Kasutaja sisenemine

Sisestage e-posti aadress ja parool

Unustasite salasõna? Tuleta meelde

Ei ole meie klubi liige? Registreeru siin

MÄR 18 STAS PJEHA - ''ÕNNE'' /Nordea Kontserdimaja/
STAS PJEHA - ''ÕNNE''

STAS PJEHA - ''ÕNNE''

Kevadel toob Stas Pjeha Tallinnale "Õnne". Fännide palvel esineb Tallinnas oma uue särava programmiga "Õnn" silmapaistev ja tuntud Vene pop-laulja Stas Pjeha. Karismaatiline ja andekas artist toob "Õnne" 18. märtsil Nordea Kontserdimajja.

Stas Pjeha kontsert on tõeline kevadkingitus. Publikut ootab imeline märtsiõhtu, romantiline atmosfäär täis unustamatuid elamusi, lemmikhitte ja ka Stas Pjeha uusi laule.

Artisti loomingus on näha ja tunda pidevat arengut. Hiljuti salvestas Stas uue laulu "Õnn", millest sai suur hitt ja uue kontserdiprogrammi visiitkaart.

Kontserdil kõlavad kõik Stas Pjeha 10-aastase karjääri hitid: "Sa oled kurb", "Ta ei ole sinu," "Joon peopesal", "Lapsepõlvelinn", "Ma olen leht", "Vana lugu", "Ma olen sinuga", "Õnn" ja paljud teised.

Stas Pjeha on tõeline Venemaa pop-estraadi staar. Praeguseks hetkeks on temast saanud üks populaarsemaid lauljaid. Tema tuuri graafik, nagu ka paljude maailmastaaride puhul, on planeeritud pooleks aastaks ette. 2014. aasta novembris toimus Pjeha loometegevuses üks suursündmus, enneolematu hüpe tema karjääris: esimene suur soolokontsert Moskva Crocus City Hall'is (Venemaa ainuke multifunktsionaalne 7500 istekohaga saal). Sellise saavutusega ei saa tänapäeval küll iga artist kiidelda.

Põlvkondadejärjepidevus on just omane selle laulja "staaride perekonnale". Lisaks arvukatele etendustele on Stas Pjeha osalenud ka multifilmide dubleerimises ning mänginud teleseriaalis "Minu armas pere". Samuti on artist andnud välja ka oma luulekogumiku, mis on saadaval veebilehel "Stihi.ru" ning 2008. aasta jaanuaris ilmus luulekogumik "Alasti". Aastatel 2008-2009 oli Stas saatejuhiks programmile "Cosmopolitan. Video versioon" telekanalil TNT. 2011. aasta mais oli ta aga juhendaja rollis meelelahutuslikus muusikaprojekti "Голос Країни ".

Pjeha on võitnud "Kuldse Grammofoni", on saanud MTV Music Awards ja MUZ-TV võitjatiitleid, võitnud festivalil "Aastalaul", kaks korda olnud nomineeritud RU.TV preemiale.

Pärast 2014. aasta veebruari Tallinnas väljamüüdud kontserdi, esineb artist fännide palvetel jällegi 18. märtsil 2015. aastal Nordea Kontserdimajas. Vaatajaid ootab ees eriline lavakujundus, erksad eriefektid ja palju positiivseid emotsioone.


Selle kuu lõpuni kõik piletid 15% soodsama hinnaga!

Kõik registreeritud kasutajad saavad täiendavat soodustust 7%

JAGA:

VK Facebook Twitter

KUTSU SÕPRA: