Kasutaja sisenemine

Sisestage e-posti aadress ja parool

Unustasite salasõna? Tuleta meelde

Ei ole meie klubi liige? Registreeru siin

JAN 28 SEKSGURU - ALEKSANDR REVVA/Nordea Kontserdimaja/
SEKSGURU - ALEKSANDR REVVA

SEKSGURU - ALEKSANDR REVVA

Aleksandr Revva
SEKSIGURU - Interaktiivne täiskasvanute sooloetendus
Ettevaatust! See show võib muuta Sinu elu!


Saage tuttavaks! Teie "Seksiguru" - seksisümbol ja võrgutamise saladuste spetsialist - Aleksandr Revva! Etendusel näed sa, kuidas ta seda laval teeb! Ning sa tahad et ta SEDA teeks!

Unikaalne interaktiivne koomiline sooloetendus "Seksiguru" toimub 28. jaanuaril Nordea Kontserdimajas.
Sa ootasid vastuseid kõige intiimsematele küsimustele? Sa lootsid, et TEMA tuleb kunagi ja toob sulle oma teadmisi! Millest mehed vaikivad? Mida naised tahavad? Kui tihti peaksin ma seksima? Mitu partnerit peaks ühel naisel olema? Miks on seks armukesega parem kui püsipartneriga? Mis on naistele tähtsam - seks või raha? Kas sa arvad, et sinu seksuaalelu on rahuldav? Kas sa tõesti usud seda?

Aleksandr Revva: "Show "Seksiguru" suudab sinu elu muuta ja ka kardinaalselt muuta, kuidas sa näed mehe ja naise vahelisi suhteid! Esimene vaade on show maestro monoloog, teine - vastused igavestele küsimustele ja kolmas vaatus toimub juba pärast etendust sinu kodus. "

"Comedy Club" residendi - Aleksandr Revva – teraval suunamisel saavad vaatajad läbida seksuaalse frustratsiooni põneva labürindi ning leida väljapääs intiimse vabaduse ja mugavuse valgusesse – kõik see naeruplahvatuste ja aplausitormi saatel! Seksijutt pole veel kunagi olnud nii relvitukstegevalt siiras, mitte kunagi pole veel pealtvaatajad suutnud osaleda ühest etteastest nii sügavalt ja põhjalikult!
Oma tegevuse käigus on "Seksiguru" muutumatul kujul mänginud täismajadele 1000 korda Inglismaal, Austrias, Rootsis, Poolas, Leedus ja Lätis. Kokku on etendus seni kogunud rohkem kui pool miljonit pealtvaatajat ja tohutu hulga entusiastlikke kommentaare ja positiivset tagasisidet meedia poolt.

Unikaalne etendus armunud paarikestele, kes on on oma suhte alfaasis, samuti abieluinimestele, kelle magamistoas on säde kadumas ning kooselus ei mõisteta enam üksteist, ka sobib see inimestele, kes soovivad lihtsalt kellegagi tuttavaks saada. Ühesõnaga – see show sobib igaühele!

Tähelepanu! Show on vaid täisealistele! 18+

Selle kuu lõpuni kõik piletid 15% soodsama hinnaga!

Kõik registreeritud kasutajad saavad täiendavat soodustust 7%

JAGA:

VK Facebook Twitter

KUTSU SÕPRA: