Kasutaja sisenemine

Sisestage e-posti aadress ja parool

Unustasite salasõna? Tuleta meelde

Ei ole meie klubi liige? Registreeru siin

DETS 11 Ükskord Venemaal/Nordea Kontserdimaja/
Ükskord Venemaal

Ükskord Venemaal

Tallinnas esinevad uue kavaga huumori-show „Ükskord Venemaal“ artistid.

Mitmežanrilise tele-show „Ükskord Venemaal“ näitlejad esitlevad Tallinnas uut huumorikava. Populaarse projekti tähed Olga Kartunkova, Azamat Musagalijev, Timur Tanija, Deniss Dorohhov ja teised demonstreerivad 11. detsembril Tallinnas Nordea kontserdimajas elavas esituses pööraseid sketše, naljakaid paroodiaid, stand-up´e ja palju muud.


Kõik registreeritud kasutajad saavad täiendavat soodustust (TCC) 8%.

 „Ükskord Venemaal“ on huumoriprojekt, milles osalevad tuntud vene humoristid. Projekt on muutunud lühikese ajaga üheks kõige nõutumaks tele-show´ks ning asunud seejärel hoogsalt rajama teed kontserdilavadele külalisetendustega. 2016. aastal läks etendus Tallinnas täissaalile. Ja nüüd, aasta pärast, toob kohalik korraldaja TCC.ee vaatajate arvukatele soovidele vastu tulles show taas Eestisse uue kavaga.

Show´s osalejad esitavad sketše laval vaatajate ees. Humoristid näitavad elulisi situatsioone läbi iroonia-, vahel ka pilkeprisma. Iga humoristliku episoodiga kaasneb väike temaatiline stand-up.

Seejärel ilmuvad lavale erinevate elukutsete ja seisuste esindajad, kes saatuse tahtel satuvad absurdsetesse olukordadesse. Näitlejate esitatud stseenid rabavad vaataja oma ülevoolava huumoriga silmapilkselt jalust. Show´s osalejad heidavad piinlikkust tundmata nalja paljude eluliste probleemide üle, mis esinevad nii Venemaal kui mis tahes teises ühiskonnas.

Juba 11. detsembril ootab teid Tallinnas Nordea kontserdimajas unustamatu õhtu ühe populaarseima huumori-show „Ükskord Venemaal“ näitlejate seltsis. Siin saab hästi puhata ja südamest naerda. Siiski ei tasu unustada, et etenduse „Ükskord Venemaal“ piletid ostetakse ära mõne hetkega! 

JAGA:

VK Facebook Twitter

KUTSU SÕPRA: