Kasutaja sisenemine

Sisestage e-posti aadress ja parool

Unustasite salasõna? Tuleta meelde

Ei ole meie klubi liige? Registreeru siin

MAI 29 Nepara/Nordea Kontserdimaja/
Nepara

Nepara

 29. mail toimub grupi „Nepara” esmakordne esinemine peale taasühinemist.
Mitte ilmaaegu ei räägita, et ajalugu kordub. Just nii toimus paljude lemmik-dueti „Neparaga”. Omapärane, väga lüüriline ja romantiline kollektiiv otsustas taasühineda pärast 15 kuulist lahusolekut.

Grupp „Nepara” loeb enda loomisaastaks 2002. aastat. Just siis alustas laulja Aleksander Šoua ja meeldejääva tämbriga Viktoria Tališinskaja tööd stuudios oma esimese lauluga. Kerge kurbuse ja elulisi olukordi kirjeldava südamliku ning emotsionaalse lüürikaga laulud said kiiresti tuntuks.
Dueti esimene laul „Teine põhjus” («Другая причина») lendas rekordiliselt lühikese ajaga edetabelite tippu. „Neparast” hakati koheselt rääkima, püüdes uurida, kas ei seo kollektiivi liikmeid mitte romantilised suhted. Arutati lähemalt nende laulude temaatikat, laulab ju grupp armastusest. Samas ei laulda esimesest arglikust tundest vaid eredast kirepuhangust, mis haarab küpseid, sageli mitte enam vabu perekonnainimesi. Selle teema erinevatele variatsioonidele on pühendatud kollektiivi debüütalbum „Teine perekond” («Другая семья»), mis nägi ilmavalgust 2003. aastal ja jäi publikule meelde hittidega „Nad on ammu tuttavad” («Они знакомы давно») ja „Teine põhjus” («Другая причина»).
Kolm aastat on grupp „Nepara” töötanud oma teise plaadiga „Kõik algusest peale” («Всё сначала»). Aasta enne selle ametlikku ilmumist ilmus raadiosse veel üks laul, millest on kujunenud dueti visiitkaart. Loomulikult on jutt laulust „Jumal on su välja mõelnud” ( «Бог тебя выдумал»). Laulu populaarseks muutumisel ei mänginud rolli mitte üksnes meeldejääv lüüriline meloodia vaid laulu süžee ise. Lugu on armukolmnurgast, millega osalised on sunnitud leppima, kuna puudub väljapääs.
Plaadistamisele on järgnenud välisriikidesse kulgenud kontserttegevus, mis on kogunud täissaalid ja sooja vastukaja paljudelt tänulikelt vaatajatelt. On loodud uusi laule, mis ringlevad raadiojaamades. Kuid 2012. aastal kuulutas duett välja lahkumineku, sest kummalgi lauljal oli kavad alustada oma soolokarjääri.
Õnneks on dueti lahusoleku periood möödas. Uus programm „Taas koos” («Снова вместе») lubab tänu esinejate karismaatilisusele ja elavale esitluslaadile nimetada gruppi tõeliselt unikaalseks.

29. mail esineb Nordea Kontserdimajas duett „Nepara” oma uudse programmiga „Jälle koos”!

Kõikidele piletitele kehtib soodustus -15% kuni 29.05.2014 k.a. (Hinnad süsteemis on juba soodustusega.)

Kõik registreeritud kasutajad saavad täiendavat soodustust 7%

 

JAGA:

VK Facebook Twitter

KUTSU SÕPRA: