Kasutaja sisenemine

Sisestage e-posti aadress ja parool

Unustasite salasõna? Tuleta meelde

Ei ole meie klubi liige? Registreeru siin

NOV 27 Revva ja Galustjan/Nordea Kontserdimaja/
Revva ja Galustjan

Revva ja Galustjan

Tallinnas esineb plahvatuslik huumoriduett Aleksandr Revva ja Mihhail Galustjan
Populaarsed Venemaa humoristid Aleksandr Revva ja Mihhail Galustjan on loonud uue huumorišõu „Best of the best of the best“, mida nad juba üsna varsti, 27. novembril, esitavad Tallinnas Nordea Kontserdimajas. Plahvatusliku dueti firmahuumor ei jäta kedagi ükskõikseks: naer ja positiivne meeleolu on garanteeritud.

Selle kuu lõpuni kõikidel piletite soodustus - 10% (Piletilevi)! 
Venemaa tipphumoristid Aleksandr Revva ja Mihhail Galustjan esinevad Tallinnas uue muusikalise komöödia šõuga. Kavas on uued ja populaarsed komöödianumbrid, parimad miniatuurid ja tähtede firmahuumor. Programmi muusikalise osa eest vastutab kohaliku publiku lemmikuks saanud erikülaline Artur Pirožkov, kes esitab oma hitte.


KUIDAS SAADA LISASOODUSTUST 7% (TCC) LEIAD SIIT.


Aleksandr Revva ja Mihhail Galustjan on Venemaa estraadi huumori Olümpia tähed. Üksikult esinedes on nad suutelised panema saali naerust nutma. Aga nende ühine esinemine on kui pommiplahvatus!


Kava „Best of the best of the best“ on uus etapp tänapäeva huumori arengus. Kohalikud korraldajad (TCC.ee) pakuvad ainult parimaid ja usaldusväärseid uusi kontsertprogramme. Etteruttavalt olgu öeldud, et TCC.ee kui „külaline tulevikust“ soovitab siiralt: sellist esinemist ei saa maha magada, see läheb tänapäeva huumori ajalukku.
Fakt: need artistid on juba ajalukku läinud. Nad on näidanud, mida kujutab endast sädelev, terav ja julge kärbeteta huumor. Kusjuures nende miniatuuridest ei puudu intellekt ja maitse. Seepärast on nad saavutanud suure populaarsuse nii noorte kui vanemaealiste hulgas. Nende huumor ei küsi east.

Aleksandr Revva on populaarne komöödianäitleja, meelelahutaja, laulja, produtsent. Ainulaadne artist, kelle ekraanikujud on saanud tuhandete vaatajate lemmikuks ja kelle öeldud fraasidest on saanud lendsõnad. Sädelevad naljad, meeldejäävad numbrid ja uskumatud tegelaskujud on kinkinud andekale humoristile enneolematu populaarsuse.
Mihhail Galustjan on kuulus humorist, meelelahutaja, stsenarist, filminäitleja, produtsent ja saatejuht, üks projekti „Meie Russia“ kahest esinäitlejast. Galustjani esitatud rollid on tulvil võrratut karismat ja jäävad vaatajatele kohe meelde, aga tema tegelaskujude repliike tsiteeritakse kõikjal.
Huumorišõu „Best of the best of the best“ on suurepärane põhjus lähedaste ja sõpradega kokku saada, et veeta koos üks mõnus õhtu ja end positiivsete emotsioonidega laadida. Tähelepanu, üritus on 16+!

Üritus Facebook-is:

www.facebook.com/events/570453093132834/

Selle kuu lõpuni kõikidel piletite soodustus - 10% (Piletilevi)!

Kõik registreeritud kasutajad saavad täiendavat soodustust (TCC) 7%

 

JAGA:

VK Facebook Twitter

KUTSU SÕPRA: