Kasutaja sisenemine

Sisestage e-posti aadress ja parool

Unustasite salasõna? Tuleta meelde

Ei ole meie klubi liige? Registreeru siin

NOV 24 KVN - Sojuz ja DALS./Vene Kultuurikeskus/
KVN - Sojuz ja DALS.

KVN - Sojuz ja DALS.

Võistkonnad Sojuz (eesti k Liit) ja Detektivnoje Agenstvo Lunnõi Svet (eesti k Detektiiviagentuur Kuuvalgus) (DALS).


Kordusfinaal: Tallinnas esineb KVNi (vene k Клуб Весёлых и Находчивых, eesti k Lõbusate ja Leidlike Klubi) kõrgliiga tšempion ja finalist.

24. novembril võõrustab Tallinn Lõbusate ja Leidlike Klubi staare. Vene kultuurikeskuses esinevad KVNi 2014. aasta kõrgliiga tšempionid: võistkond Sojuz ja finalist, eelmise ja selle aasta kõige silmapaistvam võistkond Detektivnoje Agenstvo Lunnõi Svet (DALS)

Sellel päeval rõkkab saal naerust. Võistkonnad esitavad publikule parimatest parimaid numbreid, aga ka neid, mida te ei näe kusagil mujal kui kontserdil.

Sojuz on KVNi 2014. aasta hooaja kõrgliiga tšempion. KVNi austajad on võistkonda hakanud armastama sädeleva mittestandardse huumori ja laululoomingu pärast.

DALS on KVNi võistkond, keda võib täie kindlusega nimetadaaasta läbimurdjaks, sest ta on kõrgliiga ajaloo kõige väikesearvulisem võistkond - selles on kõigest 2 inimest. Kuid fännide ja žürii arvates huumori kvaliteeti see ei mõjuta – kaks inimest panevad oma naljadega kogu saali kõhud kõveras naerma. Nad on spetsialiseerunud tekstihuumorile.
2014. aastal sai DALS kõrgliiga viitsetšempioniks, loovutades esikoha Sojuzile. Ja nüüd on need võistkonnad taas ühel laval, seekord Tallinnas. Tuleb sellest alles kordusfinaal!

Üritus Facebook-is:

www.facebook.com/events/1506295476358511/

Selle kuu lõpuni kõikidel piletite soodustus - 10%!

Kõik registreeritud kasutajad saavad täiendavat soodustust 7%

JAGA:

VK Facebook Twitter

KUTSU SÕPRA: