Kasutaja sisenemine

Sisestage e-posti aadress ja parool

Unustasite salasõna? Tuleta meelde

Ei ole meie klubi liige? Registreeru siin

JUUN 16 RUKI VVERH! /Nordea Kontserdimaja/
RUKI VVERH!

RUKI VVERH!

16. juunil 2016 esinevad Tallinnas Nordea Kontserdimajas suure kontserdiga mitme põlvkonna iidolid – ansambel Ruki Vverh! Arvukate soovide kohaselt toimub tantsumuusika legendi esinemine kontserdiväljakul, kus on mugavad istekohad, aga ka tantsupõrand.

Selle kuu lõpuni kõikidel piletite soodustus - 15% (Piletilevi)!

Kontsertide kohalikud organisaatorid (TCC.ee) võtavad alati arvesse artistide austajate soove. Viimasel ajal on palju soovitud ansambli Ruki Vverh! tõelist õhtukontserti. Mis siis ikka, TCC.ee jaoks on klientide soov seadus, seetõttu toimub ansambli kontsert seekord Nordea Kontserdimaja suurel laval. Kuid tuliste fännide soove on samuti arvesse võetud: kõige energilisematele ja neile, kes ansambli Ruki Vverh! tuntud hittide ja uute laulude saatel end üles kütta soovivad, on lava ette püstitatud tantsupõrand.


KUIDAS SAADA LISASOODUSTUST 7%(TCC) LEIAD SIIT.


Ruki Vverh! on Eestis alati oodatud ja nõutud külaline olnud, seetõttu mäletavad kohalikud austajad ilmselt, et ansambli kontsert tähendab nostalgiat, meretäit positiivseid emotsioone ja mälestusi. Ühel Tallinna kontserdil ütles ansambli liider Sergei Žukov, et Ruki Vverh! esinemised on väike rännak lapsepõlve. Paljudele on see kollektiiv pliiatsitega kassettide ja diskoteekide, esimese suudluse, esimese armastuse kehastus. Aga täna on Ruki Vverh! kellegi jaoks avastus, sest ansamblit kuulavad nii suured kui väikesed. Nende laule tunnevad kõik, olenemata sotsiaalsest päritolust ja muudest formaalsustest.

Eelolev Tallinna kontsert on tähelepanuväärne selle poolest, et see toimub õhtusel ajal ja sissepääsul vanusepiiranguid ei ole. Seepärast saavad legendaarse ansambli loomingu austajad Tallinnas täiega nautida Sergei Žukovi ja tema muusikalise kollektiivi esinemist, aga fännid sukelduvad pea ees emotsiooniküllasesse atmosfääri – neil on ainulaadne võimalus laulda koos esinejatega ja tantsida tantsupõrandal armastatud hittide saatel.

Muidugi kõlavad sel õhtul Nordea Kontserdimajas kõigile tuttavad hitid nagu „18 mne uže!“ („Olen juba 18!“), „Student“ („Tudeng“), „Aljoška“, „Tšužije gubõ“ („Võõrad huuled“), „Ai-ai-ai“ ja paljud teised. Ansambli esinemine tõotab tulla huvitav ja kaasahaarav, muusikalised kompositsioonid vahelduvad naljade ja üllatustega.

Ruki Vverh! on vene lavalaudade kustumatud tähed ja võib liialdamata öelda, et nende muusika on paljude jaoks igavene. See on fenomenaalne: nad on esinenud juba peaaegu 20 aastat, ja nende kontserdid on alati välja müüdud. Pole ka imestada, sest ansambel on kõige prestiižsemate muusikaauhindade nagu „Kuldne grammofon“, „Aastakümne parim tantsuprojekt“, „Aasta laul“, „Aasta album“, „Vene raadiohitt“, „Aasta esitaja“ omanik (Sergei Žukov).

Ansambel Ruki Vverh! rõõmustab tänapäevani mitme põlvkonna austajaid erinevatelt mandritelt. Enne Tallinna esinemist suundub ansambel tuurile USA-sse. Küsimusele, kust ta selle energia võtab, vastab laulja Sergei Žukov :“Kõik austajate heaks! Meid kutsutakse - meie tuleme.“ Üsna varsti tuleb ansambel Tallinna, tasub varuda kannatust ja oodata. Kuid kiirustage piletite ostmisega, sest nagu praktika näitab, on ansambli Ruki Vverh! kontserdid alati olnud välja müüdud.

Nordea Kontserdimajas on kohtade arv piiratud. Tantsupõrandal on kõigest 400 kohta!

Üritus Facebook-is:

www.facebook.com/events/1544165579215355/

Selle kuu lõpuni kõikidel piletite soodustus - 15% (Piletilevi)!

Kõik registreeritud kasutajad saavad täiendavat soodustust (TCC) 7%

JAGA:

VK Facebook Twitter

KUTSU SÕPRA: