubi liige? Registreeru siin

OKT 27 KRISTINA ORBAKAITE /Nordea Kontserdimaja/
KRISTINA ORBAKAITE

KRISTINA ORBAKAITE

Taas esineb Nordea Kontserdisaalis kauaoodatud lauljanna - vaieldamatu vokaalse ja koreograafilise andega kaunis ja sihikindel KRISTINA ORBAKAITE!

Kuna Kristina ema on legendaarne lavatäht ALLA PUGATŠOVA ja isa tsirkuseartist, oli Kristinale lavatee juba õige varajases eas lausa ette kirjutatud. Seda teed mööda on ta kulgenud suure eduga. KRISTINA viibib tihti välisesinemistel, salvestab uusi albumeid, videoklippe, koostab originaalseid sooloprogramme.
Kahtlemata toetub KRISTINA rahvusvaheline tuntus ta andele, kuid ka uskumatule töövõimele - lauljanna ei jää iial peatuma juba saavutatul ning püüdleb pidevalt uue ja senitundmatu poole. Kõiki Kristina Orbakaite kontsertprogramme iseloomustab rõõm ja positiivne ellusuhtumine. Ta lavašõud on alati stiilsed ja värsked - efektsete kostüümide ning maitseka valgusrežiimiga. KRISTINA ORBAKAITE publikuks on ikka ja alati olnud õige erinevas eas kvaliteetse pop-muusika ja lavašõu austajad.
27. oktoobril esitab KRISTINA ORBAKAITE Nordea Kontserdimajas oma uut kontsertkava, millest ta ise tõstaks välja laulud „Maskid”, „Aitab sellest šõust”, „Ultravioletne”, „Ülestunnistus” , „Seda luban vaid korra”.
Loomulikult ei möödu ükski KRISTINA ORBAKAITE kontsert ka juba tuntud ja oodatud hittideta. Nii tuleb taasesitusele „Tikk”, „Kõik jälle otsast peale”, „Päike”, „Minu maailm”, „Rändlind” jpt.
KRISTINA ORBAKAITE 27. oktoobri kontserdi piletid
on juba müügil Piletilevi kassades.

Kuni 27.10 kõik piletid 15% soodsama hinnaga!

Kõik registreeritud kasutajad saavad täiendavat soodustust 7%

 

JAGA:

VK Facebook Twitter

KUTSU SÕPRA: