Kasutaja sisenemine

Sisestage e-posti aadress ja parool

Unustasite salasõna? Tuleta meelde

Ei ole meie klubi liige? Registreeru siin

NOV 02 L. AGUTIN JA A. VARUM /Nordea Kontserdimaja/
L. AGUTIN JA A. VARUM

L. AGUTIN JA A. VARUM

Leonid Agutini ja Anželika Varumi kontsert toimub 6 päeva varem. Leonid Agutini ja Esimese kanali juhtkonna palvel viiakse Leonid Agutini ja Anželika Varumi 8. novembriks planeeritud Tallinna kontsert üle 2. novembrile.

See on seotud asjaoluga, et Leonid Agutin on Esimese kanali show´ „Golos“ viienda hooaja lauljate juhendaja ning Tallinna kontsert ja show´ võttepäev langesid kokku. Kohalikud organisaatorid loodavad, et kõige romantilisema paari austajad suhtuvad muutusesse mõistvalt ja tulevad 2. novembril Nordea kontserdimajja nende romantilisele muusikaõhtule.

Kõik ostetud piletid kehtivad, aga kui ürituse uus aeg ei sobi, palume sellest teatada aadressile info@piletilevi.eekuni 16. septembrini (viimane kaasa arvatud). Müügikohtadest ostetud piletid saab tagastada kuni 19. septembrini (viimane kaasa arvatud). Ka saab piletid ümber vahetada mõne teise TCC-i korraldatud ürituse piletite vastu.

Kontserdi organisaator ja artistide management vabandavad võimalike ebamugavuste pärast.

Tallinnas esineb kõige romantilisem paar Anželika Varum ja ja Leonid Agutin.
Kõige romantilisem ja elegantsem paar, kes on armastuse ja pereidülli sümbol, Venemaa teenelised kunstnikud Anželika Varum ja Leonid Agutin tulevad kontserdiga Tallinna, et soojendada teie südameid ja kinkida unustamatuid muljeid. Ilusad, armastatud ja säravad abikaasad kutsuvad romantilisele muusikaõhtule, mis toimub 2. novembril 2016 Nordea Kontserdimajas.

Selle kuu lõpuni kõikidel piletite soodustus - 10% (Piletilevi)! 

Võrratu ja lummava Anželika Varumi ja Venemaa ühe tuntuima muusiku ja šõu „Golos“ („Hääl“) lugupeetud juhi Leonid Agutini duett on juba ammu saanud üheks ja jagamatuks tervikuks. Laval täiendavad nad teineteist harmooniliselt, otsides pidevalt üha uusi viise oma loominguliste ideede elluviimiseks.


KUIDAS SAADA LISASOODUSTUST 7% (TCC) LEIAD SIIT.


Paar on kohalikule publikule hästi tuttav – lemmikartiste võetakse puupüsti täis saalides alati soojalt ja tormiliste ovatsioonidega vastu. Kahtlemata annab see tunnistust kohalike austajate armastusest, tunnustusest ja lugupidamisest.
Muide, Venemaa estraadi stiilseim ja maitsekaim lauljanna Anželika Varum tähistab 25. tegevusaastat. See tähendab, et Tallinnas kuulete kõiki ta hitte, sealhulgas esimeste albumite laule, mis said Venemaa 90. aastate estraadi lahutamatuks osaks. „Laulud on ju kui lapsed – neid tuleb näidata, nendega tuleb varem või hiljem kiidelda,“ on Anželika Varum veendunud.

Lauljanna esimene sooloalbum „Good Bye, mu poiss“ tuli välja 1991. aastal ja tegi ta kohe populaarseks. Leonid Agutini esimene album „“Bosonogii maltšik“ („Paljasjalgne poiss“) nägi ilmavalgust 1994. aastal. Plaat sai momentaanselt hitiks ja tõstis Agutini šõubisnise muusika-Olümpia tippu. Kahtlemata esitab Leonid Tallinna kontserdil kõiki oma hitte, mis on miljonitele austajatele armsaks saanud.

Anželika ja Leonidi loominguline koostöö algas 1997. aastal lauluga „Koroleva“ („Kuninganna“), aga aasta pärast ei sidunud kuningannat ja kuningat mitte ainult ühine töö, vaid ka pere. Selle aja jooksul on staaridest paar välja andnud rohkem kui kakskümmend albumit, millest igaüks on saanud sündmuseks nende loomingus ja unustamatuks kingituseks austajatele. Varum ja Agutin on mitu korda saanud Aasta Laulu, Kuldse Grammofoni laureaatideks ja aasta parimate artistide tiitli.

Tänaseks on mõlemal kõrgeid autasusid ette näidata. Anželika on Vene Föderatsiooni teeneline kunstnik, rahvusvahelise estraadikunstnike liidu liige, Venemaa rahvusliku preemia Ovatsija (Ovatsioon) kolmekordne omanik, Leonid on Vene Föderatsiooni teeneline kunstnik, Aasta Laulu nominatsioonide „Aasta laul“, „Aasta laulja“ ja „Aasta album“ võitja, telešõu „Dve zvezdõ“ („Kaks tähte“) võitja, ülipopulaarsete muusikaprojektide „Golos“ („Hääl“) ja „Golos. Deti“ („Hääl. Lapsed“) juht.
Tallinna elanikud ja külalised saavad juba varsti näha ühel laval kahte esimese suurusjärgu tähte, kelle kontserdid saavad juba traditsiooniliselt väikseks pidupäevaks neile, kes hindavad ja armastavad muusika lummavat hinge.

Kui tihti tabame end mõttelt, et pole kogu perega kuhugi minna. Romantiline muusikaõhtu Anželika Varumi ja Leonid Agutini seltsis on meeldiv puhkus kogu perele ning unustamatu kohtumispaik armunutele.

Üritus Facebook-is:

www.facebook.com/events/854420747999625

Selle kuu lõpuni kõikidel piletite soodustus - 10% (Piletilevi)!

Kõik registreeritud kasutajad saavad täiendavat soodustust (TCC) 7%

JAGA:

VK Facebook Twitter

KUTSU SÕPRA: