Kasutaja sisenemine

Sisestage e-posti aadress ja parool

Unustasite salasõna? Tuleta meelde

Ei ole meie klubi liige? Registreeru siin

MÄRT 12 Oleg Gazmanov/Tondiraba jäähall/
 Oleg Gazmanov

Oleg Gazmanov

Juubelituuri raames esineb 12. märtsil Tallinnas suure kontserdiga Venemaa rahvakunstnik Oleg Gazmanov. Laulja soov on tähistada oma juubelit koos kohalike austajatega, seetõttu toimub kauaoodatud kontsert kõige suuremal väljakul – Tondiraba areenil.

Suur juubelikontsert otsustati korraldada kõige moodsamal ja ruumikamal väljakul, sest eelmine kord ei pääsenud paljud artisti austajad ta kontserdile – piletid olid välja müüdud.

Selle kuu lõpuni kõikidel piletite soodustus - 15% (Piletilevi)! 

Pole ka mingi ime, sest Oleg Gazmanov on populaarne juba palju aastaid. Tänini on ta kontsertidel saalid ja staadionid rahvast tulvil.


KUIDAS SAADA LISASOODUSTUST 8% (TCC) LEIAD SIIT.


Juubelikontserdil Tallinnas avab artist teile oma hinge, laulab sellest, mis kõige kallim ja südamelähedasem – armastusest, sõprusest, kodust, romantikast. Mõistagi tulevad esitamisele ka ammu armsaks saanud hitid, mida nimetatakse terveks epohhiks: „Eskadron“, „Ohvitserid“, „Jessauul“, „Moskva“, „Ema“, „Moi hram“ („Minu pühamu“), „Jedinstvennaja“ („Ainuke“), „Moi jasnõje dni“ („Minu helged päevad“), «Morjatška“ („Merenaine“), „Sveži veter“ („Värske tuul“) ja paljud teised.

Tondiraba areenil ootab teid uskumatu energeetika, mis on kõikidel Gazmanovi kontsertidel. Kes on Oleg Gazmanovi ja ansambli Eskadron kontserdil käinud, see teab, aga kes pole, siis on tulnud aeg see viga parandada. Te ei kahetse! Sest juba esimesest laulust peale sugeneb saali kordumatu atmosfäär. Pealegi on eesseisev kontsert eriti pidulik.
Praegu on Oleg Gazmanov üks silmapaistvamaid artiste, keda pole vaja tutvustada. Ta on Venemaa rahvakunstnik, Venemaa Au ordeni kavaler, festivali Aasta Laul 15-kordne laureaat, rahvusliku preemia Ovatsioon seitsmekordne võitja, ühe autoriteetseima rahvusvahelise festivali «The World Music Awards“ laureaat, UNICEFi lastefondi hea tahte saadik Venemaal.

12. märtsil kutsub Oleg Gazmanov Tallinna elanikke ja külalisi oma juubelikontserdile, mis toimub Tondiraba areenil. See pühapäevaõhtu tuleb gazmanovlikult värvikas, siiras ja muusikaline! Tulge oma lemmikartisti õnnitlema!

 

Selle kuu lõpuni kõikidel piletite soodustus - 15% (Piletilevi)!

Kõik registreeritud kasutajad saavad täiendavat soodustust (TCC) 8%

 

JAGA:

VK Facebook Twitter

KUTSU SÕPRA: