Kasutaja sisenemine

Sisestage e-posti aadress ja parool

Unustasite salasõna? Tuleta meelde

Ei ole meie klubi liige? Registreeru siin

DETS 27 MOSCOW CITY BALLET /Saku Suurhall/
MOSCOW CITY BALLET

MOSCOW CITY BALLET

Aastavahetus Tallinnas traditsiooniliselt täidab klassikalise balleti teater "Moscow City Ballet" lavastusega "Luikede järv".

27. detsembril toob The Moscow City Ballet vaataja ette Saku Suurhalli laval maailma balletikunsti pärli „Luikede järv“.
Moscow City Ballet kannab vene koreograafiakooli klassikalise balleti parimaid traditsioone. Virtuoosne, tehniliselt meisterlik, sügavalt dramaatiline rollikäsitlus,ideaalne ansamblitunnetus – selliseid kiidusõnu on trupp pälvinud paljudelt rahvusvahelistelt kriitikutelt.

Aasta viimasel kuul Eesti publikule esitatava Tšaikovski balleti „Luikede järvega“ on Smirnov-Golovanovi balletiteater juba rõõmustanud kõige erinevamat publikut nii Singapuris, USA-s, Kreekas, Suurbritannias, Belgias, Egiptuses, Saksamaal, Iirimaal kui Jaapanis.

„Luikede järv“ on kui vene klassikalise balleti visiitkaart. Parimad vene baleriinid nagu Anna Pavlova, Maija Plissetskaja, aga ka meie Eesti lavadelt tuntud Helmi Puur ja Kaie Kõrb on kõigi muude maailma nimede kõrval tantsinud end kuuldaks just selles balletis.

Antud lavastus on ka eriline - Viktor Smirnov-Golovanov on „Luikede järve“ täiendanud hoolikalt valitud virtuoossete elementidega, mis rikastavad balleti klassikalist koreograafiat. Smirnov-Golovanov ise on öelnud, et Eestit esmakordselt külastades soovib balletiteater võluda Vene baleriinide meisterlikkuse ja graatsia, imeliste kostüümide, ja loomulikult suurepärane muusikaga juba väljakujunenud balletisõprade südameid, kui võita balletile ka uusi austajaid.

„Luikede järv“ on väärikas sündmus, millega lõpetada isiklik või ka terve pere ning sõprade 2014.aasta kultuuriprogramm. Kahtlemata on selle klassikalise balleti ehe esitus kustumatuks elamuseks ka kõigile tänapäeva noortele ja lastele!
Särav, pidulik, täpne, grandioosne - tulge vaatama Moscow City Ballet „Luikede järv“ Saku Suurhalli - see on ühtlasi stiilne, rahulik ja rõõmus lavastus ning aastalõpule omaselt meeleolukas!

Selle kuu lõpuni kõik piletid 50% soodsama hinnaga!

Kõik registreeritud kasutajad saavad täiendavat soodustust 7%

JAGA:

VK Facebook Twitter

KUTSU SÕPRA: