Kasutaja sisenemine

Sisestage e-posti aadress ja parool

Unustasite salasõna? Tuleta meelde

Ei ole meie klubi liige? Registreeru siin

Üritused

Loe kõik uudised

Michael Flatley maailmakuulus tantsušõu TANTSUKUNINGAS - Lord of the Dance!

Lord of the Dance (Tantsukuningas ) – on üks eredamaid kaasaegseid tantsulavastusi, mida on saatnud püsiv ja peadpööritav edu. Seda Iiri šõud on külastanud juba enam kui 10 miljonit vaatajat.
Lord of the Dance programmis esitatakse kõrge meisterlikkusega energilisi, dünaamilisi ja ülimalt väljendusrikkaid iiri tantse.
Lord of the Dance šõu on segu traditsioonilisest ja kaasaegsest tantsust. Siin on kõike, nii virtuoossed tantsijad, võluv muusika kui meeldejäävad lavalised efektid.

Lord of the Dance autor Michael Flatley on ise väljapaistev koreograaf. Michael on kantud Guinnessi rekordite raamatusse kui maailma kõige kiirem steppija, kes on välja töötanud oma isikliku stiili, mis on kombinatsioon iiri ja ameerika stepist ning flamenkost.

17 aastaselt võitis Michael Flatley esimese ameeriklasena Iiri tantsude maailma meistrivõistlused – kuulsa iga-aastase Dublinis toimuva tantsuvõistluse. Sellest ajast saati on ta võitnud meistritiitli 120 korda ja 13 erinevas riigis. Oma esinemist alustas Flatley folk-grupi Chieftains tantsijana 1984. aastal. Mõne aasta pärast hakkas ta töötama trupis Riverdance, kusjuures tekitas oma esinemisega erilise furoori 1994.a. Eurovisiooni konkursil. Alates 1996.aastast tegutseb Michael Flatley koos enda tantsutrupiga.   

Michael Flatley Tantsukuningas – Lord of the Dance tugineb ülituntud iiri legendile hea ja halva võitlusest. Flatley trupi andekad ja imeplastilised noored tantsijad annavad lavalt uue elu Iirimaa iidsele vaimule.
Lord of the Dance ( Tantsukuningas ) ühendab hämmastavalt traditsioonid ja kaasaegsuse - keskaegsed ministrelid ja kaasaegse lavakunsti ning -efektid.

29. aprillil esineb meile Saku Suurhallis maailma kõige kuulsam Tantsukuningas - Lord of the Dance!

Kuni 28.02.13 k.a. kõik pääsmed müügil allahindlusega 10% (hinnad süsteemis on juba soodustusega)