Kasutaja sisenemine

Sisestage e-posti aadress ja parool

Unustasite salasõna? Tuleta meelde

Ei ole meie klubi liige? Registreeru siin

DETS 26 Moscow City Ballet/Saku Suurhall/
Moscow City Ballet

Moscow City Ballet

 Moscow City Ballet on üks enam gastroleerivaid teatreid Venemaal. Igal aastal esinetakse enam kui 50 riigis, kust siiani on kostnud vaid vaimustatud kommentaare ja ovatsioone. Erandiks pole ka Eesti. Eelmise aasta Luikede järve esituse võttis meie publik vastu üksmeelse vaimustusega.


Moscow City Ballet on võtnud oma ülesandeks säilitada vene balleti traditsioone - siin kohtub 19.sajandil Venemaal tegutsenud prantslasest balletipedagoogi Marius Petipa tööle tuginev klassikaline ballett vene hinge plastilisuse ja laetusega. Kogu oma eksisteerimise vältel on vene balletile omaseks saanud virtuoosne tantsutehnika koos sügavalt dramaatilise rollilahendusega. Iga baleriini oskuste hulka ei kuulu mitte üksnes oma tegelaskuju ideaalne esitamine vaid ka sügav isikupärane mõtestamine.

Pjotr Tšaikovski Pähklipureja toob jõulukuul publiku ette igivana teema, headuse ja armastuse võidu kurjade jõudude üle. Pähklipureja meeldib kindlasti nii lastele kui nende vanematele ja rikastab meie kõigi tundemaailma.
Kui Teie hinges on last ja kui teil on lapsi kaasa võtta - siis on see etendus kindlasti midagi sellist, mis jõuluaegsest melust hoolimata jääb meelde kauaks ja kaunistab hiljem ka meie argipäevi.

Särav, pidulik, täpne, grandioosne - tulge vaatama Moscow City Ballet Pähklipureja Saku Suurhalli - see on ühtlasi stiilne, rahulik ja rõõmus lavastus ning aastalõpule omaselt meeleolukas!

25. detsembril Таrtus ja 26. detsembril Tallinnas - taas Moskva Linnaballet -
seekord etendusega Pähklipureja!

Kuni 26 detsembri kõik pääsmed allahindlusega 20% (soodustus kehtib ainult lehekülje kasutajatele)

 Kõik registreeritud kasutajad saavad täiendavat soodustust 7%

moscowcityballet.com/en/repertoire/ballet/1

JAGA:

VK Facebook Twitter

KUTSU SÕPRA: