Kasutaja sisenemine

Sisestage e-posti aadress ja parool

Unustasite salasõna? Tuleta meelde

Ei ole meie klubi liige? Registreeru siin

OKT 17 Valeri Meladze "Minu vend". Tallinn/Nordea Kontserdimaja/
Valeri Meladze

Valeri Meladze "Minu vend". Tallinn

Tallinnas esineb kavaga „Minu vend“ Valeri Meladze

Selle aasta sügisel ootab Eestit tähelepanuväärne ja suur kontsert. Tallinnas ja Tartus esineb üks armastatumaid ja populaarsemaid vene artiste, Venemaa teeneline kunstnik Valeri Meladze. Tõeline mees, romantiline, temperamentne ja samas intelligentne, tutvustab ta kuulajaid oma uue kavaga „Minu vend“.

KUIDAS SAADA LISASOODUSTUST 8% (TCC) LEIAD SIIT.

17. oktoobril Tallinnas Nordea kontserdimajas
18. oktoobril Tartus Vanemuise kontserdimajas

Suure hääleulatuse ja haruldase -tämbriga uskumatult karismaatiline viimane romantik Valeri Meladze tuleb juba sel sügisel Tallinna ja Tartusse oma uue kavaga „Minu vend“.

See kava sai selle aasta kevadel Moskva Crocus City Hallis vapustava edu osaliseks: kõik piletid olid välja müüdud. Nüüd ootab see grandioosne kontsert ka Tallinna ja Tartu kuulajaid. Meladze loomingut hinnatakse Eestis kõrgelt. Ta uskumatut edu arvestades tuleks piletite soetamisele juba varakult mõelda.

Teid ootab uskumatult sensuaalne, tähelepanuväärne ja unustamatu kontsert. Tallinnas ja Tartus kõlavad nii uued kui kõige tuntumad ja armastatumad laulud: „Sera´“, „Ja ne mogu bez tebja“ („Ma ei saa sinuta“), „Pritjaženija bolše net“ („Tõmmet pole enam“), „Vopreki“ („Sellest hoolimata“), „Nebesa“ („Taevalaotus“) ja paljud teised hitid. Kõikides nendes kompositsioonides on osake meist, Valeri siirus ja muidugi armastus.

Kontserdil kõlab kindlasti ka kompositsioon „Minu vend“, mille järgi kava ongi pealkirja saanud. Muide, Crocus City Halli kontserdil esitasid vennad Meladzed seda koos. Venna Konstantini ilmumine lavale tekitas saalis emotsioonitulva – saal lausa rõkkas kiiduavaldustest!

Või veel! Vennad töötavad koos juba 30 aastat ja iga uus laul saab kohe hitiks. Edu saladus peitub ühelt poolt Konstantini kordumatutes ja sügavasisulistes lauludes, teisalt Valeri professionaalsetes ja isiklikes omadustes. Ühe heliloojaanne ja teise harvaesineva tämbriga vaimustav hääl on peene ja ainulaadse stiili näide.

„Meie Kostjaga oleme alati täiesti erinevad olnud,“ räägib Valeri. „Ainus asi, mis meid ühendab, on muusika. Me kuulasime head muusikat, stiilist sõltumata. Sellest piisas, et liita meid kogu eluks. Isegi nüüd, kui elame erinevates linnades ja erinevates riikides, oleme lahutamatu tervik“.

Sel sügisel saate nautida lüürilist, romantilist ja meeltliigutavat esitust, mis puudutab peeneid süvamateeriaid, kuid on samal ajal alati aktuaalne ja värske.

Saavad olema lilled ja aplaus, naeratused ja kurbus, soojad tunded ja tormilised emotsioonid. Kõik täpselt nii nagu Valeri lauludes. Ärge magage maha ilusat ja meeldejäävat kontserti. Grusiinid teavad, mis on emotsioonid, ja kus on Valeri, seal pole tunnetel üldse mingeid piire. Tallinna ja Tartu kontsertidel ootab teid üllatus ja hulganisti unustamatuid muljeid.

JAGA:

VK Facebook Twitter

KUTSU SÕPRA: