Kasutaja sisenemine

Sisestage e-posti aadress ja parool

Unustasite salasõna? Tuleta meelde

Ei ole meie klubi liige? Registreeru siin

NOV 25 PETERBURI KOORIKAPELL/Vanemuise Kontserdimaja/
PETERBURI  KOORIKAPELL

PETERBURI KOORIKAPELL

Peterburi Riiklik Akadeemiline Koorikapell omab juba 300 aastat erilist kohta Vene kultuuri ajaloos. Kapell rajati koos Peterburi linnaga ja on professionaalsete kultuuriühenduste nurgakiviks Venemaal.

Kapell on ka unikaalseks nähtuseks terves maailmas, kuna ühendab s koori, sümfooniaorkestri, õppeasutuse ja hea akustikaga vanaaegse oreliga kontsertsaali. 
Peterburi Riiklik Akadeemiline Koorikapell, mida juhatab Vene rahvakunstnik, Venemaa Riikliku preemia laureaat VLADISLAV TŠERNUŠENKO, omab teenitult rahvusvahelist tuntust.
Kõrge meisterlikkuse tase ja mitmekesine repertuaar võimaldavad koorikapellil edukalt realiseerida oma rikkalikke loomingulisi ressursse ja kunstilisi võimeid erinevates projektides. Aleksandr Tšernušenko käe all tegutsev sümfooniaorkester elab aktiivset loomingulist elu. Peterburi Koorikapelli sümfooniaorkester ei rahulda ainult Peterburi nõudliku auditooriumi maitset vaid omab ka rohkesti austajaid välismaal, kuna töötab ka koos väljapaistvate rahvusvaheliste instrumentalistide ja dirigentidega.

Paljude kõrgete Venemaa riiklike ja ka rahvusvaheliste preemiate laureaat VLADISLAV TŠERNUŠENKO on hetkel vaieldamatult üks kaasaegse Venemaa muusikamaailma liidritest. Tingitult rohketest külalisreisidest on dirigendi meisterlikkust tunnustanud paljudes välisriikides. Riikliku Akadeemilise Koorikapelli repertuaarivalik on kaasaegselt avar ning rikkalik, koosnedes sümfoonilisest muusikast, kammerkontsertidest, ooperimuusikast, kirjanduslik-muusikalistest kompositsioonidest, oratooriumidest kantaatidest, solistide osalusega programmidest ning dramaatilistest etendustest koori ja orkestri osalusel.
Peterburi Riikliku Akadeemilise Koorikapelli eredast loomingulisest värvipaletist saab meie kuulaja osa 25. novembril Vanemuise Kontsertsaalis Tartus ja 26. novembril Vene Kultuurikeskuses Tallinnas.
Peterburi Riikliku Akadeemilise Koorikapelli esinemisi toetab Vene Föderatsiooni Kultuuriministeerium.
Piletid koorikapelli külaliskontsertidele on müügil kõigis Piletilevi kassades
ja Statoili teenindusjaamades.

Kuni 25 novembri piletid - 20% soodsamalt!

Kõik registreeritud kasutajad saavad täiendavat soodustust 7%

 25.11.2013 Tartu, Kontserdisaal „Vanemuine”
26.11.2013 Tallinn, Vene Kultuurikeskus

JAGA:

VK Facebook Twitter

KUTSU SÕPRA: