Kasutaja sisenemine

Sisestage e-posti aadress ja parool

Unustasite salasõna? Tuleta meelde

Ei ole meie klubi liige? Registreeru siin

JUN 12 Tshehhovi Duet Comedy /Nokia Kontserdimaja/
Tshehhovi Duet Comedy

Tshehhovi Duet Comedy

 12. juunil astub Nokia Kontserdimaja laval esmakordselt Eestis üles üks Venemaal praegu üks püsivalt kõige populaarsemaid duete stiilis Comedy Club - Tšehhovi duet.

 

Duet - Andrei Molotšnõi ja Anton Lirik on vaieldamatud Stand-up Comedy liidrid nii Venemaal kui Ukrainas, kes puudutavad kõige aktuaalsemaid teemasid ning laveerivad Vene televisioonis traditsioonilise KVN-stiilis naljade ja musta huumori ning teravmeelselt elust leitud vaimukate sketšide vahel.

Dueti kangelased on saanud kuulsaks ja nende naljad liiguvad rahva hulgas ringi , muutudes tõeliseks folklooriks. Mehed on esinenud enam kui 6 aastat laval ja andnud üle 1000 etenduse enamuses maailma linnadest. Nende esinemine on laetud positiivsest energiast ja suurepärasest huumorist.

Näete valikut enam kui 800 sketšist, aga ka eksklusiivseid numbreid, mis on välja tsenseeritud Vene televisiooni eetrist.
Ärge laske mööda selle suve naerukamat õhtut - 12. juunil esineb Tšehhovi duet Nokia Kontserdimajas. Värskendagem oma vene keelt ja kuulakem kaasajast sündinud nalju.

Kuni 12. maini kõik piletid 15 % soodsamad! Hinnad süsteemis on juba soodustusega.

 

JAGA:

VK Facebook Twitter

KUTSU SÕPRA: