Kasutaja sisenemine

Sisestage e-posti aadress ja parool

Unustasite salasõna? Tuleta meelde

Ei ole meie klubi liige? Registreeru siin

OKT 16 Serj Tankian - SOAD/Saku Suurhall/
Serj Tankian - SOAD

Serj Tankian - SOAD

Serj Tankian, tuntud USA alternatiivse raskeroki bändi System of a Down ideeline juht ja vokalist, saabub Tallinna esitama oma sooloalbumeid Elect the Dead SYMPHONY ja Orca SYMPHONI. Samas esitatakse töötlusi bändi tuntuimatest hittidest nagu Sky Is Over ja Empty Walls ning ka paljudest teistest.


Album Elect the Dead (2007), on Serj Tanikiani sooloplaadiks, mis koosneb muusikast, mida bänd System of a Down pole veel avalikult esitanud, kui ka muust varem esitamata loomingust.
Serj Tankian tunnistab, et uute laulude loomisel on talle väga tähtis töötada oma fantaasia ja võimete piiril, saavutamaks ootamatuid tulemusi.

System of a Down (SOAD) — USA rokk-grupp, alustas Los Angeleses. Bänd koosnes neljast liikmest: Serj Tankian (vokaal), John Dolmayan (trummid), Shavo Odadjian (bass), Daron Malakian (kitarr). Kõik liikmed on armeenia päritolu. Aastast 1998, praeguseni välja, on bänd väljastanud 5 stuudioalbumit, millest igaüks on saanud plaatinaplaadi. Kõige edukamaks kujunes bändi teine album "Toxicity" , üldtiraažiga 30 miljonit, mis sai oma sõjavastase sõnumiga tuntuks pärast 2001. aasta 11. septembri NY terrorirünnakuid.
System of a Downi iseloomustab raske ja rikkalik heli, mis läheneb sümfoonilisele dramatismile. SОАDile on samuti iseloomulik kontrastne vokaal. Serj Tankiani võimsat vokaali saadavad kiired ja agressiivsed kitarri rifid. Serj väidab, et vahel laulab ta kui ooperilaulja, vahel tavaliselt. See kõik kukub tal välja loomulikult, muusikast stimuleeritult, millele laulja enda sõnutsi lihtsalt vastab.

Ajakiri Time leiab, et Serj Tankian muudab väga kergelt oma häält, mis eelkõige kajastub lauludes Chop Suey ! ja Forest. Serj teab, kuidas saavutada, et hääl omandaks kord kurja deemoni alatooni - samas jälle kõlaks kui poistekoori solisti hääl.

System of a Down on pälvinud MTV Euroopa muusika auhinna kui raskeroki parim esitaja, bändi on pärjatud USA Grammydega ja ECHO on neile omistanud parima rahvusvahelise alternatiivgrupi tiitli.

16. oktoobril esitab Saku Suurhallis USA alternatiivse raskeroki bändi System of a Dawn vokalist Serj Tankian sümfooniaorkestri saatel lisaks bändi parimatele hittidele oma sooloalbumeid Elect the Dead SYMPHONY ja Orca SYMPHONY .

MÜÜGIL ON LISAPILETID

JAGA:

VK Facebook Twitter

KUTSU SÕPRA: