Kasutaja sisenemine

Sisestage e-posti aadress ja parool

Unustasite salasõna? Tuleta meelde

Ei ole meie klubi liige? Registreeru siin

DETS 18 Tsirkus: Ema Aafrika./Saku Suurhall/
Tsirkus: Ema Aafrika.

Tsirkus: Ema Aafrika.

 Aafrika Ema on uus ja dünaamiline tsirkuseetendus, mis demonstreerib väljapaistvamaid oma ala Aafrika kontinendi andeid. Midagi sellist pole te kindlasti näinud.


See 40 liikmeline tsirkusekollektiiv on 40 liikmeline ja koosneb akrobaatidest, žonglööridest, köielkõndijatest, klounidest, meisterlikest löökriistamängijatest ja paljudest teistest muusikutest. Tegu on haruldase energiatriumfiga, mille tagavad jõud, osavus ja paindlikkus peatumatus ja muutuvas tegevuses, mis võlub ja vallutab kindlasti iga vaataja südame.
Aafrika Ema tsirkuseetendus on pidu hingele! Kollektiivi esinemine pakub võimalust tutvuda lähedalt Aafrika mitmekülgse ja rikka kultuuripärandiga. Vaataja saab heita pilgu Aafrika kontinendi salapärasesse südamesse, sellisesse, millest me pole osanud undki näha.
100% rõõmu ja rahulolu, 100% energiat, 100% Aafrika muusikat ja tantsu kõige paremas esituses! Selle kõik tagab esinejate kõrge meisterlikkus, vikerkaarevärvides kostüümid, suurepärane tantsuseade. Selles etenduses on olemas kõik see, mis muudab suure galaetenduse eriliseks ja jäljendamatuks!
Ootame kõiki 18. detsembril Saku Suurhalli
ainsale etendusele, mis Aafrika Ema tsirkus annab Tallinnas.
Piletid on juba müügil Piletilevis ja Statoilis.


Kuni 18 detsembrini kõigile piletitele 50% soodustus!

Kõik registreeritud kasutajad saavad täiendavat soodustust 7%

 

JAGA:

VK Facebook Twitter

KUTSU SÕPRA: