Kasutaja sisenemine

Sisestage e-posti aadress ja parool

Unustasite salasõna? Tuleta meelde

Ei ole meie klubi liige? Registreeru siin

DETS 22 Pavel Volja/Nokia Kontserdimaja/
Pavel Volja

Pavel Volja

 Pavel Volja on enda loodud Comedy Clubi kõige trotslikum meister - moekas, improviseeriv ja parodeeriv. Comedy Club algab alati tema naljadest ja interaktiivsest suhtlemisest publikuga. Pavel Volja esitab avatud ja ausat huumorit, mida ei kammitse autoriteedid ega regaalid.

Tallinna toob Pavel oma viimase kava, võrratult lopsakas Moskva kandi vene keeles esititatava stand-upi, mida alles hiljaaegu nautis Venemaa pealinna publik. Väljamüüdud esinemised said stiimuliks sellele, et kuulus humorist otsustas alustada külalistuuri Venemaast kaugemalgi.

Pavel Volja on öelnud, et ei kõhkle väljendamast ükskõik, mida. Teravmeelse ja oskusliku sõnakasutusega leiab ta vaatajatega kergesti ühise keele. Selle eest ongi Volja pälvinud publiku armastuse. Siiralt ja elavalt räägib ta kõigest, mis toimub teda ümbritsevas elus. Ja see on alati naljakas ja täiesti ehe.

Volja uus kava on šõulik ja sisaldab endas humoorikaid monolooge, miniatuure, improvisatsiooni, paroodiaid - ja see kõik toimub vahetus kontaktis publikuga.

Paljudes oma monoloogides arutleb Volja igapäevamurede üle nii tavaelus kui ka lavategevuses - ta aasib ka seda, mis meid maailmas teinekord õige ärevaltki puudutab.

Volja lõbustab kindlasti kõiki, ka pessimiste ja pragmaatikuid. Tulge, istuge saalis ettepoole ja te saate täielikumalt osa humoristi tulevärgist! Unustamatu atmosfäär ja lõbus naer ootavad kõiki 22. detsembril Nokia Kontserdimajas!
Volja on värskelt stiilne, moodne ja naljakas!
Piletid müügil Piletilevi kassades.

 

Kõik registreeritud kasutajad saavad täiendavat soodustust 7%

 

JAGA:

VK Facebook Twitter

KUTSU SÕPRA: