Kasutaja sisenemine

Sisestage e-posti aadress ja parool

Unustasite salasõna? Tuleta meelde

Ei ole meie klubi liige? Registreeru siin

SEPT 30 Polina Gagarina. Tallinn/Tondiraba jäähall/
Polina Gagarina. Tallinn

Polina Gagarina. Tallinn

Tallinnas esineb suure kontserdiga Polina Gagarina

Kohalikud korraldajad TCC.EE annavad teada vene estraadi ühe nõutuima ja populaarseima laulja suurtest kontsertidest Eestis ja Lätis. Kaunis, õrn ja võluv laulja esitleb Tallinnas ja Riias uut värviküllast fantastilist teatraliseeritud show´d „Polina“. Võrratu vokaal ja ainult elav esitus.

Kampaaia! piletid erihinnaga: 2. korrus – kõik piletid 14 €, 1. korrus – kõik piletid 21 €, parter – kõik piletid 29 €.
(Piletite täishinnad 15-50 €)!

Polina Gagarina on üks nõutumaid artiste. 2016. aasta aprillis tuli Tallinnas kohe organiseerida ka teine kontsert, kuna esimese kontserdi piletid müüdi välja – ilma liialdamata - momentaanselt. Muide, ka teise kontserdi pileteid haarati lausa lennult ja müüdi läbi paari nädalaga. Samal aastal ei saanud Riia Kongresside Maja kõiki soovijaid vastu võtta. Seetõttu otsustasid kohalikud organisaatorid TCC.ee korraldada Tallinna ja Riia kontserdid kõige suurematel väljakutel. Seekord ootab teid ainulaadne teatraliseeritud show „Polina“, mille loomisel osales üle 100 inimese.

2015. aastal esindas Polina Eurovisiooni laulukonkursil Venemaad. Laulja edestas paljusid tugevaid osalejaid ja saavutas finaalis auväärse teise koha.

Polina on paljudele meelde jäänud ka sellega, et ta on Esimese kanali populaarse show „Golos“ („Hääl“) mentor. Just sel ajal salvestas ta dueti show´ teise mentori Bastaga (Vassili Vakulenko) ja seejärel andis välja oma kolmanda stuudioalbumi „9“. Mais sai laulja teist korda emaks. Polina ei kavatse pikemaks ajaks koju jääda, sest austajad sõna otseses mõttes nõuavad ta kontserte. Juba septembris rõõmustab ta oma kontsertidega arvukaid austajaid Baltimaades.
Hoolimata sellest, et piletid pole veel müügile tulnud, soovitavad kohalikud organisaatorid nende soetamisega kiirustada, sest Polina Gagarina on püstitanud omamoodi rekordi – palvete hulgalt organiseerida Baltimaades kontsert.

Polina Gagarina pole ainult laulja, vaid ka näitleja ja modell. Ta on paljudele meelde jäänud filmi „Odnoi levoi“ järgi, kus mängis üht peaosa.

Polinal on suur hulk autasusid, sealhulgas on ta olnud festivali Aasta Laul mitmekordne laureaat, preemia «Fashion People Awards“ laureaat nominatsioonis „Fashion-laulja“, Muz-TV preemia laureaat. Ka on Polina prestiižse preemia Kuldne Grammofon omanik, „Parima laulja“ tiitli (telekanali RU.TV versiooni järgi) ning tiitli „Aasta naine“ (ajakirjade GQ ja Glamour versioonide järgi) omanik. 2016. aastal võitis Gagarina Muz-TV preemia nominatsioonis „Aasta läbimurre“, samuti nominatsioonis „Kõige stiilsem Venemaal“ (ajakirja „HELLO! Russia“ versiooni järgi).

Hiljuti esitles Polina Gagarina oma 30. sünnipäevaks välja antud singlit „“Dramõ bolše net“ („Enam pole draamat“) ja sattus iTunes´i edetabeli tippu. Näitleja rõõmustab endist viisi oma austajaid ja juba päris varsti esitleb ta oma uut programmi „Polina“ Tallinnas ja Riias.

Polina Gagarina eelolev kontsert väljub muusikalise show´ raamidest. Tantsutrupp, originaalsed videoinstallatsioonid, muljet avaldavad eriefektid ja palju teisi üllatusi. Kontsert, mida ei tohi maha magada.

JAGA:

VK Facebook Twitter

KUTSU SÕPRA: